Tango remizovalo na hřišti druhého Brna

V pátečním druholigovém zápase remizovalo hodonínské Tango ve sportovní hale v Bohunicích s Atraps-Hombres, aktuálně druhým týmem tabulky.

Na třetím místě tabulky Hodonín ztrácí pouhé tři body na vedoucí Ostravu, která prohrála v domácím prostředí se čtvrtým Uherským Hradištěm.

2.liga Východ

Atraps-Hombres  Brno – Tango Hodonín 5:5 (4:4)
Branky: 4. Kovář (Bulušek), 7. Jílek (Kovář), 7. Brůna (Matyska), 17. Brůna (Matyska), 36. Hanuš – 2. Levčík, 5. Cenek (Vanda), 13. Novotný (Cenek), 19. Doubravský (Veselovský), 39. Levčík
ŽK: 39. Hanuš – 35. Doubravský, 37. Kunický, 39. Pospiš
ČK: 0 – 7. Buršík

Zápas nabídl celkově deset branek, hned polovina jich padla v prvních sedmi minutách. Hosté v úvodu dvakrát vedli, ale Brno dokázalo v krátkém časovém úseku výsledek otočit.

Do kabin se odcházelo za nerozhodného stavu 4:4, diváci tak viděli již v první poločase výborný futsal a množství gólů.

Po přestávce gólostroj utichl a další branky přišly až v závěrečných minutách utkání. Na vedoucí gól brněnského mužstva dokázal odpovědět Levčík a zápas tak skončil remízou.

Atraps si udrželi druhé místo, Tango zůstalo o bod třetí. Tabulku i přes porážku dál vede Ostrava.

Chtěl bych naše kluky pochválit za předvedený výkon. Celé utkání jsme odehráli bojovně a velmi takticky dobře připraveni, což nebylo v tomto zápase jednoduché. Cítil jsem na klucích, že tenhle zápas chtějí zvládnout. Pro vítězství šli od začátku zápasu. Myslím, že i fanoušci soupeře museli být s futsalem spokojeni, přestože jejich tým jen remizoval. Krásné utkání z obou stran, které mělo vysokou herní kvalitu, prohlásil předseda domácího klubu Pekárek.