Vlkoš v dopoledním zápase přehrál béčko Rohatce

V netradiční čas odehráli zápas 18.kola III.A třídy fotbalisté Vlkoše a rezervního týmu Rohatce. Obě mužstva proti sobě nastoupila v sobotu dopoledne a výhru nakonec urval domácí Sokol.

III.A třída – 18.kolo

Sokol Vlkoš – Slavoj Rohatec B 4:1 (3:0)
Branky: 13´Otruba, 30´+37´ Čada, 62´ Krýsa – 60´ Lábadi. Rozhodčí: Riedl. ŽK: Špaček – Hřebačka. Diváci: 50

Vlkoš: Šohajda – Otruba, Krýsa, Chytil, Koplík, Sládek (63´ Pelda), Ingr, Nastasa, Lunga, Špaček, Čada (69´ Klajba)

Rohatec B: Jüstel – Hřebačka, Klimek, Lábadi, Tomšej, Stanický, Rosypálek, Kundrata, Semotán, Vacenovský, Michalica

Podzimní vzájemné měření sil nabídlo osm branek a stalo se kořistí Vlkoše, který dokázal v Rohatci naplno bodovat po výhře 5:3.

Hosté přijeli k zápasu pouze s jedenáckou vyvolených (dle zápisu na is.fotbal.cz) a na body pomýšlet nemohli. Od úvodních minut šel Sokol za třemi body.

Do vedení jej poslal po necelé čtvrthodině obránce Otruba. Po půlhodince přidal druhou branku Čadu a nestárnoucí kanonýr se prosadil také o sedm minut později.

Poločasový výsledek 3:0 dával Vlkoši prakticky jistotu vítězství. Druhá půle už nebyla na branky tak bohatá, přesto v ní padly dvě.

Oslabená sestava Rohatce se prosadila po hodině hry a Lábadi se postaral o čestný úspěch Slavoje. Ale dvě minuty na to dal výsledku konečnou podobu Krýsa.

Vlkoš zvládl roli favorita a do tabulky připsal tři body a posunul se o jednu příčku nahoru, Rohatec zůstal na sedmé pozici.

[league_table id=”220″ title=”Průběžná tabulka soutěže” number=”12″ columns=”p,w,d,l,gf,ga,gr,pts” show_team_logo=”1″ show_full_table_link=”0″ align=”none”]