Kompletní los 1.A třídy, sk. B pro sezónu 2018/19

Přinášíme kompletní rozlosování 1.A třídy, sk. B. Hodonínsko zastupuje osm mužstev, a to Velká n/Vel., Veselí n/Mor., Rohatec, Kyjov, Milotice, Dubňany, Hroznová Lhota a Ratíškovice. 

Nováčky 1.A třídy jsou Veselí nad Moravou a Bučovice (oba sestup z KP) a třetím do party jsou Pačlavice-Dětkovice (postup z 1.B třídy).

Soutěž začíná 2.kolem 11. a 12. srpna, podzimní část končí 3. a 4.listopadu 1.kolem.

ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI

2. kolo 11.8

Veselí n/Mor. – Ratíškovice

Hroznová Lhota – Vyškov B

Rakvice – Dubňany

Bučovice – Lednice

Pačlavice/Dětkovice – Milotice

Kyjov – Velké Pavlovice

Velká n/Vel. – Rohatec

3. kolo 18.8

Rohatec – Veselí n/Mor.

Velké Pavlovice – Velká n/Vel.

Milotice – Kyjov

Lednice – Pačlavice/Dětkovice

Dubňany – Bučovice

Vyškov B – Rakvice

Ratíškovice – Hroznová Lhota

4. kolo 25.8

Veselí n/Mor. – Hroznová Lhota

Rakvice – Ratíškovice

Bučovice – Vyškov B

Pačlavice/Dětkovice – Dubňany

Kyjov – Lednice

Velká n/Vel. – Milotice

Rohatec – Velké Pavlovice

5. kolo 1.9

Velké Pavlovice – Veselí n/Mor.

Milotice – Rohatec

Lednice – Velká n/Vel.

Dubňany – Kyjov

Vyškov B – Pačlavice/Dětkovice

Ratíškovice – Bučovice

Hroznová Lhota – Rakvice

6. kolo 8.9

Veselí n/Mor. – Rakvice

Bučovice – Hroznová Lhota

Pačlavice/Dětkovice – Ratíškovice

Kyjov – Vyškov B

Velká n/Vel. – Dubňany

Rohatec – Lednice

Velké Pavlovice – Milotice

7. kolo 15.9

Milotice – Veselí n/Mor.

Lednice – Velké Pavlovice

Dubňany – Rohatec

Vyškov B – Velká n/Vel.

Ratíškovice – Kyjov

Hroznová Lhota – Pačlavice/Dětkovice

Rakvice – Bučovice

8. kolo 22.9

Veselí n/Mor. – Bučovice

Pačlavice/Dětkovice – Rakvice

Kyjov – Hroznová Lhota

Velká n/Vel. – Ratíškovice

Rohatec – Vyškov B

Velké Pavlovice – Dubňany

Milotice – Lednice

9. kolo 29.9

Lednice – Veselí n/Mor.

Dubňany – Milotice

Vyškov B – Velké Pavlovice

Ratíškovice – Rohatec

Hroznová Lhota – Velká n/Vel.

Rakvice – Kyjov

Bučovice – Pačlavice/Dětkovice

10. kolo 6.10

Veselí n/Mor. – Pačlavice/Dětkovice

Kyjov – Bučovice

Velká n/Vel. – Rakvice

Rohatec – Hroznová Lhota

Velké Pavlovice – Ratíškovice

Milotice – Vyškov B

Lednice – Dubňany

11. kolo 13.10

Dubňany – Veselí n/Mor.

Vyškov B – Lednice

Ratíškovice – Milotice

Hroznová Lhota – Velké Pavlovice

Rakvice – Rohatec

Bučovice – Velká n/Vel.

Pačlavice/Dětkovice – Kyjov

12. kolo 20.10

Veselí n/Mor. – Kyjov

Velká n/Vel. – Pačlavice/Dětkovice

Rohatec – Bučovice

Velké Pavlovice – Rakvice

Milotice – Hroznová Lhota

Lednice – Ratíškovice

Dubňany – Vyškov B

13. kolo 27.10

Vyškov B – Veselí n/Mor.

Ratíškovice – Dubňany

Hroznová Lhota – Lednice

Rakvice – Milotice

Bučovice – Velké Pavlovice

Pačlavice/Dětkovice – Rohatec

Kyjov – Velká n/Vel.

1. kolo 3.11

Velká n/Vel. – Veselí n/Mor.

Rohatec – Kyjov

Velké Pavlovice – Pačlavice/Dětkovice

Milotice – Bučovice

Lednice – Rakvice

Dubňany – Hroznová Lhota

Vyškov B – Ratíškovice

Komentáře k článku

vložte komentář