Kompletní los 1.třídy dorostu pro sezónu 2018/19

Přinášíme rozpis podzimní části 1.třídy dorostenců. Z hodonínského okresu zde najdeme deset mužstev ze čtrnácti týmů.

ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI

2. kolo 11.8

Podivín – Ratíškovice

Hroznová Lhota – Mutěnice

Podluží/Lanžhot – Dubňany/Svatobořice

Lužice – Dolní Bojanovice

Krumvíř – Dambořice

Bzenec – Velké Bílovice

Velká n/Vel. – Rohatec

3. kolo 18.8

Rohatec – Podivín

Velké Bílovice – Velká n/Vel.

Dambořice – Bzenec

Dolní Bojanovice – Krumvíř

Dubňany/Svatobořice – Lužice

Mutěnice – Podluží/Lanžhot

Ratíškovice – Hroznová Lhota

4. kolo 25.8

Podivín – Hroznová Lhota

Podluží/Lanžhot – Ratíškovice

Lužice – Mutěnice

Krumvíř – Dubňany/Svatobořice

Bzenec – Dolní Bojanovice

Velká n/Vel. – Dambořice

Rohatec – Velké Bílovice

5. kolo 1.9

Velké Bílovice – Podivín

Dambořice – Rohatec

Dolní Bojanovice – Velká n/Vel.

Dubňany/Svatobořice – Bzenec

Mutěnice – Krumvíř

Ratíškovice – Lužice

Hroznová Lhota – Podluží/Lanžhot

6. kolo 8.9

Podivín – Podluží/Lanžhot

Lužice – Hroznová Lhota

Krumvíř – Ratíškovice

Bzenec – Mutěnice

Velká n/Vel. – Dubňany/Svatobořice

Rohatec – Dolní Bojanovice

Velké Bílovice – Dambořice

7. kolo 15.9

Dambořice – Podivín

Dolní Bojanovice – Velké Bílovice

Dubňany/Svatobořice – Rohatec

Mutěnice – Velká n/Vel.

Ratíškovice – Bzenec

Hroznová Lhota – Krumvíř

Podluží/Lanžhot – Lužice

8. kolo 22.9

Podivín – Lužice

Krumvíř – Podluží/Lanžhot

Bzenec – Hroznová Lhota

Velká n/Vel. – Ratíškovice

Rohatec – Mutěnice

Velké Bílovice – Dubňany/Svatobořice

Dambořice – Dolní Bojanovice

9. kolo 29.9

Dolní Bojanovice – Podivín

Dubňany/Svatobořice – Dambořice

Mutěnice – Velké Bílovice

Ratíškovice – Rohatec

Hroznová Lhota – Velká n/Vel.

Podluží/Lanžhot – Bzenec

Lužice – Krumvíř

10. kolo 6.10

Podivín – Krumvíř

Bzenec – Lužice

Velká n/Vel. – Podluží/Lanžhot

Rohatec – Hroznová Lhota

Velké Bílovice – Ratíškovice

Dambořice – Mutěnice

Dolní Bojanovice – Dubňany/Svatobořice

11. kolo 13.10

Dubňany/Svatobořice – Podivín

Mutěnice – Dolní Bojanovice

Ratíškovice – Dambořice

Hroznová Lhota – Velké Bílovice

Podluží/Lanžhot – Rohatec

Lužice – Velká n/Vel.

Krumvíř – Bzenec

12. kolo 20.10

Podivín – Bzenec

Velká n/Vel. – Krumvíř

Rohatec – Lužice

Velké Bílovice – Podluží/Lanžhot

Dambořice – Hroznová Lhota

Dolní Bojanovice – Ratíškovice

Dubňany/Svatobořice – Mutěnice

13. kolo 27.10

Mutěnice – Podivín

Ratíškovice – Dubňany/Svatobořice

Hroznová Lhota – Dolní Bojanovice

Podluží/Lanžhot – Dambořice

Lužice – Velké Bílovice

Krumvíř – Rohatec

Bzenec – Velká n/Vel.

1. kolo 3.11

Velká n/Vel. – Podivín

Rohatec – Bzenec

Velké Bílovice – Krumvíř

Dambořice – Lužice

Dolní Bojanovice – Podluží/Lanžhot

Dubňany/Svatobořice – Hroznová Lhota

Mutěnice – Ratíškovice

Komentáře k článku

vložte komentář