Tabulka a výsledky (III.C třída 2020/21)

TABULKA SOUTĚŽE – III.C TŘÍDA

Rank Teams Played Won Lost Drawn Differential Body
1 KEN Veselí nad MoravouKEN Veselí nad Moravou 9 6 0 3 35 - 16 21
2 Sokol RadějovSokol Radějov 10 6 1 3 23 - 9 21
3 Kordárna Velká nad Veličkou BKordárna Velká nad Veličkou B 9 6 2 1 18 - 15 19
4 Sokol TěmiceSokol Těmice 9 5 2 2 26 - 16 17
5 Sokol DomanínSokol Domanín 9 4 3 2 27 - 18 14
6 FC Moravský PísekFC Moravský Písek 7 4 1 2 18 - 12 14
7 Horňácko Hrubá VrbkaHorňácko Hrubá Vrbka 9 3 3 3 21 - 30 12
8 FK SuchovFK Suchov 9 3 4 2 29 - 26 11
9 Agro Vnorovy BAgro Vnorovy B 9 3 4 2 18 - 16 11
10 Sokol Tvarožná LhotaSokol Tvarožná Lhota 10 1 7 2 11 - 26 5
11 Sokol LoukaSokol Louka 10 1 8 1 12 - 35 4
12 FK Nová LhotaFK Nová Lhota 10 0 7 3 9 - 28 3

ROZPIS SOUTĚŽE – III.C TŘÍDA

09-08-2020 10:15
Sokol Louka
Kordárna Velká nad Veličkou B
09-08-2020 15:00
FK Suchov
KEN Veselí nad Moravou
09-08-2020 17:00
Sokol Radějov
Agro Vnorovy B
09-08-2020 17:00
Sokol Domanín
Sokol Tvarožná Lhota
09-08-2020 17:00
FK Nová Lhota
Sokol Těmice
15-08-2020 17:00
Agro Vnorovy B
FK Nová Lhota
15-08-2020 17:00
FC Moravský Písek
Sokol Radějov
16-08-2020 10:00
Kordárna Velká nad Veličkou B
Horňácko Hrubá Vrbka
16-08-2020 15:00
FK Suchov
Sokol Louka
16-08-2020 17:00
Sokol Těmice
Sokol Domanín
16-08-2020 17:00
KEN Veselí nad Moravou
Sokol Tvarožná Lhota
21-08-2020 17:00
FK Nová Lhota
FC Moravský Písek
22-08-2020 17:00
Horňácko Hrubá Vrbka
FK Suchov
22-08-2020 17:00
Sokol Tvarožná Lhota
Sokol Těmice
23-08-2020 10:15
Sokol Louka
KEN Veselí nad Moravou
23-08-2020 17:00
Sokol Radějov
Kordárna Velká nad Veličkou B
23-08-2020 17:00
Sokol Domanín
Agro Vnorovy B
29-08-2020 16:30
Agro Vnorovy B
Sokol Tvarožná Lhota
30-08-2020 10:00
Kordárna Velká nad Veličkou B
FK Nová Lhota
30-08-2020 10:15
Sokol Louka
Horňácko Hrubá Vrbka
30-08-2020 15:00
FK Suchov
Sokol Radějov
30-08-2020 16:30
KEN Veselí nad Moravou
Sokol Těmice
05-09-2020 10:00
Sokol Domanín
Kordárna Velká nad Veličkou B
05-09-2020 16:00
Sokol Tvarožná Lhota
FC Moravský Písek
06-09-2020 16:00
Sokol Radějov
Sokol Louka
06-09-2020 16:00
Horňácko Hrubá Vrbka
KEN Veselí nad Moravou
06-09-2020 16:00
FK Nová Lhota
FK Suchov
12-09-2020 16:00
Horňácko Hrubá Vrbka
Sokol Radějov
12-09-2020 16:00
FC Moravský Písek
Sokol Těmice
13-09-2020 10:00
Kordárna Velká nad Veličkou B
Sokol Tvarožná Lhota
13-09-2020 10:15
Sokol Louka
FK Nová Lhota
13-09-2020 15:00
FK Suchov
Sokol Domanín
13-09-2020 16:00
KEN Veselí nad Moravou
Agro Vnorovy B
19-09-2020 15:30
Agro Vnorovy B
FC Moravský Písek
19-09-2020 15:30
Sokol Tvarožná Lhota
FK Suchov
20-09-2020 15:30
Sokol Radějov
KEN Veselí nad Moravou
20-09-2020 15:30
Sokol Domanín
Sokol Louka
20-09-2020 15:30
FK Nová Lhota
Horňácko Hrubá Vrbka
20-09-2020 15:30
Sokol Těmice
Kordárna Velká nad Veličkou B
26-09-2020 15:30
Horňácko Hrubá Vrbka
Sokol Domanín
27-09-2020 10:00
Kordárna Velká nad Veličkou B
Agro Vnorovy B
27-09-2020 10:15
Sokol Louka
Sokol Tvarožná Lhota
27-09-2020 15:00
FK Suchov
Sokol Těmice
27-09-2020 15:30
Sokol Radějov
FK Nová Lhota
27-09-2020 15:30
KEN Veselí nad Moravou
FC Moravský Písek
03-10-2020 10:00
FC Moravský Písek
Kordárna Velká nad Veličkou B
03-10-2020 15:00
Agro Vnorovy B
FK Suchov
03-10-2020 15:00
Sokol Tvarožná Lhota
Horňácko Hrubá Vrbka
04-10-2020 15:00
Sokol Domanín
Sokol Radějov
04-10-2020 15:00
FK Nová Lhota
KEN Veselí nad Moravou
04-10-2020 15:00
Sokol Těmice
Sokol Louka
10-10-2020 15:00
Horňácko Hrubá Vrbka
Sokol Těmice
11-10-2020 10:15
Sokol Louka
Agro Vnorovy B
11-10-2020 15:00
FK Nová Lhota
Sokol Domanín
11-10-2020 15:00
Sokol Radějov
Sokol Tvarožná Lhota
11-10-2020 15:00
KEN Veselí nad Moravou
Kordárna Velká nad Veličkou B
17-10-2020 14:30
Agro Vnorovy B
FK Suchov
17-10-2020 14:30
FC Moravský Písek
Sokol Louka
17-10-2020 14:30
Sokol Tvarožná Lhota
FK Nová Lhota
18-10-2020 10:00
Kordárna Velká nad Veličkou B
FK Suchov
18-10-2020 14:30
Sokol Domanín
KEN Veselí nad Moravou
24-10-2020 14:00
Horňácko Hrubá Vrbka
FC Moravský Písek
25-10-2020 14:30
Sokol Těmice
Sokol Radějov
28-10-2020 14:00
FC Moravský Písek
Sokol Domanín
28-10-2020 14:00
FK Suchov
FC Moravský Písek
01-11-2020 14:00
Sokol Těmice
Agro Vnorovy B