Kompletní los OP dorostu pro sezónu 2018/19

Přinášíme kompletní rozlosování podzimní části okresního přeboru dorostenců pro sezónu 2018/19. Soutěž bude mít sedm účastníků a podzimní část se odehraje dvoukolově.

Na rozdíl od předchozí sezóny chybí Vacenovice a postupující Dambořice. O body budou svádět boje Lipov, Strážnice, Starý Poddvorov a spojená mužstva Hovorany/Nenkovice, Kostelec/Kyjov, Vracov/Vlkoš, Vnorovy/KEN Veselí n/Mor.

Soutěž začíná 5.srpna 1.kolem a podzimní část končí 28.října 13.kolem. Mužstva se na podzim utkají spolu vždy dvakrát.

ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI

1. kolo 5.8

volno – Vlkoš/Vracov

Hovorany/Nenkovice – Starý Poddvorov

Lipov – Kostelec/Kyjov

Vnorovy/KEN Veselí – Strážnice

2. kolo 12.8

Vlkoš/Vracov – Strážnice

Kostelec/Kyjov – Vnorovy/KEN Veselí

Starý Poddvorov – Lipov

volno – Hovorany/Nenkovice

3. kolo 19.8

Hovorany/Nenkovice – Vlkoš/Vracov

Lipov – volno

Vnorovy/KEN Veselí – Starý Poddvorov

Strážnice – Kostelec/Kyjov

4. kolo 26.8

Vlkoš/Vracov – Kostelec/Kyjov

Starý Poddvorov – Strážnice

volno – Vnorovy/KEN Veselí

Hovorany/Nenkovice – Lipov

5. kolo 2.9

Lipov – Vlkoš/Vracov

Vnorovy/KEN Veselí – Hovorany/Nenkovice

Strážnice – volno

Kostelec/Kyjov – Starý Poddvorov

6. kolo 9.9

Vlkoš/Vracov – Starý Poddvorov

volno – Kostelec/Kyjov

Hovorany/Nenkovice – Strážnice

Lipov – Vnorovy/KEN Veselí

7. kolo 16.9

Vnorovy/KEN Veselí – Vlkoš/Vracov

Strážnice – Lipov

Kostelec/Kyjov – Hovorany/Nenkovice

Starý Poddvorov – volno

8. kolo 23.9

Vlkoš/Vracov – volno

Starý Poddvorov – Hovorany/Nenkovice

Kostelec/Kyjov – Lipov

Strážnice – Vnorovy/KEN Veselí

14. kolo 28.9

Vlkoš/Vracov – Vnorovy/KEN Veselí

Lipov – Strážnice

Hovorany/Nenkovice – Kostelec/Kyjov

volno – Starý Poddvorov

9. kolo 30.9

Strážnice – Vlkoš/Vracov

Vnorovy/KEN Veselí – Kostelec/Kyjov

Lipov – Starý Poddvorov

Hovorany/Nenkovice – volno

10. kolo 7.10

Vlkoš/Vracov – Hovorany/Nenkovice

volno – Lipov

Starý Poddvorov – Vnorovy/KEN Veselí

Kostelec/Kyjov – Strážnice

11. kolo 14.10

Kostelec/Kyjov – Vlkoš/Vracov

Strážnice – Starý Poddvorov

Vnorovy/KEN Veselí – volno

Lipov – Hovorany/Nenkovice

12. kolo 21.10

Vlkoš/Vracov – Lipov

Hovorany/Nenkovice – Vnorovy/KEN Veselí

volno – Strážnice

Starý Poddvorov – Kostelec/Kyjov

13. kolo 28.10

Starý Poddvorov – Vlkoš/Vracov

Kostelec/Kyjov – volno

Strážnice – Hovorany/Nenkovice

Vnorovy/KEN Veselí – Lipov

Komentáře k článku

vložte komentář