Nedělní výsledkový servis (27.5.2018)

Nedělní program začíná tradičně již dopoledními zápasy. Hrát se bude pouze duel mezi Loukou a Suchovem. Ostatní zápasy mají výkop až odpoledne.

Divize

Třebíč – Bzenec 3:3 (2:1)
Branky: Krula, Bence, Florián – Kasala, Hubr, Šmahaj

Krajský přebor 

Mutěnice – Rousínov 2:0 (1:0)
Branky: Maršálek H., Čepil

1.A třída, sk. B

Rohatec – Velké Pavlovice 2:0 (1:0)
Branky: Homola 2

Vyškov B – Velká n/Vel. 0:0

Hroznová Lhota – Milotice 7:2 (4:1)
Branky: Lipčík P. 3, Maněk, Janík (PK), Falešník (PK), Polách – Vaško, Machlica

Dubňany – Blatnice 5:0 (1:0)
Branky: Sviták 2, Hlaváč, Juřica, Pochylý

1.B třída, sk. C

Strážnice – Kozojídky 1:0 (0:0)
Branka: Varsamis

Uhřice – Valtice 3:3 (1:2)
Branky: Rotrekl 2, Pěnčík – Ševčík, Slunský l., Slunský J.

Kněždub – Hovorany 8:0 (3:0)
Branky: Janík 2, Vaculčík 2, Zelinka 2, Rýpar, Petrucha


Okresní přebor 

Ždánice – Radějov 4:1 (2:0)
Branky: Handlíř 2, Svršek, Doupovec – Kořínek

Dambořice – Dolní Bojanovice 2:2 (0:1)
Branky: Maleňák (PK), Dobeš – Stávek, Siwiec

Svatobořice – Nenkovice 1:0 (0:0)
Branky: Šalša

Kostelec – Starý Poddvorov 3:1 (1:0)
Branky: David, Hýbl (PK), Lochman – Horný

III.A třída

Vlkoš – Čejkovice 1:1 (0:1)
Branky: Vrána – Hnidák

Násedlovice – Mikulčice B 2:0 (2:0)
Branky: Novosad, Ryšavý

Prušánky – Lužice 2:3 (1:1)
Branky: Geschwandtner, Zálešák J. – Brhel, Kříž, Zálešák R.

III.B třída

Věteřov – Bohuslavice 2:3 (1:2)
Branky: Chimiák, Hudeček – Vykouk 2, Maga

Lovčice – Sobůlky 0:13 (0:5)
Branky: Bátora 5, Fridrich 3, Hrazdílek, Lecian, Vrtal, Vrbík, Buštík

III.C třída

Louka – Suchov 1:1 (0:1)
Branky: Trýska – Švrček

Nová Lhota – Těmice 0:6 (0:1)
Branky: Souček 2, Jahoda 2, Zeman, Večeřa (PK)




MSDD – starší dorost

Znojmo B – Hodonín 1:4 (0:0)

MSDD – mladší dorost

Znojmo B – Hodonín 4:3 (2:1)

Krajský přebor – starší dorost

Rosice – Veselí n/Mor. 2:7 (1:4)

Krajský přebor – mladší dorost

Rosice – Veselí n/Mor. 3:7 (2:2)

1.třída – dorost

Svatobořice – Ratíškovice 1:2 (0:0)
Branky: Macháč – Menšík, Kožík

Rohatec – Velké Pavlovice 1:5 (1:2)
Branky: Tříska – Otáhal Z. 3, Havlík, Václavík

Hroznová Lhota – Velká n/Vel. 5:3 (2:3)
Branky: Smetka P. 2, Matyáš 2, Smetka Z. – Kučera 2, Štefánek

Dubňany – Bzenec 3:2 (3:1)
Branky: Čerňan, Hoch, Kordula – Ondříšek, Kolluch

Okresní přebor – dorost 

KEN Veselí/Vnorovy – Starý Poddvorov 1:1 (0:1)

Strážnice – Vacenovice 5:2 (2:1)
Branky: Rybar 3, Dvořák, Prečan – Kordula, Lisý

Kostelec/Kyjov – Hovorany/Nenkovice 7:0 (2:0)
Branky: Blatecký 3, Janík J. 3, Spurný