Rozlosování MSDŽ, v soutěži hrají ženy Mutěnic a Vlkoše

Přinášíme rozlosování Moravskoslezské divize žen pro soutěžní ročník 2018/19. Okres Hodonín budou zastupovat družstva žen z Mutěnic a Vlkoše.

Ženy Mutěnic a Vlkoše budou mít v soutěži několik nových týmů. Z loňské sestavy zůstaly krom hodonínských týmů už jen Mostkovice a Držovice. Nováčky jsou Holešovské holky, Uherský Brod, Brumov, Zlín a Březnice.

Soutěž čítá stejně jako loni devět mužstev a začíná 2.září 2018. Podzimní část končí 9.kole 28.října 2018.

ROZPIS PODZIMNÍ ČÁSTI

1. kolo 2.9. 2018 16:00

Holešovské holky – Mutěnice

Uherský Brod – Vlkoš

Držovice – Brumov

Mostkovice – volno

Zlín – Březnice

2. kolo 9.9. 2018 16:00

Mutěnice – Březnice

volno – Zlín

Brumov – Mostkovice

Vlkoš – Držovice

Holešovské holky – Uherský Brod

3. kolo 16.9. 2018 15:30

Uherský Brod – Mutěnice

Držovice – Holešovské holky

Mostkovice – Vlkoš

Zlín – Brumov

Březnice – volno

4. kolo 23.9. 2018 15:30

Mutěnice – volno

Brumov – Březnice

Vlkoš – Zlín

Holešovské holky – Mostkovice

Uherský Brod – Držovice

5. kolo 30.9. 2018 15:30

Držovice – Mutěnice

Mostkovice – Uherský Brod

Zlín – Holešovské holky

Březnice – Vlkoš

volno – Brumov

6. kolo 7.10. 2018 15:00

Mutěnice – Brumov

Vlkoš – volno

Holešovské holky – Březnice

Uherský Brod – Zlín

Držovice – Mostkovice

7. kolo 14.10. 2018 15:00

Mostkovice – Mutěnice

Zlín – Držovice

Březnice – Uherský Brod

volno – Holešovské holky

Brumov – Vlkoš

8. kolo 21.10. 2018 14:30

Mutěnice – Vlkoš

Holešovské holky – Brumov

Uherský Brod – volno

Držovice – Březnice

Mostkovice – Zlín

9. kolo 28.10. 2018 14:30

Zlín – Mutěnice

Březnice – Mostkovice

volno – Držovice

Brumov – Uherský Brod

Vlkoš – Holešovské holky

ROZPIS JARNÍ ČÁSTI

10. kolo 7.4.19 15:30

Mutěnice – Holešovské holky

Vlkoš – Uherský Brod

Brumov – Držovice

volno – Mostkovice

Březnice – Zlín

11. kolo 14.4.19 15:30

Březnice – Mutěnice

Zlín – volno

Mostkovice – Brumov

Držovice – Vlkoš

Uherský Brod – Holešovské holky

12. kolo 21.4.19 16:00

Mutěnice – Uherský Brod

Holešovské holky – Držovice

Vlkoš – Mostkovice

Brumov – Zlín

volno – Březnice

13. kolo 28.4.19 16:00

volno – Mutěnice

Březnice – Brumov

Zlín – Vlkoš

Mostkovice – Holešovské holky

Držovice – Uherský Brod

14. kolo 5.5.19 16:30

Mutěnice – Držovice

Uherský Brod – Mostkovice

Holešovské holky – Zlín

Vlkoš – Březnice

Brumov – volno

15. kolo 12.5.19 16:30

Brumov – Mutěnice

volno – Vlkoš

Březnice – Holešovské holky

Zlín – Uherský Brod

Mostkovice – Držovice

16. kolo 19.5.19 17:00

Mutěnice – Mostkovice

Držovice – Zlín

Uherský Brod – Březnice

Holešovské holky – volno

Vlkoš – Brumov

17. kolo 26.5.19 17:00

Vlkoš – Mutěnice

Brumov – Holešovské holky

volno – Uherský Brod

Březnice – Držovice

Zlín – Mostkovice

18. kolo 2.6.19 17:00

Mutěnice – Zlín

Mostkovice – Březnice

Držovice – volno

Uherský Brod – Brumov

Holešovské holky – Vlkoš

Komentáře k článku

vložte komentář