Nedělní výsledkový servis (20.5.2018)

Hlavní porce zápasů přichází tradičně v neděli. Dnes bude z čeho vybírat, jelikož se hrají téměř kompletní kola všech krajských i okresních soutěží.

MSFL

Otrokovice – Hodonín 0:3 (0:2)
Branky: Suchý, Křivánek (PK), Fojtík

Krajský přebor

MS Brno – Mutěnice 1:1 (0:1)
Branky: Koubek – Koštuřík

1.A třída, sk. B

Kyjov – Rakvice 1:2 (1:1)
Branky: Marcián – Švásta. Tesařík

Velké Pavlovice – Milotice 1:3 (0:0)
Branky: Havlík – Šifel 2, Antoš

Velká n/Vel. – Hroznová Lhota 2:1 (1:1)
Branky: Janda P., Janda R. – Falešník

Rohatec – Dubňany 1:2 (0:1)
Branky: Schenel  – Kordula, Sviták

Blatnice – Krumvíř 1:6 (1:2)
Branky: Hynčica – Adamec 2, Kmeť, Svoboda, Hoša, Doležal

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Valtice 0:2 (0:1)
Branky: Ševčík, Gecs

Char. Nová Ves – Uhřice 3:1 (0:1)
Branky: Kuřil 2, Novák – Pěnčík

Hovorany – Rajhrad 1:7 (0:4)
Branky: Cigánek – Horváth 3, Richtr 2, Nekvapil, Beneš

Vacenovice – Kněždub 0:0


Okresní přebor

Žarošice – Mikulčice 2:2 (0:1)
Branky: Vágner, Martinásek – Poláček, Konečný

Starý Poddvorov – Ždánice 2:0 (2:0)
Branky: Svoboda, Albert

Nenkovice – Dolní Bojanovice 3:2 (1:1)
Branky: Válek V., Kováč, Černohorský Mich. – Sila, Půlkrábek

Lipov – Svatobořice 0:2 (0:1)
Branky: Koch, Baťa

Dambořice – Kostelec 1:3 (0:2)
Branky: Dobeš – David 2, Hýbl

Bukovany – Šardice 1:9 (0:4)
Branky: Žižlavský – Vacula 2, Hučko 2, Posolda, Knoflíček, Benešovský, Vykouk, Zicháček

Vnorovy – Radějov 4:1 (2:1)
Branky: Herodes (PK), Kočiš, Vyskočil, Janoušek – Šmach

III.A třída

Lužice – Vlkoš 3:2 (2:0)
Branky: Brhel 3 – Pelda, Otruba

Čejkovice – Násedlovice 2:1 (0:0)
Branky: Blaha, Michna – Dobeš

Čejč – Prušánky 3:3 (3:3)
Branky: Dostál (PK), Filásek, Studnica – Váňa M., Blaha, Hrubý

Milotice B – Vracov 2:1 (0:1)
Branky: Brhlík, Hofr – vlastní

III.B třída

Sobůlky – Ždánice B 9:0 (4:0)
Branky: Pazourek 3, Fridrich 2, Buštík, Vrbík (PK), Vrtal, Bátora

Domanín – Lovčice 6:0 (4:0)
Branky: Klempíř Pavel 2, Polášek, Brož, Hrobař, Řepa

Ježov – Žádovice 1:1 (0:0)
Branky: Hromada – Rotter

Archlebov – Věteřov 3:3 (0:1)
Branky: Machálek 2, Hegr – Sklenář M. 2, Chimiák

Bohuslavice – Želetice 1:4 (1:2)
Branky: Vykouk – Zálešák 2, Luskač, Gregorovič

Žeravice – Vřesovice 3:0 (0:0)
Branky: Zemánek 3

III.C třída

Velká n/Vel. B – Hroznová Lhota B 1:4 (1:2)
Branky: Rybníkář – Bartošek 2 (1 z PK), Náhlík, Martinek

Suchov – Moravský Písek 9:1 (3:0)
Branky: Horňák Jakub 3, Sobek V. 2, Janeska 2, Horňák Josef, Sup – Stuchlík

Petrov – KEN Veselí n/Mor. 2:1 (1:0)
Branky: Janeček, Zlomek – Mustafa

Tvarožná Lhota – Nová Lhota 11:1 (3:1)
Branky: Polášek 3, Podolan 2, Kopunec 2, Adamec (PK), Sporysz, Křižan, ? – Lukšík

Těmice – Vnorovy B 5:0 (3:0)
Branky: Vanda 3, Juřík, Vajgara




Krajský přebor – starší dorost

Hodonín B – Židenice 1:0 (1:0)

Veselí n/Mor. – Boskovice 4:0 (2:0)

Krajský přebor – mladší dorost

Hodonín B – Židenice 3:0 (2:0)

Veselí n/Mor. – Boskovice 2:1 (0:1)

1.třída – dorost

Bzenec – Krumvíř/Klobouky 5:2 (2:1)
Branky: Ondříšek 2, Pánik 2, Kolluch – Demela 2

Lužice – Hroznová Lhota 5:1 ( 5:1)
Branky: Zálešák 2, Štork, Pavlík, Svoboda J. – Smetka

Velké Bílovice – Svatobořice 4:0 (3:0)
Branky: Salajka 2, Pavka, Jochman

Rohatec – Dubňany 2:10 (1:6)
Branky: Tříska, Rosypálek – Čerňan 4, Hoch 2, Šťastný, Šalša L., Paulmichl, Řihák

Okresní přebor – dorost

Lipov – Kostelec/Kyjov 0:1 (0:1)
Branka: Kolaja

Dambořice – KEN Veselí/Vnorovy 2:3 (2:2)
Branky: Hanák M., Libenský – Možnar, Svoboda, Kohoutek

Strážnice – Vlkoš/Vracov 4:0 (1:0)
Branky: Vojtíšek 2, Rybár, Můčka

Vacenovice – Starý Poddvorov 1:5 (0:2)
Branky: Plášek – Veselský 3, Gertner, Daniel