Šardice nasázely béčku Vacenovic desítku

Debaklem skončilo sobotní utkání 5. kola III. A třídy pro rezervní tým Vacenovic. Na hřišti v Šardicích inkasovali hosté už v prvním poločase pět branek a po přestávce následoval stejný počet. Šardice si vysokým vítězstvím upevnily první místo v tabulce.

III.A třída – 5. kolo

FK Šardice – SK Vacenovice B 10:0 (5:0)
Branky: 4´+19´ (PK) +56´ Vacula, 37´+45´ Brhel, 44´ Kyněra, 57´ vlastní, 59´+77´ Maruška, 61´ Benešovský. Rozhodčí: Zámečník – Rambousek. ŽK: Šprta – Spěvák. Diváci: 74

Šardice: Vinca – Kyněra, Hála, Benešovský, Zicháček, Hučko (52´ Novotný), Brhel (59´ Gebhart), Maruška, Šprta (64´ Reigl), Kolařík, Vacula

Vacenovice B: Broda – Procházka, Miléř, Spěvák, Brhel, Batěk, Ingr, Krist (86´ Holeček), Nešpor, Kordula, Frolec (66´ Synek)

Další vysokou výhru s zaknihovali fotbalisté Šardic, kteří zatím soutěží prochází jako nůž máslem. V pěti kolech už dokázali nastřílet téměř třicet branek. V tom posledním to odnesly Vacenovice, které schytaly desítku.

Skóre se měnilo velmi brzy a už ve čtvrté minutě se jako první prosadil Vacula. Tentýž hráč se v 19. minutě trefil také z penalty a zvýšil na rozdíl dvou branek.

V závěru prvního poločasu hosté inkasovali ještě třikrát. Dvě branky vstřelil Brhel a jednu přidal Kyněra. Do kabin se šlo za stavu 5:0 pro domácí.

T-shock

Kanonáda pokračovala také po přestávce. Hattrick završil v 56. minutě Vacula, zkázu Vacenovic dokonal vlastní brankou Procházka o minutu později.

Maruška a Benešovský v krátkém sledu zvyšovaly náskok Šardic až na rozdíl devíti branek. Poslední slovo měl Maruška, jenž v 77. minutě svým druhém gólem v zápase zpečetil výsledek na konenčných 10:0.

Šardice soutěži kralují s velkým přehledem a plným bodovým ziskem vedou o skóre před druhým Hodonínem. Rezerva Vacenovic se s jedním bodem drží na devátém místě.