Delegace rozhodčích na dny 28.-30.září 2018

Přinášíme delegaci rozhodčích na 9.kolo hrané ve dnech 28.-30. září 2018.

OKRESNÍ PŘEBOR

Pátek 28. 9. 2018 16:00
FK Milotice B – Sokol Petrov 

Rozhodčí: Zámečník Michal – Bittner Luděk, Filípek Radek. Delegát: Vajdík Marek.

Sobota 29. 9. 2018 15:00
SK Dolní Bojanovice – SK Žarošice

Rozhodčí: Zima Igor – Kukula Ladislav, Hlavinka Lubomír.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
KOVO Ždánice – Sokol Dambořice

Rozhodčí: Zálešák Petr.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
TJ Starý Poddvorov – FC Lipov

Rozhodčí: Lipár Antonín – Jahoda Jiří.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
TJ Mikulčice – FK Hovorany

Rozhodčí: Vrbovský Luděk – Hlavinka Lubomír.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
SK Vnorovy A – Vlast Ježov

Rozhodčí: Zima Jakub.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
Spartak Svatobořice/Mistřín – Sokol Nenkovice

Rozhodčí: Rybecký Marek – Cizler Jakub.

III.A TŘÍDA

Pátek 28. 9. 2018 15:00
FK Domanín – NESYT Hodonín 

Rozhodčí: Rotter Karel.

Pátek 28. 9. 2018 19:00
FK Hodonín B – SK Čejč

Rozhodčí: Zima Igor – Kukula Ladislav, Nguyen Petr.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
Slavoj Rohatec B – Baník Lužice

Rozhodčí: Marada František.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
FC Čejkovice – Spartak Svatobořice/Mistřín B

Rozhodčí: Kukula Ladislav.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
Sokol Vlkoš – Sokol Těmice

Rozhodčí: Maleňák Petr.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
Moravia Násedlovice – FC Vracov

Rozhodčí: Chromek Miroslav.




III.B TŘÍDA

Pátek 28. 9. 2018 15:30
SK Kostelec – Sokol Želetice 

Rozhodčí: Husár Vojtěch.

Sobota 29. 9. 2018 10:00
Slavoj Moravany – Sokol Bohuslavice 

Rozhodčí: Horňáček Kamil.

Sobota 29. 9. 2018 15:00
Sokol Vřesovice – Sokol Žádovice

Rozhodčí: Rybecký Marek.

Neděle 30. 9. 2018 10:15
Sokol Sobůlky – Sokol Žeravice

Rozhodčí: Cizler Jakub – Marada František.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
Sokol Lovčice – Sokol Archlebov

Rozhodčí: Štipčák Jakub. Delegát: Vajdík Marek.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
Sokol Věteřov – Družba Bukovany

Rozhodčí: Zima Igor.

III.C TŘÍDA

Sobota 29. 9. 2018 15:00
Horňácko Hrubá Vrbka – FC Moravský Písek

Rozhodčí: Zálešák Petr.

Sobota 29. 9. 2018 15:00
Sokol Hroznová Lhota B – FK Suchov

Rozhodčí: Zámečník Michal.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
Sokol Tvarožná Lhota – Sokol Radějov

Rozhodčí: Zima Zbyněk.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
SK Vacenovice B – Agro Vnorovy B

Rozhodčí: Filípek Radek.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
KEN Veselí nad Moravou – Kordárna Velká nad Veličkou B

Rozhodčí: Horňáček Kamil.

Neděle 30. 9. 2018 15:00
FK Nová Lhota – Sokol Louka

Rozhodčí: Husár Vojtěch.

OKRESNÍ PŘEBOR – DOROST 

Pátek 28. 9. 2018 16:00
Vracov/Vlkoš – Vnorovy/KEN

Rozhodčí: Marada František.

Pátek 28. 9. 2018 16:00
Lipov – Strážnice

Rozhodčí: Lipár Antonín.

Pátek 28. 9. 2018 16:00
Hovorany/Nenk. – Kostelec/Kyjov

Rozhodčí: Maleňák Petr.

Neděle 30. 9. 2018 12:45
Strážnice – Vracov/Vlkoš

Rozhodčí: Čikl Bohumil.

Neděle 30. 9. 2018 12:45
Starý Poddvorov – Lipov 

Rozhodčí: Lipár Antonín.