Nedělní výsledkový servis – 11.9.2016

Po chudé sobotě přichází fotbalově bohatá neděle. Už dopoledne se bude hrát šlágr okresního přeboru, kdy první Kozojídky vyzvou druhé Svatobořice. Ve III.A třídě budou hájit stoprocentní bilanci Šardice a Nesyt. 

Divize

Tasovice – Hodonín 1:2 (0:2)
Branky: Blahoudek –  Šturma, Masaryk

Krajský přebor 

Bučovice – Mutěnice 0:5 (0:3)
Branky: Koštuřík 3, Válek 2

1.A třída, sk. B

Břeclav B – Velká n/Vel. 2:4 (2:1)
Branky. Hřiba, Kacr – Spazier M. 2, Valášek, Spazier O.

Dubňany – Blatnice p/Sv. Ant. 2:0 (1:0)
Branky: Soldán 2

Vyškov B – Rohatec 4:3 (1:1)
Branky: Lička 3, Bokůvka – Vanda, Šimánek, Páleník

1.B třída, sk. C

Žarošice – Charvátská Nová Ves 1:2 (0:1)
Branky: Kolařík – Polášek, Bartoš

Strážnice – Kněždub 0:1 (0:0)
Branka: Grabec R. (PK)

Milotice – Hroznová Lhota 1:0 (0:0)
Branka: Kundrata

Hovorany – Vacenovice 0:4 (0:1)
Branky: Rehák, Knotek, Sladký, Petrucha

Nikolčice – Uhřice 1:2 (1:1)
Branky: Čapka – Rotrekl, Neumamn

Okresní přebor

Kozojídky – Svatobořice 4:0 (1:0)
Branky: Březina 3, Nekarda

Kostelec – Ždánice A 3:4 (1:1)
Branky: Horák, Lochman, David – Beker ,Snášel, Lánc, Handlíř

Vnorovy – Lipov 1:2 (0:1)
Branky: Kočiš – Škopík, Tobiáš

Nenkovice – Vracov 4:0 (1:0)
Branky: Kopčil, Stehno, Zálešák, Pospíšil D.

Sobůlky – Dambořice 1:2 (1:2)
Branky: Vyhňák – Matula 2

Starý Poddvorov – Dolní Bojanovice 2:0 (0:0)
Branky: Huy Hoang, Cupal

III.A třída

Čejč – Šardice  0:1 (0:0)
Branka: Vacula

Čejkovice – Rohatec B 1:0 (0:0)
Branka: Brablc

Vlkoš – Nesyt Hodonín 6:0 (3:0)
Branky: Ingr 3, Zálešák, Nastasa, Fojtík

Prušánky – Násedlovice 2:1 (1:1)
Branky: Sila, Hrubý – Machala

Lužice – Mikulčice B 1:4 (0:1)
Branky: Brhel – Konečný 2, Polák, Bečica

III.B třída

Bukovany – Vřesovice 6:4 (2:3)
Branky: Jelínek 2, Svoboda J. 2, Vašíček, Horáček – Možíš Z. 2, Bilíček, Ovesný

Žádovice – Archlebov 4:1 (2:0)
Branky: Procházka 2, Marčík, Lackovič – Vítek

Žeravice – Věteřov 6:2 (2:1)
Branky: Zeman L. 2, Tilšer, Hábl, Glos, Zeman V. – Chimiák, Minčík

Bohuslavice – Ždánice B 4:0 (2:0)
Branky: Posolda 2, Chvátal, Vykouk

Domanín – Ježov 1:0 (0:0)
Branka: Daňhel (PK)

Strážovice – Želetice 2:1 (2:1)
Branky: Voříšek, Zemánek – Kludák

III.C třída

Suchov – Velká n/Vel. B 3:2 (1:1)
Branky: Holčík 2, Zemčík – Kohůt 2

Tvarožná Lhota – Nová Lhota 2:1 (1:1)
Branky: Páč (PK), Sporysz  – Tomčala Mi.

KEN Veselí n/Mor. – Hroznová Lhota B 1:5 (1:4)
Branky: Tomeček – Durna 3, Suchý, Koryčanský

Petrov – Louka 1:1 (1:0)
Branky: Benovič – Lejčko

Krajský přebor – starší dorost

Kuřim – Kyjov 1:7 (1:5)
Branky: Trtílek – Čevelík 4, Bochýnek, Kuchař, Blahynka

Velké Němčice – Veselí n/Mor. 2:7 (1:4)
Branky: Zeman, Vlach – Šilhavý 3, Brákora, Tomčal, Chytka, vlastní

Krajský přebor – mladší dorost

Kuřim – Kyjov 1:8 (1:5)
Branky: Kotal – Něnička 2, Marcián 2, Čevelík 2, Bartoň, Štipčák

Velké Němčice – Veselí n/Mor. 0:6 (0:1)
Branky: Kristoň 2, Balát, Janeček, Kozumplík, Botek

1.třída – dorost

Dubňany – Hroznová Lhota 1:1 (1:1)
Branky: Šalša – Mizerák

Hovorany – Rohatec 1:10 (0:4)
Branky: Ondroušek – Bartoš 4, Konečný 2, Tříska 2, Gerstberger, Turek

Ratíškovice/Milotice – Dolní Bojanovice 4:2 (2:1)
Branky: Cigánek, Nedvědický, Příkaský, vlastní – Baláš 2

Okresní přebor – dorost

Čejkovice – Starý Poddvorov 0:4 (0:2)
Branky: Daniel 4

Strážnice – Moravský Písek 1:4 (0:1)
Branky: Rybár – Píštěk 2, Kuban, Kolluch

KEN Veselí/Vnorovy – Vacenovice 5:0 (2:0)
Branky: Možnar 2, Kohoutek, Pavlíček, Řičica

Kostelec – FKM Morava 2:3 (1:1)
Branky: Janík, Matula – Půček, Loprais, Vašíček

Komentáře k článku

vložte komentář