Tabulka a výsledky (OP muži 2020/21)

TABULKA SOUTĚŽE – OKRESNÍ PŘEBOR MUŽI

Rank Teams Played Won Lost Drawn Differential Body
1 SK SvatobořiceSK Svatobořice 10 9 0 1 39 - 8 28
2 Agro VnorovyAgro Vnorovy 9 8 1 0 41 - 4 24
3 SK Dolní BojanoviceSK Dolní Bojanovice 10 6 2 2 17 - 11 20
4 Sokol VlkošSokol Vlkoš 10 5 3 2 39 - 23 17
5 Sokol Hroznová Lhota BSokol Hroznová Lhota B 10 5 3 2 20 - 20 17
6 FC LipovFC Lipov 10 5 4 1 21 - 24 16
7 TJ BukovanyTJ Bukovany 10 3 5 2 25 - 23 11
8 TJ Starý PoddvorovTJ Starý Poddvorov 9 3 4 2 15 - 16 11
9 Sokol PetrovSokol Petrov 10 2 4 4 18 - 25 10
10 Sokol DambořiceSokol Dambořice 10 2 4 4 13 - 25 10
11 SK ŽarošiceSK Žarošice 10 2 4 4 12 - 25 10
12 Sokol NenkoviceSokol Nenkovice 10 3 7 0 28 - 33 9
13 FK HovoranyFK Hovorany 10 2 7 1 12 - 30 7
14 TJ MikulčiceTJ Mikulčice 10 1 8 1 8 - 41 4

ROZPIS SOUTĚŽE – OKRESNÍ PŘEBOR MUŽI

07-08-2020 18:00
SK Svatobořice
FK Hovorany
09-08-2020 16:30
Sokol Dambořice
TJ Bukovany
09-08-2020 17:00
SK Dolní Bojanovice
SK Žarošice
09-08-2020 17:00
TJ Starý Poddvorov
Sokol Vlkoš
09-08-2020 17:00
Agro Vnorovy
Sokol Nenkovice
09-08-2020 17:00
Sokol Petrov
Sokol Hroznová Lhota B
09-08-2020 17:00
FC Lipov
TJ Mikulčice
15-08-2020 17:00
Sokol Hroznová Lhota B
FC Lipov
15-08-2020 17:00
TJ Mikulčice
SK Svatobořice
16-08-2020 10:15
SK Žarošice
Sokol Petrov
16-08-2020 16:30
Sokol Nenkovice
SK Dolní Bojanovice
16-08-2020 17:00
Sokol Vlkoš
TJ Bukovany
16-08-2020 17:00
FK Hovorany
Sokol Dambořice
22-08-2020 17:00
SK Svatobořice
Sokol Hroznová Lhota B
23-08-2020 16:30
Sokol Dambořice
TJ Mikulčice
23-08-2020 17:00
SK Dolní Bojanovice
TJ Starý Poddvorov
23-08-2020 17:00
Agro Vnorovy
Sokol Vlkoš
23-08-2020 17:00
TJ Bukovany
FK Hovorany
23-08-2020 17:00
Sokol Petrov
Sokol Nenkovice
23-08-2020 17:00
FC Lipov
SK Žarošice
29-08-2020 16:30
Sokol Vlkoš
FK Hovorany
29-08-2020 16:30
Sokol Hroznová Lhota B
Sokol Dambořice
30-08-2020 10:15
SK Žarošice
SK Svatobořice
30-08-2020 16:30
Agro Vnorovy
SK Dolní Bojanovice
30-08-2020 16:30
TJ Starý Poddvorov
Sokol Petrov
30-08-2020 16:30
TJ Mikulčice
TJ Bukovany
30-08-2020 17:00
Sokol Nenkovice
FC Lipov
06-09-2020 16:00
SK Dolní Bojanovice
Sokol Vlkoš
06-09-2020 16:00
SK Svatobořice
Sokol Nenkovice
06-09-2020 16:00
FK Hovorany
TJ Mikulčice
06-09-2020 16:00
TJ Bukovany
Sokol Hroznová Lhota B
06-09-2020 16:00
FC Lipov
TJ Starý Poddvorov
06-09-2020 16:00
Sokol Petrov
Agro Vnorovy
06-09-2020 16:00
Sokol Dambořice
SK Žarošice
12-09-2020 16:00
Sokol Hroznová Lhota B
FK Hovorany
13-09-2020 16:00
Sokol Vlkoš
TJ Mikulčice
13-09-2020 16:00
Agro Vnorovy
FC Lipov
13-09-2020 16:00
SK Žarošice
TJ Bukovany
13-09-2020 16:00
TJ Starý Poddvorov
SK Svatobořice
13-09-2020 16:00
SK Dolní Bojanovice
Sokol Petrov
13-09-2020 16:30
Sokol Nenkovice
Sokol Dambořice
20-09-2020 15:30
TJ Mikulčice
Sokol Hroznová Lhota B
20-09-2020 15:30
SK Svatobořice
Agro Vnorovy
20-09-2020 15:30
FK Hovorany
SK Žarošice
20-09-2020 15:30
TJ Bukovany
Sokol Nenkovice
20-09-2020 15:30
FC Lipov
SK Dolní Bojanovice
20-09-2020 15:30
Sokol Petrov
Sokol Vlkoš
20-09-2020 15:30
Sokol Dambořice
TJ Starý Poddvorov
26-09-2020 15:30
Sokol Vlkoš
Sokol Hroznová Lhota B
26-09-2020 15:30
SK Dolní Bojanovice
SK Svatobořice
27-09-2020 10:15
SK Žarošice
TJ Mikulčice
27-09-2020 15:30
Sokol Petrov
FC Lipov
27-09-2020 15:30
Agro Vnorovy
Sokol Dambořice
27-09-2020 15:30
TJ Starý Poddvorov
TJ Bukovany
27-09-2020 15:30
Sokol Nenkovice
FK Hovorany
03-10-2020 15:00
Sokol Hroznová Lhota B
SK Žarošice
04-10-2020 15:00
TJ Mikulčice
Sokol Nenkovice
04-10-2020 15:00
SK Svatobořice
Sokol Petrov
04-10-2020 15:00
TJ Bukovany
Agro Vnorovy
04-10-2020 15:00
FK Hovorany
TJ Starý Poddvorov
04-10-2020 15:00
FC Lipov
Sokol Vlkoš
04-10-2020 15:00
Sokol Dambořice
SK Dolní Bojanovice
10-10-2020 15:00
Sokol Vlkoš
SK Žarošice
10-10-2020 15:00
Agro Vnorovy
FK Hovorany
11-10-2020 15:00
FC Lipov
SK Svatobořice
11-10-2020 15:00
Sokol Petrov
Sokol Dambořice
11-10-2020 15:00
Sokol Nenkovice
Sokol Hroznová Lhota B
11-10-2020 15:00
TJ Starý Poddvorov
TJ Mikulčice
11-10-2020 15:00
SK Dolní Bojanovice
TJ Bukovany
17-10-2020 14:00
TJ Bukovany
Sokol Petrov
17-10-2020 14:30
SK Žarošice
Sokol Nenkovice
17-10-2020 14:30
Sokol Hroznová Lhota B
TJ Starý Poddvorov
18-10-2020 14:30
TJ Mikulčice
Agro Vnorovy
18-10-2020 14:30
SK Svatobořice
Sokol Vlkoš
18-10-2020 14:30
FK Hovorany
SK Dolní Bojanovice
18-10-2020 14:30
Sokol Dambořice
FC Lipov
24-10-2020 10:00
Sokol Vlkoš
Sokol Nenkovice
25-10-2020 14:30
Sokol Petrov
FK Hovorany
25-10-2020 14:30
FC Lipov
TJ Bukovany
25-10-2020 14:30
Agro Vnorovy
Sokol Hroznová Lhota B
25-10-2020 14:30
SK Svatobořice
Sokol Dambořice
25-10-2020 14:30
TJ Starý Poddvorov
SK Žarošice
25-10-2020 14:30
SK Dolní Bojanovice
TJ Mikulčice
28-10-2020 14:30
TJ Starý Poddvorov
Agro Vnorovy
31-10-2020 14:00
Sokol Dambořice
Sokol Vlkoš
31-10-2020 14:30
TJ Mikulčice
Sokol Petrov
31-10-2020 14:30
Sokol Hroznová Lhota B
SK Dolní Bojanovice
01-11-2020 10:15
SK Žarošice
Agro Vnorovy
01-11-2020 14:30
Sokol Nenkovice
TJ Starý Poddvorov
01-11-2020 14:30
TJ Bukovany
SK Svatobořice
01-11-2020 14:30
FK Hovorany
FC Lipov