Tabulka a výsledky (III.A třída 2020/21)

TABULKA SOUTĚŽE – III.A TŘÍDA

Rank Teams Played Won Lost Drawn Differential Body
1 Baník Ratíškovice BBaník Ratíškovice B 8 6 0 2 26 - 8 20
2 FC VracovFC Vracov 8 5 3 0 26 - 14 15
3 Baník Dubňany BBaník Dubňany B 8 4 2 2 24 - 11 14
4 Moravia NásedloviceMoravia Násedlovice 7 4 2 1 20 - 13 13
5 Podlužan PrušánkyPodlužan Prušánky 7 4 3 0 18 - 30 12
6 Nesyt HodonínNesyt Hodonín 8 3 3 2 20 - 23 11
7 FK Milotice BFK Milotice B 7 3 4 0 16 - 23 9
8 Baník LužiceBaník Lužice 8 2 6 0 15 - 20 6
9 SK ČejčSK Čejč 7 1 4 2 9 - 21 5
10 FC ČejkoviceFC Čejkovice 6 0 5 1 10 - 21 1

ROZPIS SOUTĚŽE – III.A TŘÍDA

08-08-2020 16:30
Baník Dubňany B
FK Milotice B
09-08-2020 17:00
Baník Lužice
Baník Ratíškovice B
15-08-2020 17:00
Baník Ratíškovice B
SK Čejč
16-08-2020 17:00
Moravia Násedlovice
FC Vracov
16-08-2020 17:00
FC Čejkovice
Baník Dubňany B
22-08-2020 16:30
Baník Dubňany B
Baník Ratíškovice B
22-08-2020 17:00
Nesyt Hodonín
FK Milotice B
23-08-2020 17:00
SK Čejč
FC Vracov
23-08-2020 17:00
Baník Lužice
Podlužan Prušánky
29-08-2020 16:30
FC Vracov
Baník Dubňany B
30-08-2020 16:30
Podlužan Prušánky
SK Čejč
30-08-2020 16:30
Moravia Násedlovice
Baník Lužice
30-08-2020 16:30
FC Čejkovice
Nesyt Hodonín
05-09-2020 16:00
FC Vracov
Baník Lužice
05-09-2020 16:00
Baník Dubňany B
Podlužan Prušánky
05-09-2020 16:00
Nesyt Hodonín
Baník Ratíškovice B
11-09-2020 17:30
Baník Ratíškovice B
FK Milotice B
12-09-2020 16:00
FC Vracov
Nesyt Hodonín
13-09-2020 16:00
Baník Lužice
SK Čejč
13-09-2020 16:00
Moravia Násedlovice
Baník Dubňany B
19-09-2020 10:15
Nesyt Hodonín
Podlužan Prušánky
19-09-2020 15:30
Baník Dubňany B
Baník Lužice
20-09-2020 15:30
SK Čejč
Moravia Násedlovice
20-09-2020 15:30
FC Čejkovice
Baník Ratíškovice B
20-09-2020 15:30
FK Milotice B
FC Vracov
26-09-2020 15:30
FC Vracov
FC Čejkovice
27-09-2020 15:30
Podlužan Prušánky
FK Milotice B
27-09-2020 15:30
Moravia Násedlovice
Nesyt Hodonín
27-09-2020 15:30
SK Čejč
Baník Dubňany B
03-10-2020 15:00
Baník Ratíškovice B
FC Vracov
03-10-2020 15:00
Nesyt Hodonín
Baník Lužice
04-10-2020 15:00
FK Milotice B
Moravia Násedlovice
04-10-2020 15:00
FC Čejkovice
Podlužan Prušánky
11-10-2020 15:00
Podlužan Prušánky
Baník Ratíškovice B
11-10-2020 15:00
Baník Lužice
FK Milotice B
11-10-2020 15:00
Moravia Násedlovice
FC Čejkovice
11-10-2020 15:00
SK Čejč
Nesyt Hodonín
17-10-2020 10:15
FC Vracov
Podlužan Prušánky
17-10-2020 14:00
Nesyt Hodonín
Baník Dubňany B
17-10-2020 14:30
Baník Ratíškovice B
Moravia Násedlovice
18-10-2020 14:30
FC Čejkovice
Baník Lužice
18-10-2020 14:30
FK Milotice B
SK Čejč
25-10-2020 14:30
SK Čejč
FC Čejkovice
25-10-2020 14:30
Podlužan Prušánky
Moravia Násedlovice
01-11-2020 14:00
FK Milotice B
FC Čejkovice