Kompletní los 1.B třídy, sk. C pro sezónu 2018/19

Přinášíme kompletní rozlosování nejnižší krajské soutěže, a to 1.B třídy, skupiny C. Z okresu Hodonín se do bojů zapojí sedm mužstev.

Nováčky 1.B třídy jsou Šardice a Moravská Nová Ves (postup z OP), Blatnice (sestup z 1.A) a Kobeřice (přeřazení ze skupiny B).

Soutěž začíná 2.kolem 11. a 12. srpna, podzimní část končí 3. a 4.listopadu 1.kolem.

ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI

2. kolo 11.8

Mikulov – Strážnice

Blatnice – Šardice

Kobeřice – Nikolčice

Moravská N. Ves – Uhřice

Kozojídky – Valtice

Vacenovice – Velké Bílovice

Kněždub – Charvátská N. Ves

3. kolo 18.8

Charvátská N. Ves – Mikulov

Velké Bílovice – Kněždub

Valtice – Vacenovice

Uhřice – Kozojídky

Nikolčice – Moravská N. Ves

Šardice – Kobeřice

Strážnice – Blatnice

4. kolo 25.8

Mikulov – Blatnice

Kobeřice – Strážnice

Moravská N. Ves – Šardice

Kozojídky – Nikolčice

Vacenovice – Uhřice

Kněždub – Valtice

Charvátská N. Ves – Velké Bílovice

5. kolo 1.9

Velké Bílovice – Mikulov

Valtice – Charvátská N. Ves

Uhřice – Kněždub

Nikolčice – Vacenovice

Šardice – Kozojídky

Strážnice – Moravská N. Ves

Blatnice – Kobeřice

6. kolo 8.9

Mikulov – Kobeřice

Moravská N. Ves – Blatnice

Kozojídky – Strážnice

Vacenovice – Šardice

Kněždub – Nikolčice

Charvátská N. Ves – Uhřice

Velké Bílovice – Valtice

7. kolo 15.9

Valtice – Mikulov

Uhřice – Velké Bílovice

Nikolčice – Charvátská N. Ves

Šardice – Kněždub

Strážnice – Vacenovice

Blatnice – Kozojídky

Kobeřice – Moravská N. Ves

8. kolo 22.9

Mikulov – Moravská N. Ves

Kozojídky – Kobeřice

Vacenovice – Blatnice

Kněždub – Strážnice

Charvátská N. Ves – Šardice

Velké Bílovice – Nikolčice

Valtice – Uhřice

9. kolo 29.9

Uhřice – Mikulov

Nikolčice – Valtice

Šardice – Velké Bílovice

Strážnice – Charvátská N. Ves

Blatnice – Kněždub

Kobeřice – Vacenovice

Moravská N. Ves – Kozojídky

10. kolo 6.10

Mikulov – Kozojídky

Vacenovice – Moravská N. Ves

Kněždub – Kobeřice

Charvátská N. Ves – Blatnice

Velké Bílovice – Strážnice

Valtice – Šardice

Uhřice – Nikolčice

11. kolo 13.10

Nikolčice – Mikulov

Šardice – Uhřice

Strážnice – Valtice

Blatnice – Velké Bílovice

Kobeřice – Charvátská N. Ves

Moravská N. Ves – Kněždub

Kozojídky – Vacenovice

12. kolo 20.10

Mikulov – Vacenovice

Kněždub – Kozojídky

Charvátská N. Ves – Moravská N. Ves

Velké Bílovice – Kobeřice

Valtice – Blatnice

Uhřice – Strážnice

Nikolčice – Šardice

13. kolo 27.10

Šardice – Mikulov

Strážnice – Nikolčice

Blatnice – Uhřice

Kobeřice – Valtice

Moravská N. Ves – Velké Bílovice

Kozojídky – Charvátská N. Ves

Vacenovice – Kněždub

1. kolo 3.11

Kněždub – Mikulov

Charvátská N. Ves – Vacenovice

Velké Bílovice – Kozojídky

Valtice – Moravská N. Ves

Uhřice – Kobeřice

Nikolčice – Blatnice

Šardice – Strážnice

Komentáře k článku

vložte komentář