Nedělní výsledkový servis – 30.9.2018

Přinášíme přehled nedělních výsledků ze dne 30.září. Celý program startuje jediným dopoledním zápasem v Sobůlkách, kam zavítají Žeravice. Odpoledne se hraje od 15:00 hodin.

1.A třída, sk. B

Lednice – Veselí n/Mor. 4:3 (2:2)
Branky: Fóbl 2, Pálka 2 – Chytka, Kosek, Klimek

Hroznová Lhota – Velká n/Vel. 4:0 (2:0)
Branky: Falešník, Radmil, Škopík, Lipčík P.

Dubňany – Milotice 0:0

1.B třída, sk. C

Blatnice – Kněždub 1:4 (1:3)
Branky: Šeda – Grabec D. 2, Janík 2

Moravská Nová Ves – Kozojídky 0:3 (0:2)
Branky: Valenta, Hodonský, Nekarda

Strážnice – Charvátská Nová Ves 0:1 (0:1)
Branka: vlastní

Uhřice – Mikulov 6:0 (3:0)
Branky: Neumann 2, Maroši 2, Šnejdar, Spálovský


Okresní přebor

Vnorovy – Ježov 7:1 (2:0)
Branky: Kočiš 3, Zachar 2, Bittner J., Janoušek – Hlavinka

Mikulčice – Hovorany 3:2 (1:1)
Branky: Kuchynka, Bohunský, Novotný – Ivan O., Ivan M.

Svatobořice – Nenkovice 3:1 (2:1)
Branky: Hoch 2, Valenta – Polcr

Starý Poddvorov – Lipov 1:0 (1:0)
Branka: Kašík

Ždánice – Dambořice 1:0 (0:0)
Branka: Marčík

III.A třída

Vlkoš – Těmice 2:4 (2:2)
Branky: Krýsa, Hlaváč – Vanda 3, Pavlica

Čejkovice – Svatobořice B 6:0 (4:0)
Branky: Strmeň 2, Švehla 2, Konečný, Stávek

Násedlovice – Vracov 4:3 (1:1)
Branky: Pokorný 2, Knotek, Horák – Říha L. 2, Kaiser

Rohatec B – Lužice 2:4 (2:1)
Branky: Bajko, Surovec – Vaněk 2, Pecůch, Vričan

III.B třída

Sobůlky – Žeravice 1:1 (0:1)
Branky: Dohnálek – Gerža

Věteřov – Bukovany 3:3 (2:1)
Branky: Sklenář P. ml. 3 – Jelínek 2, Svoboda J.

Lovčice – Archlebov 0:9 (0:4)
Branky: Machálek 3, Hrbotický 2, Hojač 2, Chytil, Jandora

III.C třída

Tvarožná Lhota – Radějov 1:3 (0:3)
Branky: Holek – Šmach, Březina, vlastní

KEN Veselí n/Mor. – Velká n/Vel. B 6:1 (3:0)
Branky: Štůral 2, Páč 2, Urbančík, Špiruda – Machálek

Vacenovice B – Vnorovy B 1:3 (0:0)
Branky: Korčák – Macháček, Kočiš, Studnička

Nová Lhota – Louka 1:2 (1:1)
Branky: Režňák – Kučera, Škodák




Krajský přebor – starší dorost

Veselí n/Mor. – Soběšice 6:0 (2:0)

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí n/Mor. – Soběšice 4:2 (1:2)

1.třída – dorost

Dubňany/Svatobořice – Dambořice 5:1 (5:0)
Branky: Čerňan 3, Maršálek, Šalša – Jankůj

Lužice – Krumvíř 1:3 (0:1)
Branky: Dvořák – Němeček 2, Krumpolc

Hroznová Lhota – Velká n/Vel. 1:3 (1:1)
Branky: Smetka – Štefánek, Prášek, Janás

Podluží/Lanžhot – Bzenec 3:2 (1:1)
Branky: Markov 2, Sirotka – Komínek, Pánik

Okresní přebor – dorost

Starý Poddvorov – Lipov 1:5 (0:3)
Branky: Kovačič – Halíček M. 2, Štipčák, Karásek, Halíček L.

Strážnice – Vlkoš/Vracov 0:2 (0:2)
Branky: Loprais 2