Nedělní výsledkový servis -14.8.2016

Po sobotních zápasech přichází hlavní část, která se odehraje v nedělním termínu. Téměř kompletní kolo nabízí okresní přebor, první zápasy nové sezóny čekají na Louku a Domanín ve III.třídách.

Krajský přebor

Moravský Krumlov – Mutěnice 0:6 (0:2)
Branky: Čepil 2 (obě PK), Válek, Koštuřík, Drápal, vlastní

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Blatnice p/Sv. Ant. 0:3 (0:2)
Branky: Štefánek, Schmeister, Naňák

Břeclav B – Rohatec 4:3 (4:1)
Branky: Netopilík, Bařina, Diviš, Nejzchleba – Homola, Salajka, Páleník

Dražovice – Ratíškovice 0:3 (0:2)
Branky: Jankůj, Kordula M., Macek

1.B třída, sk. C

Žarošice – Vacenovice 2:4 (1:1)
Branky: Frýbort, Bělohoubek – Rehák 3, Špaček

Charvátská Nová Ves – Kněždub 0:3 (0:1)
Branky: Grabec D. 2, Grabec R. (PK)

Strážnice – Nikolčice 4:2 (2:1)
Branky: Lípa 2, Mašina (PK), vlastní – Stehlík, Abudayyeh

Milotice – Hovorany 2:0 (0:0)
Branky: Holub, Kundrata

T-shockOkresní přebor

Nenkovice – Moravany 3:3 (1:1)
Branky: Kopčil, Hrabal, Pospíšil David – Novák 2, Kalinec

Vnorovy – Dambořice 3:2 (3:0)
Branky: Janoušek 2, Žák – Maleňák (PK), Bukovský

Lipov – Ždánice 3:3 (2:2)
Branky: Tobiáš 3 – Marčík 2 ,Snášel

Kostelec – Mikulčice 1:1 (0:1)
Branky: David – Pochylý

Kozojídky – Starý Poddvorov 6:1 (3:0)
Branky: Březina 2, Nekarda, Hanzelka, Fury, Janíček – Krupica (PK)

Sobůlky – Dolní Bojanovice 0:0

III.A třída

Čejč – Čejkovice 0:1 (0:1)
Branka: Vacenovský

Násedlovice – Rohatec B 3:2 (1:1)
Branky: Horák, Dobeš, Machala – Lábadi 2

Lužice – Nesyt Hodonín 2:4 (1:3)
Branky: Brhel, Balus – Svoboda, Uřičář, Valenta, Koneček

III.B třída

Bukovany – Věteřov 8:0 (3:0)
Branky: Jelínek 2, Horáček 2, Svoboda, Sonnek, Vašíček, Strmiska

Archlebov – Lovčice 2:4 (0:1)
Branky: Basta (PK), Ždánský – Vančík 2, Uhýrek, Klíč

Vřesovice – Ždánice B 15:1 (8:0)
Branky: Možíš L. 8, Merta 3, Bilíček, Čech, Zelenka, Možíš Z. – Kolařík

Žádovice – Ježov 1:0 (0:0)
Branka: Ingr

Žeravice – Želetice 11:0 (5:0)
Branky: Farmačka 3, Hýbl 3, Pazdera 2, Tilšer, Glos, vlastní

Bohuslavice – Domanín 2:1 (0:1)
Branky: Vykouk, Chvátal – Hrobař

III.C třída

Suchov – Louka 1:0 (0:0)
Branka: Sobek R.

KEN Veselí n/Mor. – Hrubá Vrbka 2:3 (2:2)
Branky: Hanák, Štůral – Procházka 2, Mikeska

Tvarožná Lhota – Petrov 0:6 (0:4)
Branky: Šantavý 3, Benovič 2, Hartman

Radějov – Nová Lhota 3:0 (0:0)
Branky: Březina (PK), Kořínek, Šmach

Sudoměřice – Moravský Písek zrušeno

Krajský přebor – starší dorost

Řečkovice – Kyjov 1:2 (0:2)
Branky: Pospíšil – Kůřil, Kuchař

Krajský přebor – mladší dorost

Řečkovice – Kyjov 1:11 (1:5)
Branky: Štrubl – Čevelík 5, Gaspar 3, Maricán 2, Bartoň

1.třída – dorost

Velká n/Vel. – Svatobořice 1:4 (0:2)
Branky: Prášek – Šalša 2, Vaverka, Koch