Příprava: Vracov přestřílel Žádovice

Na umělé trávě v Kyjově se v sobotu utkaly v přípravném zápase mužstva Žádovic a Vracova. Utkání nabídlo pět branek a vítězství vracovských fotbalistů.

Přípravný zápas – sobota 4.3.2017 (UT Kyjov)

Sokol Žádovice – FC Vracov 1:4 (1:2)
Branky: Ingr – Říha, Kadleček (PK), Polanský

Žadovice působily po vápno sehranějším dojmem, ale Vracov je dokázal přestřílel. V první minutě šel do vedení z penalty, kterou proměnil Kadleček, po faulu na Říhu.

V 15. minutě zvyšoval dorostenec Polanský pěknou střelou pod břevno z 12 m na 0:2 a o několik minut později střela Červinky z 20 m skončila na břevně Marcela Lukeše, který hájil bránu Žadovic.

Ve 30.minutě snížil Ingr křížnou střelou od rohu vápna na 1:2. Více střel hostující Merkl za svá záda nepustil.

Ve druhém poločase si Vracov vytvořil více šancí. O výsledku po pěkných akcích rozhodl dvěma brankami Říha. Mimo to Vracov nastřelil ještě dvakrát tyč a Říha s Mlčkem z úhlu netrefili prázdnou bránu.

Vracov si tak po prohrách se Žeraviceni a Petrovem v dost kombinované sestavě připsal první jarní výhru, ale zaslouženou.

Připravil: Jiří Kudlík