Nedělní výsledkový servis (15.4.2018)

Bohatý program čeká na fotbalisty i diváků v neděli. Už dopoledne se hraje v Sobůlkách nebo Javorníku, odpoledne pak přijde na řadu hlavní část od 15:30. 

Divize

Havlíčkův Brod – Bzenec 0:4 (0:2)
Branky: Hubr 2, Paták, Kasala

1.A třída, sk. B

Velká n/Vel. – Kyjov 3:2 (3:2)
Branky: Janda P. 2, Spazier M. – Dufek, Klimeš

Vyškov B – Dubňany 0:0

Hroznová Lhota – Rohatec 4:0 (2:0)
Branky: Polách 2, Janík, Lipčík P.

Milotice – Blatnice 2:1 (2:0)
Branky: Vaško, Machlica – Klimek

Lednice – Ratíškovice 5:2 (3:0)
Branky: Pálka 3, Fóbl 2 (1 z PK) – Dobeš, vlastní

1.B třída, sk. C

Nikolčice – Kněždub 3:1 (2:1)
Branky: Hrouzek, Čapka (PK), Všianský – Sasín

Uhřice – Strážnice 1:1 (1:1)
Branky: Valihrach – Lípa

Valtice – Vacenovice 3:2 (2:1)
Branky: Ševčík 2 (1 z PK), Kabrhel – Miléř, Chvátal

Char. Nová Ves – Hovorany 2:0 (2:0)
Branky: Jurčík, Venglovič



Okresní přebor

Kostelec – Mikulčice 0:6 (0:3)
Branky: Vacenovský L. 2, Novák 2, Vacenovský M., Pochylý

Dolní Bojanovice – Šardice 0:3 (0:1)
Branky: Vykouk 2, Zicháček

Dambořice – Nenkovice 3:1 (1:0)
Branky: Maleňák (PK), Dobeš, Luskač – Polcr

Svatobořice – Vnorovy 2:3 (0:2)
Branky: Pazderka, Koch – Motyčka, Bittner, Kočiš

Starý Poddvorov – Lipov 3:1 (1:0)
Branky: Albert 2, Horný – Tobiáš

Radějov – Bukovany 0:2 (0:0)
Branky: Svoboda D., Horáček

Ždánice – Žarošice 5:1 (3:0)
Branky: Beker 2 (1 z PK), Marčík, Pavlech, Handlíř

III.A třída

Násedlovice – Prušánky 4:1 (1:0)
Branky: Jankůj 2, Hrdlička, Svozil – Budín

Čejkovice – Lužice 2:3 (1:0)
Branky: Michna, Hnidák – Kříž, Hruška, Vaněk

III.B třída

Sobůlky – Archlebov 9:0 (2:0)
Branky: Bátora 4, Lecián 2, Buštík, Vrbík, Petula

Lovčice – Vřesovice 2:4 (0:1)
Branky: Blatný, Uhýrek – Možíš L. 2 (obě PK), Janča, vlastní

Moravany – Ježov 0:3 (0:0)
Branky: Machala, Juřena, Hromada

Domanín – Bohuslavice 1:0 (0:0)
Branka: Hrobař

III.C třída

Velká n/Vel. B – Suchov 2:3 (2:1)
Branky: Rybníkář, Kohůt M. – Holčík 2, Janeska

Nová Lhota – Petrov 2:7 (1:6)
Branky: Malár 2 – Šantavý 2, Faltýnek, Benovič, Janeček, Krša, Macháček Z.

Těmice – Tvarožná Lhota 3:1 (0:1)
Branky: Večeřa 2, Vanda – Polášek

KEN Veselí n/Mor. – Hrubá Vrbka 5:2 (1:1)
Branky: Páč, Hanák, Staněk, Tomeček, Bačík – Peprna 2


MSDD – starší dorost

Líšeň B – Hodonín 0:1 (0:1)

MSDD – mladší dorost

Líšeň B – Hodonín 1:1 (1:1)

Krajský přebor – starší dorost

Ivančice – Hodonín B 1:1 (1:0)

Veselí n/Mor. – Sparta Brno B 3:1 (1:1)

Krajský přebor – mladší dorost

Ivančice – Hodonín B 0:2 (0:2)

Veselí n/Mor. – Sparta Brno B 3:0 (2:0)

1.třída – dorost

Svatobořice – Velké Pavlovice 3:5 (1:3)
Branky: Kolařík 2, Kulheim – Fridrich 3, Zborovský, Buchta

Velké Bílovice – Velká n/Vel. 2:3 (1:2)
Branky: Jochman, vlastní – Prášek (PK), Bílek, Štefánek

Podluží – Rohatec 0:5 (0:2)
Branky: Karas 2, Daniel 2, Elšík

Hroznová Lhota – Dubňany 0:5 (0:3)
Branky: Hoch 2, Čerňan, Novák (PK), Šalša

Lužice – Ratíškovice 5:3 (3:2)
Branky: Štork, Zálešák, Pavlík, Svoboda J., vlastní – Kunka, Herník, Příkaský

Mutěnice – Bzenec 7:2 (2:1)
Branky: Lamáček P. 2, Weigl 2, Mokruša, Hanák, Lamáček F. – Komínek 2

Okresní přebor – dorost

Dambořice – Strážnice 4:0 (2:0)
Branky: Čujan 2, Hanák, Zimin

Starý Poddvorov – Vlkoš/Vracov 2:1 (2:0)
Branky: Daniel 2 – Polanský

KEN Veselí/Vnorovy – Kostelec/Kyjov 7:1 (3:1)
Branky: Pavlíček 2, Bačík 2, Řičica, Janás, Kohoutek – Kolaja