Rozpis podzimní části KP, derby Mutěnic s Ratíškovicemi se hraje v 5.kole

Přinášíme rozpis podzimní části Krajského přeboru. Ten začíná 2.kolem o víkendu 13.-14. srpna 2022, první polovina soutěže končí druhým listopadovým víkendem 12.-13.11. 2022.

KP 2022/23 (rozlosování podzimní části soutěže)

2. kolo 13./14.8. 2022 

FC Kuřim – SK Krumvíř
Sparta Brno – MS Brno
FC Ivančice – SK Bosonohy
Moravan Lednice – Olympia Ráječko
SK Líšeň “B” – Baník Ratíškovice
Svratka Brno – FK Kunštát
Dosta Bystrc – Tatran Rousínov
FK Mutěnice – FC Boskovice

3. kolo 20./21.8. 2022 

FC Boskovice – FC Kuřim
Tatran Rousínov – FK Mutěnice
FK Kunštát – Dosta Bystrc
Baník Ratíškovice – Svratka Brno
Olympia Ráječko – SK Líšeň “B”
SK Bosonohy – Moravan Lednice
MS Brno – FC Ivančice
SK Krumvíř – Sparta Brno

4. kolo 27./28.8. 2022 

FC Kuřim – Sparta Brno
FC Ivančice – SK Krumvíř
Moravan Lednice – MS Brno
SK Líšeň “B” – SK Bosonohy
Svratka Brno – Olympia Ráječko
Dosta Bystrc – Baník Ratíškovice
FK Mutěnice – FK Kunštát
FC Boskovice – Tatran Rousínov

5. kolo 3./4.9. 2022

Tatran Rousínov – FC Kuřim
FK Kunštát – FC Boskovice
Baník Ratíškovice – FK Mutěnice
Olympia Ráječko – Dosta Bystrc
SK Bosonohy – Svratka Brno
MS Brno – SK Líšeň “B”
SK Krumvíř – Moravan Lednice
Sparta Brno – FC Ivančice

6. kolo 10./11.9. 2022

FC Kuřim – FC Ivančice
Moravan Lednice – Sparta Brno
SK Líšeň “B” – SK Krumvíř
Svratka Brno – MS Brno
Dosta Bystrc – SK Bosonohy
FK Mutěnice – Olympia Ráječko
FC Boskovice – Baník Ratíškovice
Tatran Rousínov – FK Kunštát

7. kolo 17./18.9. 2022 

FK Kunštát – FC Kuřim
Baník Ratíškovice – Tatran Rousínov
Olympia Ráječko – FC Boskovice
SK Bosonohy – FK Mutěnice
MS Brno – Dosta Bystrc
SK Krumvíř – Svratka Brno
Sparta Brno – SK Líšeň “B”
FC Ivančice – Moravan Lednice

8. kolo 24./25.9. 2022 

FC Kuřim – Moravan Lednice
SK Líšeň “B” – FC Ivančice
Svratka Brno – Sparta Brno
Dosta Bystrc – SK Krumvíř
FK Mutěnice – MS Brno
FC Boskovice – SK Bosonohy
Tatran Rousínov – Olympia Ráječko
FK Kunštát – Baník Ratíškovice

14. kolo 28.11. 2022 

FC Kuřim – Dosta Bystrc
FK Mutěnice – Svratka Brno
FC Boskovice – SK Líšeň “B”
Tatran Rousínov – Moravan Lednice
FK Kunštát – FC Ivančice
Baník Ratíškovice – Sparta Brno
Olympia Ráječko – SK Krumvíř
SK Bosonohy – MS Brno

9. kolo 1./2.10. 2022 

Baník Ratíškovice – FC Kuřim
Olympia Ráječko – FK Kunštát
SK Bosonohy – Tatran Rousínov
MS Brno – FC Boskovice
SK Krumvíř – FK Mutěnice
Sparta Brno – Dosta Bystrc
FC Ivančice – Svratka Brno
Moravan Lednice – SK Líšeň “B”

10. kolo 8./9.10. 2022 

FC Kuřim – SK Líšeň “B”
Svratka Brno – Moravan Lednice
Dosta Bystrc – FC Ivančice
FK Mutěnice – Sparta Brno
FC Boskovice – SK Krumvíř
Tatran Rousínov – MS Brno
FK Kunštát – SK Bosonohy
Baník Ratíškovice – Olympia Ráječko

11. kolo 15./16.10. 2022 

Olympia Ráječko – FC Kuřim
SK Bosonohy – Baník Ratíškovice
MS Brno – FK Kunštát
SK Krumvíř – Tatran Rousínov
Sparta Brno – FC Boskovice
FC Ivančice – FK Mutěnice
Moravan Lednice – Dosta Bystrc
SK Líšeň “B” – Svratka Brno

12. kolo 22./23.10. 2022

FC Kuřim – Svratka Brno
Dosta Bystrc – SK Líšeň “B”
FK Mutěnice – Moravan Lednice
FC Boskovice – FC Ivančice
Tatran Rousínov – Sparta Brno
FK Kunštát – SK Krumvíř
Baník Ratíškovice – MS Brno
Olympia Ráječko – SK Bosonohy

13. kolo 29./30.10. 2022 

SK Bosonohy – FC Kuřim
MS Brno – Olympia Ráječko
SK Krumvíř – Baník Ratíškovice
Sparta Brno – FK Kunštát
FC Ivančice – Tatran Rousínov
Moravan Lednice – FC Boskovice
SK Líšeň “B” – FK Mutěnice
Svratka Brno – Dosta Bystrc

1. kolo 5./6.11. 2022

FK Mutěnice – FC Kuřim
FC Boskovice – Dosta Bystrc
Tatran Rousínov – Svratka Brno
FK Kunštát – SK Líšeň “B”
Baník Ratíškovice – Moravan Lednice
Olympia Ráječko – FC Ivančice
SK Bosonohy – Sparta Brno
MS Brno – SK Krumvíř

15. kolo 12./13.11. 2022

MS Brno – FC Kuřim
SK Krumvíř – SK Bosonohy
Sparta Brno – Olympia Ráječko
FC Ivančice – Baník Ratíškovice
Moravan Lednice – FK Kunštát
SK Líšeň “B” – Tatran Rousínov
Svratka Brno – FC Boskovice
Dosta Bystrc – FK Mutěnice

You may also like...