Nedělní výsledkový servis – 2.10.2016

Po sobotní nabídce tady máme nedělní program. Dopoledne hraje Kyjov na půdě rezervy Břeclavi, Žarošice hostí Mikulov a Velká B  pak Hrubou Vrbku. Odpoledne je tahákem III.B třídy duel Žádovic se Žeravicemi.

Divize 

Slavičín – Bzenec 5:0 (3:0)
Branky: Kříž 2, Velecký, Matůš, vlastní

Krajský přebor

Mutěnice – MS Brno 2:3 (2:1)
Branky: Trávník, Maršálek – Veselý, Mica, Černý

1.A třída, sk. B

Břeclav B – Kyjov 4:5 (1:2)
Branky: Presl 2, Tetur, Kacr – Dufek 2, Klimeš 2, Bartoň

Rohatec – Rakvice 3:1 (2:0)
Branky: Homola, Šimánek, Tomšej – Kubiš (PK)

Blatnice p/Sv. Ant. – Krumvíř 2:4 (1:2)
Branky: Vyskočil, Štefánek – Valenta 2, Adamec, Kmeť

1.B třída, sk. C

Žarošice – Mikulov 3:1 (2:1)
Branky: Zmrzlík, Zouhar, Maroši – Mlejnek

Charvátská Nová Ves – Milotice 4:4 (2:2)
Branky: Novák, Radkovič, Bartoš, Polášek – Kundrata 2, Vaněk, Hofr

Křepice – Hovorany 0:1 (0:0)
Branka: Novotný

Hroznová Lhota – Uhřice 2:1 (1:0)
Branky: Jagoš, Podrazil – Smílek

Kněždub – Nikolčice 5:2 (3:1)
Branky: Janík 2, Durna Martin, Grabec David, Zelinka – Němeček, Jelínek

Okresní přebor

Ždánice – Dolní Bojanovice 2:0 (1:0)
Branky: Snášel, Horňák David

Svatobořice – Starý Poddvorov 5:3 (4:0)
Branky: Koch 2, Hajný, Lunga David, Lunga Ladislav – Krupica Filip, Skočík, Štipský

Dambořice – Mikulčice 0:1 (0:0)
Branka: Novák

Lipov – Kozojídky  1:6 (0:4)
Branky: Tobiáš – Březina 5, Bančák

Nenkovice – Sobůlky 1:3 (0:1)
Branky: Válek Patrik – Bátora 2, Lecian

III.A třída

Násedlovice – Čejč 3:0 (2:0)
Branky: Jankůj (PK), Machala, Svozil

III.B třída

Lovčice – Strážovice 1:5 (1:4)
Branky: Klíč – Janouškovec 2, Kouřil 2, Pátek

Věteřov – Domanín 2:3 (2:2)
Branky: Luža, Sochor – Klempíř, Šimek, Toman

Archlebov – Bohuslavice 0:3 (0:3)
Branky: vlastní 2, Vykouk

Žádovice – Žeravice 2:0 (2:0)
Branky: Toman, Marčík

III.C třída

Velká n/Vel. B – Hrubá Vrbka 3:1 (3:1)
Branky: Pavlivec, Kohůt, Janda – Peprna

Moravský Písek – Radějov 2:4 (0:1)
Branky: Hodonský 2 – Šmach 2, Ševeček Jan, Kořínek

Nová Lhota – Petrov 0:9 (0:4)
Branky: Benovič 3, Lončík, Pálkovič, Mikéska, Macháček Z., Macháček M., Šantavý

Krajský přebor – starší dorost

Veselí n/Mor. – Ivančice 2:0 (0:0)
Branky: Rybnikář, Chytka

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí n/Mor. – Ivančice 2:2 (2:0)
Branky: Břečka, Botek – Císař, Vodák

1.třída – dorost

Rohatec – Bzenec 3:2 (1:0)
Branky: Bartoš 2, Pekařík – Pánik, Pollák

Svatobořice/Mistřín – Ratíškovice/Milotice 4:1 (2:1)
Branky: Koch, Změlík, Šalša, Benešovský – Šťavík

Velká n/Vel. – Dubňany 3:1 (3:0)
Branky: Janda, Prachař, Pavlica – Šalša

Okresní přebor – dorost

Moravský Písek – Starý Poddvorov 1:2 (1:2)
Branky: Kužela – Karas, Veselský

Dambořice – KEN Veselí n/Mor./Vnorovy 5:1 (0:0)
Branky: Dvorský 2, Luskač, Čujan, Jankůj – Kohoutek

Lipov – Lužice 0:4 (0:2)
Branky: Pavlík 2, Zálešák, Chmelař

Komentáře k článku

vložte komentář