Svatobořice po přestávce otočily zápas s Lipovem

Tři nedělní zápasy okresního přeboru patřily domácím. Bodovat na hřišti soupeře dokázaly pouze Vnorovy, které vezou bod z Radějova. Čtyřmi góly v řadě otočily Svatobořice duel s Lipovem.

Okresní přebor 9.kolo

Sokol Radějov – Agro Vnorovy 2:2 (0:1)
Branky: 76´ Ševeček, 85´ Kořínek – 39´ Vyskočil, 60´ Zachar. Rozhodčí: Vrbovský – Blažek, Jonáš. ŽK: Svejkovský, Bohunský – Janda, Kočiš, Vyskočil. Diváci: 150

Slušná návštěva viděla v Radějově vyrovnané utkání a čtyři góly. Před přestávkou poslal hosty do vedení Vyskočil, po hodině hry pak zvyšoval Zachar. Zdálo se, že Vnorovy míří za výhrou.

Sokol ale zavelel k obratu. Čtvrt hodiny před koncem snížil Ševeček a v 85.minutě poslal skóre do nerozhodného stavu Kořínek. Radějovu se v závěru už obrat nepodařil, přesto vybojoval alespoň bod.

Kovo Ždánice – TJ Starý Poddvorov 3:0 (2:0)
Branky: 28´+55´ Beker, 32´ Marčík. Rozhodčí: Kolář – Svoboda, Sedlář. ŽK: Kolařík – Skočík. Diváci: 120

Duel dvou sousedů v tabulce patřil jednoznačně domácímu Kovu. Během čtyř minut se prosadili Beker s Marčíkem a stanovili poločasové skóre. Po přestávce se podruhé trefil Beker a bylo to o tři góly.

Hosté recept na gólmana Radka Rubana za celých devadesát mnut nenašli a tak si Ždánice připsaly třetí vítězství v řadě.

Spartak Svatobořice – FC Lipov 4:2 (0:2)
Branky: 60´+90´ Koch, 71´ Kordula, 75´ Toman – 11´ Čerešňák, 32´ Škopík. Rozhodčí: Chromek – Jahoda. ŽK: Toman, Varmuža (oba Svatobořice). ČK: 67´ Pavlas (Lipov). Diváci: 50

Hosté začali výborně a první poločas ovládli v poměru 0:2. V 11.minutě otevřel skóre Čerešňák a po půlhodince zvyšoval Škopík.

Spartak nastartoval k velkému obratu po hodině hry Koch, který vstřelil kontaktní gól. Za deset minut už bylo srovnáno, trefil se Kordula.  Chvíli po něm výsledek otočil Toman a vše zpečetil v poslední minutě opět Koch.

[team_standings id=”4818″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”14″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]