Nedělní výsledkový servis – 14.10.2018

Přinášíme nedělní program a výsledky zápasů hraných dne 14.října 2018. V neděli se odehraje drtivá většina zápasů, kompletní program nabídne OP nebo III.A třída.

Divize

Tasovice – Bzenec 3:2 (2:1)
Branky: Hrazdílek 2, Garčic – Čech, vlastní

1.A třída, sk. B

Pačlavice – Kyjov 2:3 (0:0)
Branky: Obruča, Knap (PK) – Čevelík 2, Chytka

Hroznová Lhota – Velké Pavlovice 3:0 (2:0)
Branky:  Lipčík P. 2, Falešník

Bučovice – Velká n/Vel. 0:1 (0:1)
Branka: Maňák

Dubňany – Veselí n/Mor. 1:3 (0:1)
Branky: Noga – Joch, Vaďura, Suchánek

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Vacenovice 3:0 (0:0)
Branky: Vaverka (PK), Hodonský (PK), Vítek

Moravská Nová Ves – Kněždub 1:3 (1:1)
Branky: Příkazský – Grabec R. 3 (2 z PK)

Blatnice – Velké Bílovice 3:2 (1:2)
Branky: Rybnikář, Peřina, Červený – Osička O., Ferbar

Strážnice – Valtice 3:0 (2:0)
Branky: Lípa, Můčka, Čech


Okresní přebor

Mikulčice – Dambořice 1:1 (1:1)
Branky: Jánoš – Luskač

Milotice B – Ježov 1:2 (0:1)
Branky: Nikl – Hromada 2

Vnorovy – Lipov 6:0 (1:0)
Branky: Bittner J., Motyčka Jiří, Motyčka Jan, Bittner L., Pavlíček, Kočiš

Petrov – Nenkovice 0:1 (0:1)
Branka: Polcr

Starý Poddvorov – Dolní Bojanovice 0:1 (0:0)
Branka: Půlkrábek

Svatobořice – Hovorany 5:1 (1:0)
Branky: Staňa 2 (obě z PK), Kačer, Kotas, Koch – Ivan M.

Ždánice – Žarošice 3:0 (1:0)
Branky: Doupovec, Ruban P., Kopeček

III.A třída

Vlkoš – Nesyt Hodonín 1:3 (1:2)
Branky: Otruba – Uřičář, Zábranský, Liščinský

Domanín – Vracov 1:4 (0:2)
Branky: Červinka – Kaiser, Otépka, Žandovský, Říha L.

Čejkovice – Násedlovice 0:9 (0:5)
Branky: Dobeš R. 2, Pokorný 2, Svatoš, Jankůj, Novosad, Horák, vlastní

Lužice – Čejč 6:0 (5:0)
Branky: Balus, Kutra, Svoboda, Brhel, Mokroš, Válek

Rohatec B – Těmice 2:4 (2:1)
Branky: Bajko, Domanský – Zeman, Vajgara, Vajdík, Šik

III.B třída

Lovčice – Sobůlky 0:10 (0:8)
Branky: Pluháček 3, Lecian 3, Vrtal 2, Dohnálek, Bátora

Kostelec – Bohuslavice 5:4 (2:2)
Branky: Svoboda 2, Horák Du., Horák Da., Borkovec – Vykouk K., Vykouk R., Jung, Doležal

Věteřov – Archlebov 2:2 (0:1)
Branky: Kusák, Pintera (PK) – Machálek, Chytil (PK)

Moravany – Žeravice 2:0 (0:0)
Branky: Jašíček, Zbořil

III.C třída

KEN Veselí n/Mor. – Hrubá Vrbka 0:0

Radějov – Suchov 3:2 (1:0)
Branky: Jurnikl, Šebesta, Březina – Zálešák, Mikeska

Nová Lhota – Vnorovy B 3:1 (3:1)
Branky: Mikéska, Malár, Pavlík – Petrucha



Krajský přebor – starší dorost

Veselí n/Mor. – Boskovice 3:3 (2:3)

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí n/Mor. – Boskovice 1:2 (0:1)

1.třída – dorost

Dubňany/Svatobořice – Podivín 4:2 (2:1)
Branky: Novák 2, Hofírek, Čerňan – Kostrhun 2

Hroznová Lhota – Velké Bílovice 4:0 (2:0)
Branky: Smetka 2, Pavlica J., Pravda

Lužice – Velká n/Vel. 12:0 (5:0)
Branky: Svoboda 5, Chmelař 2, Ingr, Dvořák, Gecaj, Popovský, Csápai

Podluží/Lanžhot – Rohatec 3:1 (2:1)
Branky: Markov 3 – Karas

Okresní přebor – dorost 

Kostelec/Kyjov – Vracov/Vlkoš 1:0 (0:0)
Branka: Lindner

Strážnice – Starý Poddvorov 1:5 (0:1)
Branky: Mrkva – Kovačič 2, Havlík 2, Menšík