Nedělní výsledkový servis (13.5. 2018)

Hlavní víkendová porce zápasů přichází na řadu tradičně v neděli. Už dopoledne se odehraje několik zápasů, např. Louka hostí Petrov, v Břeclavi pak nastoupí Kozojídky.

Divize

Stará Říše – Bzenec 0:2 (0:0)
Branky: Reška, Šmahaj

Krajský přebor

Mutěnice – Bohunice 1:1 (0:0)
Branky: Růžička – Ullmann

1.A třída, sk. B

Milotice – Velká n/Vel. 8:0 (2:0)
Branky: Holub 3, Šifel 2 (1 z PK), Vaško 2, Gergel

Hroznová Lhota – Lednice 5:0 (2:0)
Branky: Falešník, Lipčík P., Polách, Janík, Maněk

Vyškov B – Ratíškovice 0:4 (0:1)
Branky: Bábíček 2, Balus, vlastní

Dubňany – Velké Pavlovice 8:0 (6:0)
Branky: Sviták 2, Bidmon 2, Krejčiřík, Pochylý, Kordula, vlastní

1.B třída, sk. C 

Břeclav B – Kozojídky 0:2 (0:1)
Branky: Kurečka, Nekarda

Kněždub – Strážnice 1:1 (0:0)
Branky: Janík – Lípa

Nikolčice – Hovorany 2:3 (1:2)
Branky: Jilka, Hrouzek – Novotný, Ondroušek, Gebhart

Uhřice – Mikulov 6:1 (3:1)
Branky: Neumann, Vlach, Šnejdar, Rotrekl (PK), Pěnčík, Kopřiva – Ferby


Okresní přebor

Svatobořice – Bukovany 6:0 (3:0)
Branky: Varmuža 2, Maršálek, Koch, Kačer, Šalša

Radějov – Starý Poddvorov 3:2 (1:2)
Branky: Březina 2, Helísek – Kašík (PK), Bařina

Ždánice – Dambořice 3:2 (2:1)
Branky: Marčík 2, Snášel – Luskač, Matula

Dolní Bojanovice – Lipov 1:3 (0:2)
Branky: Sila – Tobiáš 2, Dobrovský

Kostelec – Nenkovice 3:5 (1:2)
Branky: David 2, Svoboda – Válek V. 2, Kuchař, Stehno, Klíč

Mikulčice – Vnorovy 2:2 (0:0)
Branky: Pochylý, Vacenovský L. – Motyčka, Ježek

III.A třída

Prušánky – Milotice B 1:0 (1:0)
Branka: Stávek

Vlkoš – Čejč 2:0 (1:0)
Branky:

Násedlovice – Lužice 4:3 (1:2)
Branky: Svozil, Jankůj, Dobeš, Ryšavý – Brhel2, Balus

Vacenovice B – Čejkovice 2:0 (0:0)
Branky: Holeček, Korčák

III.B třída

Věteřov – Ježov 3:4 (2:2)
Branky: Hudeček, Pintera (PK), vlastní – Ingr 3, Exel

Lovčice – Bohuslavice 1:3 (1:1)
Branky: Uhýrek – Jung 2, Balajka

Moravany – Sobůlky 1:1 (0:0)
Branky: Zbořil – Bátora

III.C třída

Louka – Petrov 1:6 (1:0)
Branky: Škodák – Janeček 3, Faltýnek 2, Zlomek

Nová Lhota – Suchov 2:3 (2:0)
Branky: Holeš, vlastní – Mikeska 2, Janeska

KEN Veselí n/Mor. – Velká n/Vel. B 3:1 (0:0)
Branky: Urbančík, Staněk, Kubica – Pešek




MSDD – starší dorost

Vyškov – Hodonín 0:0

MSDD – mladší dorost

Vyškov – Hodonín 0:8 (0:2)

Krajský přebor – starší dorost

Kuřim – Hodonín B 5:4 (3:3)

Slatina/Slovan – Veselí n/Mor. 1:1 (1:1)

Krajský přebor – mladší dorost

Kuřim – Hodonín B 1:6 (1:2)

Slatina/Slovan – Veselí n/Mor. 2:1 (2:0)

1.třída – dorost

Svatobořice – Bzenec 3:12 (2:4)
Branky: Benešovský, Miklík, Šalša – Pánik 5, Komínek 3, Ondříšek 2, Uhlíř, vlastní

Mutěnice – Velká n/Vel. 6:3 (2:0)
Branky: Lamáček P. 2, Lamáček F. 2, Weigl, Mokruša – Prášek 2, Prachař

Podluží – Lužice 0:7 (0:3)
Branky: Svoboda J. 3, Gecaj 2, Zálešák, Pavlík

Dubňany – Velké Pavlovice 3:1 (2:0)
Branky: Šalša L. 2, Hoch – Havlík

Hroznová Lhota – Ratíškovice 2:1 (1:0)
Branky: Matyáš, Smetka – Kotásek

Okresní přebor – dorost

KEN Veselí/Vnorovy – Hovorany/Nenkovice 11:0 (4:0)
Branky: Svoboda 4, Janás 2, Pijáček 2, Bedrava, Runkas, Pavlíček

Starý Poddvorov – Dambořice 0:0

Kostelec/Kyjov – Strážnice 1:1 (1:1)
Branky: Janík J. – Švadlenka