Kompletní los III.C třídy pro sezónu 2018/19

Přinášíme kompletní rozlosování podzimní části ÏII.C třídy pro sezónu 2018/19. Soutěž bude mít dvanáct účastníků, první kolo se hraje 5.srpna a podzimní část končí 11.kolem 14. října.

ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI

1. kolo 5.8

Suchov – Moravský Písek

Louka – Radějov

Velká n/Vel. B – Tvarožná Lhota

Vnorovy B – Hroznová Lhota B

Hrubá Vrbka – Nová Lhota

Vacenovice B – KEN Veselí n/Mor.

2. kolo 12.8

Moravský Písek – KEN Veselí n/Mor.

Nová Lhota – Vacenovice B

Hroznová Lhota B – Hrubá Vrbka

Tvarožná Lhota – Vnorovy B

Radějov – Velká n/Vel. B

Suchov – Louka

3. kolo 19.8

Louka – Moravský Písek

Velká n/Vel. B – Suchov

Vnorovy B – Radějov

Hrubá Vrbka – Tvarožná Lhota

Vacenovice B – Hroznová Lhota B

KEN Veselí n/Mor. – Nová Lhota

4. kolo 26.8

Moravský Písek – Nová Lhota

Hroznová Lhota B – KEN Veselí n/Mor.

Tvarožná Lhota – Vacenovice B

Radějov – Hrubá Vrbka

Suchov – Vnorovy B

Louka – Velká n/Vel. B

5. kolo 2.9

Velká n/Vel. B – Moravský Písek

Vnorovy B – Louka

Hrubá Vrbka – Suchov

Vacenovice B – Radějov

KEN Veselí n/Mor. – Tvarožná Lhota

Nová Lhota – Hroznová Lhota B

6. kolo 9.9

Moravský Písek – Hroznová Lhota B

Tvarožná Lhota – Nová Lhota

Radějov – KEN Veselí n/Mor.

Suchov – Vacenovice B

Louka – Hrubá Vrbka

Velká n/Vel. B – Vnorovy B

7. kolo 16.9

Vnorovy B – Moravský Písek

Hrubá Vrbka – Velká n/Vel. B

Vacenovice B – Louka

KEN Veselí n/Mor. – Suchov

Nová Lhota – Radějov

Hroznová Lhota B – Tvarožná Lhota

8. kolo 23.9

Moravský Písek – Tvarožná Lhota

Radějov – Hroznová Lhota B

Suchov – Nová Lhota

Louka – KEN Veselí n/Mor.

Velká n/Vel. B – Vacenovice B

Vnorovy B – Hrubá Vrbka

9. kolo 30.9

Hrubá Vrbka – Moravský Písek

Vacenovice B – Vnorovy B

KEN Veselí n/Mor. – Velká n/Vel. B

Nová Lhota – Louka

Hroznová Lhota B – Suchov

Tvarožná Lhota – Radějov

10. kolo 7.10

Moravský Písek – Radějov

Suchov – Tvarožná Lhota

Louka – Hroznová Lhota B

Velká n/Vel. B – Nová Lhota

Vnorovy B – KEN Veselí n/Mor.

Hrubá Vrbka – Vacenovice B

11. kolo 14.10

Vacenovice B – Moravský Písek

KEN Veselí n/Mor. – Hrubá Vrbka

Nová Lhota – Vnorovy B

Hroznová Lhota B – Velká n/Vel. B

Tvarožná Lhota – Louka

Radějov – Suchov

Komentáře k článku

vložte komentář