Nedělní výsledkový servis – 7.10.2018

Nedělní program začíná už po desáté hodině, kdy se budou hrát na okrese čtyři zápasy a tradičně také v Kyjově. Odpoledne se začíná v 15:00 hodin. 

1.A třída, sk. B

Kyjov – Bučovice 0:4 (0:2)
Branky: Florian 4

Velké Pavlovice – Ratíškovice 0:4 (0:1)
Branky: Bábíček J. 2, Kotásek, Vrba

Velká n/Vel. – Rakvice 0:2 (0:1)
Branky: Tesařík, Peš

Rohatec – Hroznová Lhota 1:5 (0:4)
Branky: Šimánek – Radmil 2, Janík, Falešník, Červenka

Lednice – Dubňany 2:1 (1:1)
Branky: Svoboda, Pálka – Bidmon

Milotice – Vyškov B 2:1 (1:1)
Branky: Kundrata, Šifel – Lička

1.B třída, sk.C

Charvátská Nová Ves – Blatnice 0:0

Kněždub – Kobeřice 5:0 (3:0)
Branky: Grabec R. 3, Janík 2

Uhřice – Nikolčice 2:2 (2:2)
Branky: Vlach, Hroudný – Valnoha, Harašta

Velké Bílovice – Strážnice 3:0 (1:0)
Branky: Mikulica, Osička L., Osička O.


Okresní přebor

Žarošice – Petrov 3:1 (3:0)
Branky: Ždánský (PK), Strmiska, Zouhar – Zuzula

Nenkovice – Milotice B 1:2 (1:0)
Branky: Kuchař – Příkaský, Snopek

Hovorany – Vnorovy 0:5 (0:3)
Branky: Motyčka Jiří 2, Bittner J., Kočiš, vlastní

Dambořice – Starý Poddvorov 2:1 (1:1)
Branky: Čujan, Dobeš – Lacko

Ježov – Svatobořice 3:2 (1:1)
Branky: Hromada 2, Kozák (PK) – Miklík, Staňa (PK)

III.A třída

Těmice – Hodonín B 1:4 (1:2)
Branky: Vanda – Anovčin 2, Koneček, Stráník

Násedlovice – Domanín 1:1 (1:1)
Branky: Pokorný – Šimek

Čejč – Rohatec B 2:1 (0:1)
Branky: Esterka, Dohnálek – Surovec

III.B třída

Sobůlky – Moravany 0:1 (0:0)
Branka: Pintera

Archlebov – Kostelec 1:0 (0:0)
Branka: Machálek

Bukovany – Vřesovice 4:4 (3:2)
Branky: Svoboda J., Vašíček, Jelínek, Svoboda R. – Možíš L. 2, Bilíček, Čech

Bohuslavice – Lovčice 3:1 (2:0)
Branky: Vykouk 2, Lev – Čadílek

Žeravice – Žádovice 2:2 (1:1)
Branky: Farmačka, Hýbl – Marčík, Valenta

III.C třída

Velká n/Vel. B – Nová Lhota 4:0 (3:0)
Branky: Prášek 2, Pavlinec P., Štefánek

Louka – Hroznová Lhota B 0:7 (0:4)
Branky: Durna 4, Jegla 2, Bartošek

Suchov – Tvarožná Lhota 9:1 (4:0)
Branky: Janeska 2, Mikeska 2, Zemčík 2, Krist, Holčík, Sedláček – Holubík




1.třída – dorost

Velké Bílovice – Ratíškovice 4:2 (4:1)
Branky: Pavka 3, Husička – Tisar 2

Rohatec – Hroznová Lhota 4:0 (1:0)
Branky: Gloz 3, Buček

Dambořice – Mutěnice 1:4 (0:0)
Branky: Jankůj – Lamáček P., Lamáček F., Labuda, Hajduch

Bzenec – Lužice 2:5 (0:1)
Branky: Marčík 2 – Svoboda 2, Zahnaš, Dvořák, Chmelař

Okresní přebor – dorost

Starý Poddvorov – Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. 5:3 (2:2)
Branky: Daniel 2, Havlík, Polášek, Sláma – Kubát 2, Pavlíček

Kostelec/Kyjov – Strážnice 8:1 (5:1)
Branky: Janík 4, Blatecký 3, Kolaja – Rybar

Vracov/Vlkoš – Hovorany/Nenkovice 6:0 (3:0)
Branky: Fridrich, Goliáš, Mezihorák, Menšík, Vrážel, Loprais