Nedělní výsledkový servis – 9.9.2018

Přinášíme nedělní výsledkový servis hraný dne 9.9.2018. Dopoledne se odehrají zápasy v Kozojídkách, Javorníku a Louce.

1.A třída. sk. B

Pačlavice – Ratíškovice 2:4 (0:3)
Branky: Pučan, Špatina – Voříšek 2, Bábíček J. 2

Bučovice – Hroznová Lhota 4:1 (1:1)
Branky: Florian 2, Nový, Diviš – Lipčík P.

Velká n/Vel. – Dubňany 1:4 (1:3)
Branky: Spazier M. – Sviták, Silný, Hlaváč (PK), vlastní

Rohatec – Lednice 1:3 (1:1)
Branky: Vanda (PK) – Fóbl 2, Pálka (PK)

1.B třída, sk. C

Kozojídky – Strážnice 3:3 (2:3)
Branky: Páleník, Březina, vlastní – Lípa 2, Polách

Vacenovice – Šardice 5:0 (1:0)
Branky: Rehák 2, Špaček, Bíza, Šťavík

Char. Nová Ves – Uhřice 2:2 (1:1)
Branky: Tkadlec, Kuřil (PK) – Neumann, Šnejdar

Kněždub – Nikolčice 2:5 (0:5)
Branky: Chromeček, Grabec L. – Starý 2, Rabovský, Harašta, Všianský


Okresní přebor

Žarošice – Svatobořice 1:0 (1:0)
Branka: Ždánský

Nenkovice – Starý Poddvorov 2:1 (2:0)
Branky: Stehno, Hála – Bařina

Petrov – Mikulčice 1:1 (0:0)
Branky: Šantavý P. – Sloboda

Milotice B – Vnorovy 2:3 (2:2)
Branky: Mačuda, Klvaň – Zachar 2, Motyčka

Lipov – Dambořice 2:1 (1:0)
Branky: Dobrovský 2 – Matula

Ježov – Ždánice 1:0 (0:0)
Branka: Ingr

Hovorany – Dolní Bojanovice 1:1 (0:0)
Branky: Stehlík R. – Tomaštík

III.A třída

Těmice – Násedlovice 0:2 (0:0)
Branky: Dobeš P., Pokorný

Lužice – Čejkovice 3:1 (1:1)
Branky: Svoboda 2, Brhel – Strmeň

Čejč – Domanín 0:3 (0:1)
Branky: Daňhel 2, Červinka

III.B třída

Žeravice – Věteřov 3:1 (3:0)
Branky: Glos, Halačka, Zemánek – Strmiska T.

Žádovice – Lovčice 5:2 (4:1)
Branky: Marčík 2, Drobilík, Ingr, Bělohoubek – Uhýrek, Pavlica

Bukovany – Moravany 3:2 (1:2)
Branky: Svoboda J. 2, Šprta – Tychtl, Jašíček

Archlebov – Bohuslavice 1:2 (1:1)
Branky: Hrbotický – Jung, Vykouk

III.C třída

Velká n/Vel. B – Vnorovy B 3:0 (2:0)
Branky: Štefánek, Hozák, Rybníkář

Louka – Hrubá Vrbka 6:4 (1:2)
Branky: Mikéska 3, Škodák 2, Malůš – Ševečka, Kyncl, Blažek P., Blažek J.

Suchov – Vacenovice B 4:0 (3:0)
Branky: Mikeska 2, Zemčík 2

Radějov – KEN Veselí n/Mor. 1:1 (0:0)
Branky: Můčka – Staněk

Tvarožná Lhota – Nová Lhota 7:2 (3:2)
Branky: Suchánek 2 (1 z PK), Vítek, Holek (PK), Sporysz, Kuryviál, Neumann  – Malár, Pavlík




MSDD – starší dorost

Humpolec – Kyjov 2:3 (2:1)

MSDD – mladší dorost

Humpolec – Kyjov 4:5 (3:2)

1.třída – dorost

Bzenec – Mutěnice 2:9 (1:5)
Branky: Kolluch, Pánik – Lamáček F. 3, Lamáček P. 3, Růžička 2, Mokruša

Lužice – Hroznová Lhota 8:1 (3:1)
Branky: Svoboda 5, Dvořák 2, Zahnaš – Pravda

Rohatec – Dolní Bojanovice 1:9 (0:5)
Branky: Buček (PK) – Baláš L. 3, Sklenský 2, Baláš D. 2, Lekavý, vlastní

Okresní přebor – dorost

Hovorany/Nenkovice – Strážnice 1:3 (1:0)
Branky: Lažek – Rybar, Janeček, Marek (PK)

Lipov – Vnorovy/KEN Veselí n/Mor. 3:0 (0:0)
Branky: Halíček 2, Červenka

Komentáře k článku

vložte komentář