Nedělní výsledkový servis – 16.9.2018

Přinášíme výsledkový servis z neděle 16.září 2018. Program startuje dopoledne v Sobůlkách, hlavní část pak odpoledne.

Divize

Humpolec – Bzenec 0:3 (0:2)
Branky: Konečný, Kasala, vlastní

1.A třída, sk. B

Milotice – Veselí n/Mor. 3:1 (1:0)
Branky: Šifel 2, Holub – Vardan

Dubňany – Rohatec 1:3 (0:1)
Branky: Koryčánek – Dohnálek, Salajka, Šimánek

Vyškov B – Velká n/Vel. 4:0 (1:0)
Branky: Novotný, Arsič, Račanský, Rusňák

Hroznová Lhota – Pačlavice/Dětkovice 5:1 (2:1)
Branky: Lipčík P. 3, Janík, Červenka – Doležel

1.B třída, sk. C

Uhřice – Velké Bílovice 1:1 (0:0)
Branky: Valihrach – Osička O.

Strážnice – Vacenovice 3:2 (1:1)
Branky: Lípa 2, Mašina (PK) – Ingr, Bíza

Blatnice – Kozojídky 2:0 (0:0)
Branky: Štefánek, Macko


Okresní přebor

Dambořice – Žarošice 4:0 (1:0)
Branky: Vytrhlík, Drmela, Půček, vlastní

Dolní Bojanovice – Lipov 6:1 (4:0)
Branky: Bohun P. 3, Blaha V. 2, Dvořák – Dobrovský

Ždánice – Hovorany 7:0 (2:0)
Branky: Marčík 3, Lánc, Kořínek, Rybka, Mlčák

Starý Poddvorov – Ježov 3:0 (0:0)
Branky: Frolec, Kašík, Růžička

Mikulčice – Nenkovice 3:1 (1:1)
Branky: Urbánek, Kuchárek, Kuchynka – Klíč

Svatobořice – Milotice B 9:1 (4:1)
Branky: Baťa 3, Pazderka 2, Valenta, Dvořák (PK), Kačer, Toman – Novák Š.

III.A třída

Násedlovice – Svatobořice B 4:0 (1:0)
Branky: Knotek, Baják, Machala, Dobeš

Domanín – Těmice 1:3 (0:2)
Branky: Brož – Vanda, Večeřa, Mikulík

Čejkovice –  Čejč 6:1 (4:0)
Branky: Stávek 2, Švehla, Konečný, Bezůšek, Strmeň – Dohnálek

Vlkoš – Lužice 3:4 (1:4)
Branky: Otruba, Lunga, Hlaváč – Kříž 2, Vaněk 2

III.B třída

Sobůlky – Archlebov 3:0 (1:0)
Branky: Vrbík, Buštík, Vrtal

Bohuslavice – Žeravice 2:4 (1:0)
Branky: Chvátal, Horáček – Farmačka 3, Hýbl

Lovčice – Bukovany 0:9 (0:5)
Branky: Jelínek 3, Šprta 2, Kobylka, Štěpánek, Sonnek, Svoboda J.

Kostelec – Žádovice 0:2 (0:0)
Branky: Ingr 2 (obě z PK)

Věteřov – Vřesovice 2:8 (1:3)
Branky: Pintera (PK), Sklenář P. – Možíš L. 2, Čech 2, Donátek, Putna, Červenka, vlastní

III.C třída

KEN Veselí n/Mor. – Suchov 1:1 (1:0)
Branky: Špiruda – Sedláček

Nová Lhota – Radějov 1:8 (0:5)
Branky: Březina 3, Šebesta 2, Parobek A., Parobek R., Šmach




MSDD – starší dorost

Svratka Brno – Hodonín 1:7 (1:3)

MSDD – mladší dorost

Svratka Brno – Hodonín 1:3 (0:2)

1.třída – dorost

Dubňany/Svatobořice – Rohatec 6:0 (5:0)
Branky: Šalša 2, Čerňan 2, Macháč, Chludil

Dambořice – Podivín 4:6 (1:3)
Branky: Kratochvíl 2, Bohdálek 2 – Kostrhun 4, Ferbar, Ibrahimi

Hroznová Lhota – Krumvíř 1:3 (0:0)
Branky: Smetka – Němeček 2, Stehlík

Podluží/Lanžhot – Lužice 2:3 (2:2)
Branky: Markov 2 – Svoboda 2, Dvořák

Mutěnice – Velká n/Vel. 8:1 (4:1)
Branky: Lamáček P. 3, Weigl R. 2, Labuda, Lamáček F., vlastní – Matyáš (PK)

Okresní přebor – dorost

Kostelec/Kyjov – Hovorany/Nenkovice 8:0 (2:0)
Branky: Spurný 2, Janík 2, Kyjovský, Pantlík, Kolaja, vlastní

Vnorovy/KEN Veselí – Vracov/Vlkoš 0:0

Strážnice – Lipov 2:5 (0:3)
Branky: Rybar, Vojtíšek – Černák 2, Čerešňák T., Halíček M., Štipčák

Komentáře k článku

vložte komentář