Nedělní výsledkový servis (10.6.2018)

Nedělními duely končí letošní sezóna pro mužstva ve III.A a III.C třídě. Dopolední program startuje v Louce a Žarošicích.

Krajský přebor

Veselí n/Mor. – Bosonohy 1:4 (0:3)
Branky: Vaďura – Burdov 2, Šíma, Břežný

Mutěnice – Bystrc 2:0 (1:0)
Branky: Čepil, vlastní

1.A třída, sk. B

Blatnice – Velké Pavlovice 4:3 (1:0)
Branky: Macko 3, Hynčica – Pohl Dav.2, Pohl Den.

Dubňany – Ratíškovice 2:0 (0:0)
Branky: Krejčiřík, Kotásek

Vyškov B – Hroznová Lhota 0:1 (0:0)
Branky: Janík

Rohatec – Kyjov 4:5 (3:3)
Branky: Vanda, Duchoslav, Tomšej, Schenel  – Klimeš 2, Dufek 2, Ingr

1.B třída, sk. C

Kněždub – Mikulov 2:1 (1:0)
Branky: Grabec R., Smištík – Mikulenka

Křepice – Uhřice 2:1 (0:1)
Branky: Bílek,Rouzek – Neumann

Strážnice – Hovorany 2:0 (1:0)
Branky: Paška, Lípa

Vacenovice – Kozojídky 1:2 (1:1)
Branky: Grufík – Kurečka, Bíla




Okresní přebor

Žarošice – Lipov 2:4 (1:3)
Branky: Strmiska, Zouhar – Tobiáš 2, Dohnal, Mlýnek

Svatobořice/Mistřín – Starý Poddvorov 1:0 (1:0)
Branka: Staňa (PK)

Kostelec – Ždánice 0:3 (0:0)
Branky: Handlíř 2, Beker

Dolní Bojanovice – Radějov 4:1 (2:0)
Branky: Řezáč 2, Seják, Bohun M. – Kořínek

Bukovany – Vnorovy 2:2 (1:2)
Branky: Vašíček, Horáček – Bittner J., Tomeček

III.A třída

Vlkoš – Nesyt Hodonín 0:3 (0:2)
Branky: Uřičář, Koneček, Ondrovčík

Vracov – Čejkovice 3:1 (1:1)
Branky: Říha V., Mlček, Říha L. – Bezůšek

Milotice B – Lužice 4:1 (3:0)
Branky: Holub 2, Klvaň, Snopek – Vaněk

III.B třída

Věteřov – Sobůlky 1:4 (0:2)
Branky: Chimiák – Vrtal 2, Petula, Fridrich

Želetice – Moravany 1:2 (1:1)
Branky: Gregorovič – Zýbal, Šeďa

Žeravice – Archlebov 5:2 (5:0)
Branky: Gerža 2, Šik, Farmačka, Filípek – Hegr, Přikryl

III.C třída

Louka – Těmice 2:2 (2:2)
Branky: Mikéska, Staňka – Zeman, Jahoda

Moravský Písek – Velká n/Vel. B 3:1 (1:0)
Branky: Štěpáník 2, Kuban – Maňák

Petrov – Suchov 1:1 (0:1)
Branky: Janeček – Holčík

Nová Lhota – KEN Veselí n/Mor. 1:8 (1:5)
Branky: Pavlík – Páč 5, Runkas,Kunovjánek, Gerstberger


Krajský přebor – starší dorost

Starý Lískovec – Hodonín B 4:2 (1:0)

Krajský přebor – mladší dorost

Starý Lískovec – Hodonín B 0:12 (0:3)

1.třída – dorost

Svatobořice/Mistřín – Velká n/Vel. 2:2 (2:0)
Branky: Grmolec 2 – Myška, Kučera

Rohatec – Velké Bílovice 2:3 (1:1)
Branky: Daniel, Myšák – Salajka, Šmída, Pavka

Dubňany – Ratíškovice 1:0 (0:0)
Branka: Kordula

Hroznová Lhota – Podluží 1:3 (0:2)
Branky: Smetka P. – Markov 2, Baťka

Krumvíř/Klobouky – Lužice 1:7 (0:5)
Branky: Krumpolc 2 – Svoboda R. 2, Svoboda J. 2, Štork, Chmelař, Popovský