Bzenec začne divizi v Polné, pak přivítá Břeclav

Přinášíme kompletní rozlosování podzimní části Fortuna MSD – D. Jediným zástupcem okresní kopané jsou fotbalisté Slovanu Bzenec. Ti začnou sezónu v Polné o víkendu 4.-5.srpna 2018.

ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI

1. kolo 4.8

Ždár n/Sáz. – Velká Bíteš

Ždírec n/Doubravou – Bystrc/Kníničky

Polná – Bzenec

Břeclav – Tasovice

Havlíčkův Brod – Stará Říše

Strání – Rosice

Nové Sady – Lanžhot

Blansko – Humpolec

2. kolo 11.8

Velká Bíteš – Humpolec

Lanžhot – Blansko

Rosice – Nové Sady

Stará Říše – Strání

Tasovice – Havlíčkův Brod

Bzenec – Břeclav

Bystrc/Kníničky – Polná

Ždár n/Sáz. – Ždírec n/Doubravou

3. kolo 18.8

Ždírec n/Doubravou – Velká Bíteš

Polná – Ždár n/Sáz.

Břeclav – Bystrc/Kníničky

Havlíčkův Brod – Bzenec

Strání – Tasovice

Nové Sady – Stará Říše

Blansko – Rosice

Humpolec – Lanžhot

4. kolo 25.8

Velká Bíteš – Lanžhot

Rosice – Humpolec

Stará Říše – Blansko

Tasovice – Nové Sady

Bzenec – Strání

Bystrc/Kníničky – Havlíčkův Brod

Ždár n/Sáz. – Břeclav

Ždírec n/Doubravou – Polná

5. kolo 1.9

Polná – Velká Bíteš

Břeclav – Ždírec n/Doubravou

Havlíčkův Brod – Ždár n/Sáz.

Strání – Bystrc/Kníničky

Nové Sady – Bzenec

Blansko – Tasovice

Humpolec – Stará Říše

Lanžhot – Rosice

6. kolo 8.9

Velká Bíteš – Rosice

Stará Říše – Lanžhot

Tasovice – Humpolec

Bzenec – Blansko

Bystrc/Kníničky – Nové Sady

Ždár n/Sáz. – Strání

Ždírec n/Doubravou – Havlíčkův Brod

Polná – Břeclav

7. kolo 15.9

Břeclav – Velká Bíteš

Havlíčkův Brod – Polná

Strání – Ždírec n/Doubravou

Nové Sady – Ždár n/Sáz.

Blansko – Bystrc/Kníničky

Humpolec – Bzenec

Lanžhot – Tasovice

Rosice – Stará Říše

8. kolo 22.9

Velká Bíteš – Stará Říše

Tasovice – Rosice

Bzenec – Lanžhot

Bystrc/Kníničky – Humpolec

Ždár n/Sáz. – Blansko

Ždírec n/Doubravou – Nové Sady

Polná – Strání

Břeclav – Havlíčkův Brod

9. kolo 29.9

Havlíčkův Brod – Velká Bíteš

Strání – Břeclav

Nové Sady – Polná

Blansko – Ždírec n/Doubravou

Humpolec – Ždár n/Sáz.

Lanžhot – Bystrc/Kníničky

Rosice – Bzenec

Stará Říše – Tasovice

10. kolo 6.10

Velká Bíteš – Tasovice

Bzenec – Stará Říše

Bystrc/Kníničky – Rosice

Ždár n/Sáz. – Lanžhot

Ždírec n/Doubravou – Humpolec

Polná – Blansko

Břeclav – Nové Sady

Havlíčkův Brod – Strání

11. kolo 13.10

Strání – Velká Bíteš

Nové Sady – Havlíčkův Brod

Blansko – Břeclav

Humpolec – Polná

Lanžhot – Ždírec n/Doubravou

Rosice – Ždár n/Sáz.

Stará Říše – Bystrc/Kníničky

Tasovice – Bzenec

12. kolo 20.10

Velká Bíteš – Bzenec

Bystrc/Kníničky – Tasovice

Ždár n/Sáz. – Stará Říše

Ždírec n/Doubravou – Rosice

Polná – Lanžhot

Břeclav – Humpolec

Havlíčkův Brod – Blansko

Strání – Nové Sady

13. kolo 27.10

Nové Sady – Velká Bíteš

Blansko – Strání

Humpolec – Havlíčkův Brod

Lanžhot – Břeclav

Rosice – Polná

Stará Říše – Ždírec n/Doubravou

Tasovice – Ždár n/Sáz.

Bzenec – Bystrc/Kníničky

14. kolo 3.11

Velká Bíteš – Bystrc/Kníničky

Ždár n/Sáz. – Bzenec

Ždírec n/Doubravou – Tasovice

Polná – Stará Říše

Břeclav – Rosice

Havlíčkův Brod – Lanžhot

Strání – Humpolec

Nové Sady – Blansko

15. kolo 10.11

Blansko – Velká Bíteš

Humpolec – Nové Sady

Lanžhot – Strání

Rosice – Havlíčkův Brod

Stará Říše – Břeclav

Tasovice – Polná

Bzenec – Ždírec n/Doubravou

Bystrc/Kníničky – Ždár n/Sáz.

Komentáře k článku

vložte komentář