Nedělní výsledkový servis (3.6.2018)

Bohatý nedělní program čeká na fanoušky dobrého fotbalu. Už dopoledne se bude hrát v Kyjově, Kozojídkách, Sobůlkách, Javorníku nebo Boršicích. 

Krajský přebor

Bystrc – Veselí n/Mor. 4:1 (2:0)
Branky: Tulaydan 2, Lízal, Zatloukal – Joch

1.A třída, sk. B

Kyjov – Dubňany 0:5 (0:4)
Branky: Sviták, Hlaváč (PK), Chaloupka, Pochylý, Silný

Velké Pavlovice – Hroznová Lhota 0:4 (0:1)
Branky: Janík 3, Falešník

Velká n/Vel. – Dražovice 3:1 (1:1)
Branky: Spazier M. 2, vlastní – Pelc

Milotice – Vyškov B 2:0 (1:0)
Branky: Holub, Neduchal

Blatnice – Rohatec 1:3 (1:2)
Branky: Macko – Schenel 2, Mlynařík

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Uhřice 4:0 (4:0)
Branky: Bančák 2, Vítek 2

Hovorany – Břeclav B 3:1 (1:1)
Branky: Pšenčík 2, Ondroušek – Musil

Velké Bílovice – Kněždub 3:1 (1:1)
Branky: Dvořák, Riess, Salajka – Grabec L.

Vacenovice – Strážnice 2:1 (1:0)
Branky: Mírovský, Rehák – Rybar



Okresní přebor 

Lipov – Mikulčice 1:0 (0:0)
Branka: Čerešňák M.

Nenkovice – Šardice 0:7 (0:0)
Branky: Benešovský 3, Zicháček, Vacula, Kyněra, Novotný

Vnorovy – Ždánice 2:4 (1:1)
Branky: Kočiš, Žák – Marčík 2, Handlíř, Snášel

Bukovany – Žarošice 3:3 (3:0)
Branky: Svoboda J. 3 – Strmiska 2, Martinásek

Dambořice – Svatobořice/Mistřín 4:3 (2:1)
Branky: Maleňák 2 (obě z PK), Hovězák, Drmela – Pekárek, Změlík, Valenta

Starý Poddvorov – Dolní Bojanovice 2:1 (0:0)
Branky: Kašík 2 – Siwiec

Radějov – Kostelec 2:1 (0:1)
Branky: Kořínek, Helísek – Lochman J.

III.A třída

Lužice – Vracov 3:2 (0:0)
Branky: Brhel 3 – Říha V. 2

Čejč – Milotice B 1:2 (0:2)
Branky: Studnica – Klvaň 2

Čejkovice – Prušánky 4:2 (3:0)
Branky: Bezůšek 3, Zavadil – Zámečník, Blaha

III.B třída

Sobůlky – Želetice 6:3 (4:3)
Branky: Buštík 2, Lecian, Pazourek (PK), Bátora, Vrtal – Gregorovič 2, Zálešák (PK)

Moravany – Lovčice 10:0 (6:0)
Branky: Jašíček 7, Zýbal, Zbořil, Kalinec

Bohuslavice – Žádovice 1:0 (0:0)
Branka: Brdíčko

Archlebov – Vřesovice 2:3 (1:2)
Branky: Němec, Fila – Vavřík, Možíš L., Jarolík

Ježov – Žeravice 5:1 (2:0)
Branky: Hromada 2, Hlavinka, Vajgara, Prágr – Šik

Domanín – Věteřov 5:2 (0:1)
Branky: Klempíř Pavel 2, Hrobař 2, Červinka – Pintera, Luža

III.C třída

Velká n/Vel. B – Nová Lhota 5:0 (2:0)
Branky: Prášek, Pavlinec M., Jagoš, Maňák, Rybníkář

Suchov – Hrubá Vrbka 7:2 (2:1)
Branky: Janeska 2, Sobek V., Švrček, Mikeska, Sedláček, Horňák T. – Kyncl (PK), Ševečka

Petrov – Hroznová Lhota B 0:0

Tvarožná Lhota – Louka 1:0 (0:0)
Branka: Sporysz

Těmice – Moravský Písek 2:2 (2:0)
Branky: Vajdík 2 – Stuchlík, Štěpáník


Krajský přebor – starší dorost

Hodonín B – Slatina/Slovan 4:0 (2:0)

Krajský přebor – mladší dorost

Hodonín B – Slatina/Slovan 1:1 (1:0)

1.třída – dorost

Bzenec – Rohatec 4:5 (1:3)
Branky: Pánik 3, Kužela – Daniel 2, Tříska 2, Buček

Lužice – Svatobořice/Mistřín 2:1 (2:0)
Branky: Baják 2 – Šalša D.

Velké Bílovice – Dubňany 3:2 (2:1)
Branky: Pavka 2, Salajka – Šalša L. 2

Mutěnice – Hroznová Lhota 4:0 (2:0)
Branky: Michna, Lamáček P., Weigl R., Weigl P.

Okresní přebor – dorost

Vacenovice – KEN Veselí/Vnorovy 2:3 (0:2)
Branky: Herzán, Batěk – Kohoutek, Pavlíček, Kočiš

Dambořice – Kostelec/Kyjov 3:0 (1:0)
Branky: Jankůj, Dvorský, Čujan

Lipov – Strážnice 6:1 (1:1)
Branky: Halíček M. 3, Karásek 2, Nálepa – Rybar

Hovorany/Nenkovice – Vlkoš/Vracov 0:5 (0:1)
Branky: Vrážel, Klajba, Novotný, Bílý, Goliáš