Nedělní výsledkový servis – 19.8.2018

Nedělní duely v okresních soutěžích nabídnou kompletní kola bez odložených zápasů. Už dopoledne se hrají na okrese čtyři zápasy, a to v Louce, Javorníku, Sobůlkách a Mikulčicích.

Divize

Havlíčkův Brod – Bzenec 1:2 (0:2)
Branky: Polívka – Paták, Venclík

Krajský přebor

Ráječko – Mutěnice 1:3 (1:0)
Branky: Keprt – Koštuřík 2, Drápal

1.A třída, sk. B

Velké Pavlovice – Velká n/Vel. 3:1 (2:0)
Branky: Bařina, Šťavík, Rozbořil – Spazier M.

Milotice – Kyjov 4:5 (2:3)
Branky: Nedvědický 2, Šifel, Antoš Z. – Kůřil 2, Macháček, Průdek, Chytka

Rohatec – Veselí n/Mor. 2:1 (1:0)
Branky: Konečný, vlastní – Vaďura

1.B třída, sk. C

Uhřice – Kozojídky 1:1 (0:0)
Branky: Strnad – vlastní

Strážnice – Blatnice 2:0 (2:0)
Branky: Gajda, Lípa

Šardice – Kobeřice 3:0 (1:0)
Branky: Kyněra P. 3




Okresní přebor

Mikulčice – Vnorovy 1:1 (1:0)
Branky: Novotný – Grabec

Lipov – Ježov 2:3 (1:2)
Branky: Machálek 2 – Kozák 2, Vajgara

Dolní Bojanovice – Petrov 4:1 (1:1)
Branky: Siwiec 2, Sila, Bohun D. – Šantavý

Hovorany – Žarošice 1:5 (1:2)
Branky: Válek – Vágner 2, Zouhar 2, Martinásek

Dambořice – Nenkovice 1:2 (1:1)
Branky: Drmela – Hanák, Černohorský Martin

Starý Poddvorov – Svatobořice 2:0 (2:0)
Branky: Veselský, Kašík

Ždánice – Milotice B 2:0 (1:0)
Branky: Lánc, Marčík

III.A třída

Domanín – Hodonín B 0:2 (0:0)
Branky: Bureš, Anovčin

Násedlovice – Rohatec B 3:2 (1:0)
Branky: Jankůj, Knotek, Kotulan – Snášel (PK), Odehnal

Těmice – Vracov 2:1 (0:1)
Branky: Večeřa 2 – Říha L.

III.B třída

Sobůlky – Vřesovice 3:1 (0:1)
Branky: Bátora 2, Lecian – Možíš L.

Moravany – Věteřov 5:1 (2:1)
Branky: Otáhal 2, Jašíček 2, Kalinec – Pintera O.

Lovčice – Kostelec 2:7 (0:4)
Branky: Uhýrek 2 – Kolaja 2, Horák Du. 2, Svoboda 2, Horák Da.

Bohuslavice – Žádovice 0:3 (0:2)
Branky: Marčík 2, Mlynárik

Želetice – Žeravice 2:4 (1:0)
Branky: Zálešák, Luskač – Zemánek 2, Mach 2

III.C třída

Velká n/Vel. B – Suchov 3:0 (1:0)
Branky: Kohůt M., Pavlinec M., Machálek

Louka – Moravský Písek 2:3 (1:2)
Branky: Malůš, Šilling – Štěpáník 2, Kuban

Vacenovice B – Hroznová Lhota B 1:3 (1:2)
Branky: Krist – Neumann, Bíla, Bartošek

KEN Veselí n/Mor. – Nová Lhota 7:0 (4:0)
Branky: Štůral 2, Kohoutek, Kubica, Špiruda, Gerstberger, Urbančík


MSDD – starší dorost

Znojmo – Hodonín 2:0 (1:0)

MSDD – mladší dorost

Znojmo – Hodonín 1:1 (1:0)

Krajský přebor – starší dorost

Veselí n/Mor. – Rosice 2:3 (2:3)
Branky: Kristoň, Sedlář – Kratochvíl, Kozel, Jobánek

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí n/Mor. – Rosice 6:0 (3:0)

1.třída – dorost

Velké Bílovice – Velká n/Vel. 2:4 (1:4)
Branky: Pavka 2 – Janás, Prášek, Koželuha, Prachař

Rohatec – Podivín 2:3 (2:3)
Branky: Pekařík, Karas – Kostrhun 3

Dambořice – Bzenec 5:3 (1:0)
Branky: Jankůj 2, Kratochvíl, Vahala, vlastní – Pánik, Mančík, Hartman

Okresní přebor – dorost

Strážnice – Kostelec/Kyjov 1:8 (0:7)
Branky: Mrkva – Janík 4, Rotrekl 3, Spurný

Hovorany/Nenkovice – Vracov/Vlkoš 0:11 (0:3)
Branky: Vrážel F. 4, Bílý 3, Půček, Svoboda, Fridrich, Menšík