Nedělní výsledkový servis – 23.9.2018

Přinášíme nedělná výsledkový servis ze dne 23.září 2018. Dopoledne se hraje v Kyjově, Kozojídkách, Žarošicích, Javorníku nebo Louce. 

MSFL

Vrchovina – Hodonín 2:1 (1:0)
Branky: Dočekal, Ošmera – Mareš

1.A třída, sk. B

Kyjov – Hroznová Lhota 1:5 (0:2)
Branky: Chytka – Polách 2, Falešník, Lipčík P., Škopík

Velká n/Vel. – Ratíškovice 1:1 (0:1)
Branky: Maňák – Bábíček J.

Rohatec – Vyškov B 3:0 (2:0)
Branky: Mlynařík, Šimánek, Homola

Milotice – Lednice 0:3 (0:0)
Branky: Mikáč, Pálka, Kacr

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Kobeřice 1:3 (0:2)
Branky: Březina – Svoboda F. 2, Ondráček

Charvátská Nová Ves – Šardice 1:2 (1:1)
Branky: Očovan – Vacula, Poláček

Kněždub – Strážnice 3:0 (2:0)
Branky: Janík 2,. Zelinka

Valtice – Uhřice 6:2 (1:0)
Branky: Gecs 2, Holešínský 2, Kabrhel, Novák – Šnejdar, Rotrekl

Vacenovice – Blatnice 3:1 (2:0)
Branky: Miléř, Špaček, Polášek – Štefánek




Okresní přebor

Žarošice – Milotice B 1:2 (1:1)
Branky: Ždánský (PK) – Novák Š., Nikl

Petrov – Svatobořice/Mistřín 1:5 (1:2)
Branky: Vanek – Valenta, Pazderka, Hoch, Šalša, vlastní

Nenkovice – Vnorovy 1:3 (0:1)
Branky: Raus – Vyskočil, Ježek, Kočiš

Ježov – Mikulčice 2:4 (0:3)
Branky: Kozák, Hlavinka – Kuchárek, Kuchynka, Novotný, Šebestík

Lipov – Ždánice 0:2 (0:1)
Branky: Svršek, Snášel

Dambořice – Dolní Bojanovice 0:2 (0:1)
Branky: Siwiec 2

Hovorany – Starý Poddvorov 1:5 (0:2)
Branky: Stehlík – Kašík 2, Tesař, Albert, Lacko

III.A třída

Těmice – Čejkovice 3:1 (2:0)
Branky: Vanda, Mikulík, Souček – Bezůšek

Lužice – Hodonín B 0:0

Čejč – Vlkoš 2:2 (1:1)
Branky: Studnica, Esterka – Otruba, Vrána

III.B třída

Žeravice – Vřesovice 0:1 (0:1)
Branka: Možíš L.

Žádovice – Věteřov 2:1 (0:0)
Branky: Ingr 2 – Chimiák

Bohuslavice – Sobůlky 1:0 (0:0)
Branka: Maga

Bukovany – Kostelec 7:1 (3:1)
Branky: Vašíček 3, Jelínek 2, Horáček, Šprta T. – Lochman

Archlebov – Moravany 2:7 (2:2)
Branky: Hrbotický, Šedivý – Otáhal 3, Pintera, Jašíček, Zýbal, vlastní

III.C třída

Velká n/Vel. B – Vacenovice 1:3 (1:0)
Branky: Pavlinec P. – Ingr, Šrédl, Šťavík

Louka – KEN Veselí n/Mor. 1:3 (1:1)
Branky: Staňka – Špiruda 3

Radějov – Hroznová Lhota B 3:3 (1:1)
Branky: Březina, Pavka, Parobek R. – Bartošek, Durna, Náhlík


Krajský přebor – starší dorost

Ivančice – Veselí n/Mor. 1:1 (0:0)

Krajský přebor – mladí dorost

Ivančice – Veselí n/Mor. 3:4 (1:2)

1.třída – dorost

Velké Bílovice – Dubňany/Svatobořice 0:3 (0:2)
Branky: Čerňan 2, Hofírek

Rohatec – Mutěnice 0:10 (0:7)
Branky: Weigl R. 3, Lamáček P. 3, Lamáček F., Mokruša, Labuda, Hajduch

Dambořice – Dolní Bojanovice 14:0 (7:0)
Branky: Bohdálek 3, Vahala 3, Kratochvíl 2, Zimin, Mokrý, Jankůj, Borovička, Svoboda, vlastní

Bzenec – Hroznová Lhota 3:1 (2:1)
Branky: Kosíř, Kolluch, Pánik – Smetka

Okresní přebor – dorost

Kostelec/Kyjov – Lipov 3:1 (2:0)
Branky: Malota 2, Spurný – Halíček M.

Strážnice – Vnorovy/KEN Veselí 1:2 (1:2)
Branky: Rybar – Pavlíček 2

Hovorany/Nenkovice – Starý Poddvorov 0:4 (0:2)
Branky: Kovačič, Sláma, Menšík, vlastní