Mutěnice opět remizují, Veselí se pokusí odrazit v duelu s Ivančicemi

Jediný fotbalový program týmů z Hodonínska obstaral v pátečním podvečeru duel KP Mutěnic a Sparty Brno.

Krajský přebor – 6. kolo

FK Mutěnice – FC Sparta Brno 1:1 (1:1)
Branky: 38´ Maršálek H. – 10´ Krejčí Rozhodčí: Papuga – Petko, Bělák Delegát: Chromek ŽK: Trávník Diváci: 150

Mutěnice: Šupa – Maršálek H., Čepil, Kupčík, Vydařilý, Koštuřík, Drápal, Vaverka (75´ Hromek), Hlaváč (64´ Trávník), Koplík (89´ Benešovský), Maršálek J. (80´ Weigl)

Sp. Brno: Prachař – Čupr, Zavadil (89´ Lakatos), Loup, Krejčí, Hodek (79´ Vítek), Jakš (73´ Zeman), Pojsl (66´ Tofl), Loprais, Krejčí (61´ Hajn), Cigánek

Mutěnice již vstupovaly do utkání s novou posilou, 18-letým Martinem Vaverkou, který má za sebou bohatou juniorskou kariéru. Přichází z Hodonína, jako výměna za Tomáše Novotného (více o přestupu – FB FK Mutěnice).

I přesto to byli právě domácí, jež zaskočilo úspěšné zakončení hostujícího týmu v samotném úvodu. Běžela 10. minuta, když překonal brankáře Šupu hostující Krejčí.

Mutěnice však nesložily zbraně, postupně si dokázaly vytvořit příležitosti z nichž jednu využil Maršálek ve 38. minutě a srovnal tak na 1:1. Stejný stav vydržel až do poločasu.

I přesto, že ve druhém poločase udělali trenéři řadu změn, se žádný z týmů již nedokázal prosadit a tudíž odjíždí překvapivě brněnský Sparta z Mutěnic s bodem.

• FC Veselí n. MoravouFC Ivančice
    Pro fanouška na Hodonínsku se odehraje jeden ze zajímavých duelů ve Veselí, domácí se nutně potřebují odrazit odedna a konečně získat tři body za vítězství.

Neděle 10. 9. 2017 16:00