Nedělní výsledkový servis – 12.8.2018

Hlavní vlna zápasů přichází tradičně v neděli, kdy hraje své duely většina mužstev. Už dopoledne se hrálo v Kozojídkách, Kyjově a Žarošicích.

1.A třída, sk. B

Kyjov – Velké Pavlovice 4:2 (1:1)
Branky: Kůřil A., Dufek, Kuchař, Čevelík – Malhocký, Bařina

Pačlavice – Milotice 2:2 (0:1)
Branky: Knap, Doležal – Hofr, vlastní

Hroznová Lhota – Vyškov B 4:1 (2:0)
Branky: Červenka, Lipčík P., Polách, Janík – Kopáček

Velká n/Vel. – Rohatec 1:4 (1:2)
Branky: Spazier O. – Netík, Schenel, Petrák, Homola

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Valtice 2:0 (2:0)
Branky: Březina 2

Mor. Nová Ves – Uhřice 0:1 (0:0)
Branka: Strnad

Kněždub – Char. Nová Ves 4:0 (2:0)
Branky: Smištík, Zelinka, Fury, Dufka

Blatnice – Šardice 1:5 (0:2)
Branky: Rybnikář – Vacula 3, Hovězák 2

Vacenovice – Velké Bílovice 0:3 (0:1)
Branky: Ferbar 2, Dvořák

Okresní přebor

Žarošice – Mikulčice 2:1 (2:0)
Branky: Zouhar, Žák – Výmola

Petrov – Dambořice 3:1 (1:1)
Branky: Janeček 2, Vanek – Hulák

Svatobořice – Ždánice 0:2 (0:0)
Branky: Marčík, Mlčák

Ježov – Hovorany 1:1 (1:1)
Branky: Kozák – Stehlík


III.A třída

Domanín – Vlkoš 2:2 (0:0)
Branky: Kutálek, Klempíř – Fojtík (PK), Hlaváč

Čejč – Těmice 4:0 (3:0)
Branky: Kot, Filásek, Rylka, Beděra

III.B třída

Bukovany – Želetice 4:1 (3:0)
Branky: Svoboda J. 2, Hála, Jelínek – Křižka

Kostelec – Moravany 0:5 (0:2)
Branky: Rubík 3, Jašíček, Bařina

Žeravice – Lovčice 7:0 (3:0)
Branky: Farmačka 2, Hýbl 2, Mach, Polášek, Gerža

Vřesovice – Bohuslavice 9:1 (4:0)
Branky: Možíš L. 3, Čech 3, Možíš Z., Molek, Červenka – Chvátal

Žádovice – Archlebov 1:3 (0:2)
Branky: Valenta – Přikryl 2, Jarolík

III.C třída

Radějov – Velká n/Vel. B 5:2 (4:1)
Branky: Kořínek 3, Prečan, Svejkovský – Bajko, Jagoš

Tvarožná Lhota – Vnorovy B 1:1 (1:0)
Branky: Holek – Kočiš

1.třída – dorost

Podluží/Lanžhot – Dubňany/Svatobořice 2:3 (1:2)
Branky: Markov 2 – Šťastný, Čerňan, Šalša

Hroznová Lhota – Mutěnice 0:12 (0:6)
Branky: Lamáček F. 3, Lamáček P. 3, Růžička 2, Froněk, Weigl R., Opluštil, Hajduch

Okresní přebor – dorost

Vracov/Vlkoš – Strážnice

Kostelec/Kyjov – KEN Veselí/Vnorovy 5:1 (3:0)
Branky: Janík 3, Penc, Rotrekl – Runkas

Lipov – Starý Poddvorov 8:1 (2:0)
Branky: Halíček M. 4, Karásek 2, Sečkař, Červenka – Havlík