Vnorovy vyhrály a přezimují na druhém místě

Většina zápasů 14. kola Okresního přeboru byla odehrána v sobotu (zbývá odehrát pouze utkání Kozojídky – Mikulčice). O zajímavé výsledky nebyla nouze, Vracovu se podařilo zaskočit Ždánice, souboj těsně před dnem tabulky vyhráli jasně hráči Sokolu Sobůlky.

AGRO Vnorovy – SK Kostelec z.s. 2:1 (1:0)                                                                         Branky: 13´Janoušek, 70´J. Bittner – 71´Kvaltin Rozhodčí: Hýbl Jiří – Vančík Miroslav ŽK: Hlůšek – Černý, Mukenšnábl Diváci: 100

Vnorovy: Zubatý – Janda, Hlůšek, Jiří Motyčka (82´Svoboda), Zachar, Jan Motyčka, Kočiš, Vyskočil, J. Bittner, L. Bittner (76´Ježek)

Kostelec: Hudec – Lochman (69´Talaš), Borkovec, Lochman, Horák (79´Křižka), F. Kvaltin, Mukenšnábl, Kučera, Horák, J. Kvaltin

Kostelec se v úvodní polovině ročníku potýká s problémy, když včetně zápasu ve Vnorovech ze 14 odehraných zápasů dokázal jen ve dvou zvítězit, 5x si se soupeřem body dělil, 7x nenašel cestu k plnému bodovému zisku.

Po 13. minutách šli domácí do vedení zásluhou jednoho z nejzkušenějších hráčů, autorem branky byl Marek Janoušek.

Menším problémem pro domácí, ale stejně tak i pro hosty bylo v úvodu udělení žlutých karet vnorovskému Hlůškovi (17. minuta) a hráči Kostelce Jiřímu Černému již po 7 minutách.

V první polovině již 100 přítomných přihlížejících branku neslavilo, a tak šli domácí do šaten s vedením 1:0.

T-shock

V druhé polovině se dokázali hráči Vnorovy prosadit podruhé, hostujícího brankáře Hudece překonal kapitán Josef Bittner v 70. minutě.

Radost domácího celku nevydržela dlouho, neboť již o minutu později snižoval Jan Kvaltin a bylo zaděláno na drama.

Následující střídání na obou stranách mělo zajistit zisk bodů, bohužel hráčům Kostelce se to již nepodařilo a AGRO Vnorovy přezimují na druhé pozici, o tom jak veliký budu náskok prvních Kozojídek rozhodne jejich dnešní utkání.