Report KEN – Suchov z pohledu hostujícího mužstva

Duel dvou sousedů v tabulce nabídl vyrovnanou bitvu a spoustu spálených šancí. Nakonec ze Zarazic odjel s tříbodovým ziskem Suchov a posunul se na třetí místo v tabulce. III.C třída – 5.kolo

KEN Veselí n/Mor. – FK Suchov 1:2 (0:2)
Branky: Špiruda – Zemčík, Holčík. Rozhodčí: Sedlář. ŽK: Tomeček, Hanák – Sedláček. ČK: 54´ Štůral (KEN). Diváci: 68

KEN Veselí: Chudík – Ondra, Tomeček, Kuryviál, Staněk, Kunovjánek, Štůral, Páč, Kubica, Špiruda, Hanák (Smutný, Mustafa, Runkas, Bureš)

Suchov: Hlaváček – Jančík, Švrček V., Sobek R., Švrček J., Sedláček, Janeska, Hanačík, Horňák J., Zemčík, Holčík (Sup, Pomkla, Koňárek, Horňák P., Mikéska)

Prvních deset minut bylo docela vyrovnaných, domácí zahrávali pár nepříjemných rohů, ale bez úspěchu.

Poté hosté hru vyrovnali a převzali iniciativu. Hosté za stavu 0:1 neproměnili penaltu po faulu gólmana na pronikajícího hráče. Také další šance na straně Suchova zůstaly nevyužity. KEN si vypracoval dvě příležitosti, ale bez úspěchu.

Po poločase se domácím podařilo brzy snížit na 1:2, poté se hloupě nechal vyloučit domácí hráč a zničil tak naděje svého týmu na změnu skóre.

Hosté pokračovali dále v zahazování šancí a opět neproměnili několik tutovek, musím hodně vyzvednout domácího gólmana (který předváděl fantastické zákroky a hostující hráče a lavičku přiváděl k šílenství). I díky tomu domácí výběr prohrával pouze o jeden gól.

Zarazice mohly po jednom ze svých úniků ve druhé půli vyrovnat na 2:2, ale nestalo se tak. Utkání tak skončilo těsným vítězstvím suchovských fotbalistů.

Připravil: Martin Hlaváček