Kompletní los OP pro sezónu 2018/19

Přinášíme kompletní rozlosování podzimní části OP pro sezónu 2018/19. Soutěž bude mít čtrnáct účastníků, první kolo se hraje 5.srpna a podzimní část končí 13.kolem 28. října.

ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI

1. kolo 5.8

Ježov – Žarošice

Hovorany – Nenkovice

Lipov – Petrov

Dambořice – Milotice B

Dolní Bojanovice – Svatobořice

Ždánice – Vnorovy

Starý Poddvorov – Mikulčice

2. kolo 12.8

Žarošice – Mikulčice

Vnorovy – Starý Poddvorov

Svatobořice – Ždánice

Milotice B – Dolní Bojanovice

Petrov – Dambořice

Nenkovice – Lipov

Ježov – Hovorany

3. kolo 19.8

Hovorany – Žarošice

Lipov – Ježov

Dambořice – Nenkovice

Dolní Bojanovice – Petrov

Ždánice – Milotice B

Starý Poddvorov – Svatobořice

Mikulčice – Vnorovy

4. kolo 26.8

Žarošice – Vnorovy

Svatobořice – Mikulčice

Milotice B – Starý Poddvorov

Petrov – Ždánice

Nenkovice – Dolní Bojanovice

Ježov – Dambořice

Hovorany – Lipov

5. kolo 2.9

Lipov – Žarošice

Dambořice – Hovorany

Dolní Bojanovice – Ježov

Ždánice – Nenkovice

Starý Poddvorov – Petrov

Mikulčice – Milotice B

Vnorovy – Svatobořice

6. kolo 9.9

Žarošice – Svatobořice

Milotice B – Vnorovy

Petrov – Mikulčice

Nenkovice – Starý Poddvorov

Ježov – Ždánice

Hovorany – Dolní Bojanovice

Lipov – Dambořice

7. kolo 16.9

Dambořice – Žarošice

Dolní Bojanovice – Lipov

Ždánice – Hovorany

Starý Poddvorov – Ježov

Mikulčice – Nenkovice

Vnorovy – Petrov

Svatobořice – Milotice B

8. kolo 23.9

Žarošice – Milotice B

Petrov – Svatobořice

Nenkovice – Vnorovy

Ježov – Mikulčice

Hovorany – Starý Poddvorov

Lipov – Ždánice

Dambořice – Dolní Bojanovice

9. kolo 30.9

Dolní Bojanovice – Žarošice

Ždánice – Dambořice

Starý Poddvorov – Lipov

Mikulčice – Hovorany

Vnorovy – Ježov

Svatobořice – Nenkovice

Milotice B – Petrov

10. kolo 7.10

Žarošice – Petrov

Nenkovice – Milotice B

Ježov – Svatobořice

Hovorany – Vnorovy

Lipov – Mikulčice

Dambořice – Starý Poddvorov

Dolní Bojanovice – Ždánice

11. kolo 14.10

Ždánice – Žarošice

Starý Poddvorov – Dolní Bojanovice

Mikulčice – Dambořice

Vnorovy – Lipov

Svatobořice – Hovorany

Milotice B – Ježov

Petrov – Nenkovice

12. kolo 21.10

Žarošice – Nenkovice

Ježov – Petrov

Hovorany – Milotice B

Lipov – Svatobořice

Dambořice – Vnorovy

Dolní Bojanovice – Mikulčice

Ždánice – Starý Poddvorov

13. kolo 28.10

Starý Poddvorov – Žarošice

Mikulčice – Ždánice

Vnorovy – Dolní Bojanovice

Svatobořice – Dambořice

Milotice B – Lipov

Petrov – Hovorany

Nenkovice – Ježov

Komentáře k článku

vložte komentář