Víkendový přehled zápasů – 3. a 4.11.2018

Přinášíme přehled zápasů a výsledků na dny 3.-4.listopadu 2018. Pro mužstva z krajských soutěží se jedná o poslední podzimní vystoupení. Hodonín (MSFL) a Bzenec (divize) čekají ještě zápasy za týden.

SOBOTA 3.11.2018

MSFL

Líšeň – Hodonín 1:1 (0:1)
Branky: Přichystal (PK) – Sasín

Krajský přebor 

Kuřim – Mutěnice 1:1 (1:0)
Branky: Dohnal – Kupčík

1.A třída, sk. B

Dubňany – Hroznová Lhota 0:3 (0:3)
Branky: Lipčík P., Janík, Červenka

Milotice – Bučovice 1:1 (0:0)
Branky: Novák – Holásek (PK)

Rohatec – Kyjov 4:0 (0:0)
Branky: Schenel 2, Lábadi, vlastní

1.B třída, sk. C

Šardice – Strážnice 2:3 (1:3)
Branky: Zicháček 2 (1 z PK)- Chlud 2 (1 z PK), Paška

Uhřice – Kobeřice 2:2 (1:2)
Branky: Šnejdar, Hořava – Rozbořil, Skoupý

Velké Bílovice – Kozojídky 5:1 (2:0)
Branky: Osička R. 3, Mikulica, Svoboda – Páleník

MSDD – starší dorost

Hodonín – Líšeň B 0:1 (0:1)

Kyjov – Žďár nad Sázavou 2:1 (2:0)

MSDD – mladší dorost

Hodonín – Líšeň B 0:3 (0:3)

Kyjov – Žďár nad Sázavou 0:0

1.třída – dorost

Dubňany/Svatobořice – Hroznová Lhota 6:0 (2:0)
Branky: Chludil 2, Hofírek, Macháč, Maršálek, Šimeček

Rohatec – Bzenec 3:2 (1:1)
Branky: Buček 2, Gloz – Komínek 2

Velká nad Veličkou – Podivín 1:3 (1:2)
Branky: Janás – Kostrhun 3

Dambořice – Lužice 1:5 (1:0)
Branky: Borovička – Dvořák 2, Pařízek, Svoboda, Gecaj

Okresní přebor – dorost

Starý Poddvorov – Hovorany/Nenkovice 3:2 (2:1)
Branky: Turek, Daniel, Lattenberg  – Bíza, Pechura


NEDĚLE 4.11.2018

Divize

Žďár nad Sázavou – Bzenec 3:3 (1:3)
Branky: Šindelka, Fiala, Vopršal – Kasala 2, Vlček

1.A třída, sk. B

Velká nad Veličkou – Veselí nad Moravou 2:2 (1:2)
Branky: Janda P., Valášek – Vaďura, Grabec

Vyškov B – Ratíškovice 2:3 (0:1)
Branky: Gottvald 2 – Voříšek, Bábíček J., Knotek

1.B třída,sk. C

Charvátská Nová Ves – Vacenovice 2:5 (1:1)
Branky: Kuřil, Venglovič – Špaček 2, Rehák, Ingr, Grufík

Kněždub – Mikulov 3:1 (2:1)
Branky: Grabec R. 3 – Goiš

Nikolčice – Blatnice 0:2 (0:1)
Branky: Macko, Peřina

Krajský přebor – starší dorost

Veselí nad Moravou – Kuřim 1:2 (0:0)

Krajský přebor – starší dorost

Veselí nad Moravou – Kuřim 9:2 (4:0)

1.třída – dorost

Mutěnice – Ratíškovice 7:2 (5:0)
Branky: Weigl R. 2, Froněk, Lamáček F., Lamáček P., Opluštil, Konečný – Tisar 2

Dolní Bojanovice – Podluží/Lanžhot 1:7 (0:3)
Branky: Sklenský – Pálka 2, Poláček 2, Sirotka, Markov, Klenka,

Okresní přebor – dorost

Strážnice – Hovorany/Nenkovice 3:0 (0:0)
Branky: Vojtíšek 3

Komentáře k článku

vložte komentář