Nedělní výsledkový servis – 18.9.2016

Nedělní zápasy přinesou znovu zajímavou podívanou. V KP se doma představí Mutěnice, v 1.A třídě se hraje derby Rohatec vs. Ratíškovice nebo téměř kompletní kolo okresního přeboru.

Divize

Pelhřimov – Bzenec 1:1 (1:0)
Branky: Homolka – Kasala

Krajský přebor

Mutěnice – Tišnov 0:3 (0:1)
Branky: Traore 2, Kuldan

1.A třída, sk. B

Rohatec – Ratíškovice 4:2 (3:1)
Branky: Tomšej, Šimánek, Homola, Kolařík – Dobeš, Konečný

Blatnice p/Sv. Ant. – Vyškov B 4:1 (3:1)
Branky: Sládeček 2, Vyskočil, Vaněk – Lička

1.B třída, sk. C

Křepice – Strážnice 1:2 (1:2)
Branky: Příkazský – Lípa, Mašina (PK)

Uhřice – Podivín 1:2 (1:2)
Branky: Sychra – Dvořák, Švestka

Vacenovice – Nikolčice 2:1 (2:0)
Branky: Rehák, Špaček – Čapka

Hroznová Lhota – Hovorany 2:2 (0:1)
Branky: Schwarzbier , Laga – Novotný, Košulič

Kněždub – Milotice 1:0 (1:0)
Branka. Grabec R. (PK)

Okresní přebor

Lipov – Nenkovice 1:2 (1:2)
Branky: Mlýnek – Stehno, Zálešák M.

Dolní Bojanovice – Vnorovy 0:3 (0:1)
Branky: Bittner L., Zachar, Bittner J.

Moravany – Starý Poddvorov 1:1 (0:0)
Branky: Měsíček – Huy Hoang

Ždánice – Mikulčice 2:1 (2:1)
Branky: Handlíř (PK), Marčík (PK) – Novák

Svatobořice – Kostelec 8:3 (4:1)
Branky: Koch 3, Šalša 2, Toman, Pazderka, Lunga  – Horák 2, Křižka

Dambořice – Kozojídky 5:1 (3:0)
Branky: Matula 2, Hovězák, Maleňák (PK), Kachlíř – Bančák

III.A třída

Násedlovice – Lužice 5:2 (2:1)
Branky: Jankůj 2, Machala 2, Dobeš – Brhel 2

III.B třída

Lovčice – Bohuslavice 3:1 (1:0)
Branky: Uhýrek 2, Klíč – Vykouk

Archlebov – Žeravice 2:6 (0:6)
Branky: Chytil, Hrbotický V. – Farmačka 3, Pazdera, Glos, Pozděch

Želetice – Bukovany 1:9 (0:6)
Branky: Luskač – Svoboda J. 3, Vašíček 2, Šimeček 2, Půček, Sonnek

Ježov – Strážovice 3:2 (2:1)
Branky: Chvátal, Ryška, Chlustina – Zemánek, Pátek

III.C třída

Velká n/Vel. B – Tvarožná Lhota 5:0 (3:0)
Branky: Pavlivec M. 2, Pavlivec P., Janda ml., Bárta

Louka – Radějov 0:0

Moravský Písek – Petrov 2:1 (1:1)
Branky: Prachař, Janás – Macháček

Nová Lhota – KEN Veselí n/Mor. 0:3 (0:0)
Branky: Polách, Kunovjánek, Hanák

Krajský přebor – starší dorost

Veselí n/Mor. – Židenice 1:1 (0:1)
Branky: Šilhavý (PK) – Hofírek

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí n/Mor. – Židenice 1:4 (1:2)
Branky: Botek – Kiesel 2, Priessnitz 2

1.třída – dorost

Rohatec – Ratíškovice/Milotice 9:0 (5:0)
Branky: Konečný 4, Tříska, Bartoš, Pekařík, Buček, Turek

Hroznová Lhota – Hovorany 10:3 (5:2)
Branky: Gazárek 5, Míka 2, Mizerák Dan. Smetka, Grabec – Parči 2, Ondroušek

Svatobořice – Dubňany 6:2 (5:1)
Branky: Koch 4, Šalša, Změník – Kordula, Hoch

Velká n/Vel. – Mikulov 2:0 (1:0)
Branky: Prášek, Prachař

Okresní přebor – dorost

Starý Poddvorov – Kostelec 10:0 (6:0)
Branky: Daniel 6, Karas, Menšík, Bílek,  Havlík

Vacenovice – Čejkovice 8:1 (3:0)
Branky: Herzán 3 (1 z PK), Miléř 2 (1 z PK), Straňák, Krist, Batěk – Gärtner

Moravský Písek – KEN Veselí /Vnorovy 1:2 (0:1)
Branky: Janás – Pavlíček, Řičica

Dambořice – Lužice 1:2 (1:0)
Branky: Jankůj – Zálešák 2