Tabulky vyšších soutěží

TABULKY PRO SOUTĚŽNÍ ROČNÍK 2021/22

DIVIZE “D”

# Týmy Odehráno Vítězství Remíza Prohra Skóre Body Současná forma
1 FK HodonínFK Hodonín 26 22 2 2 75 - 16 68 VRVVV
2 Zbrojovka Brno “B”Zbrojovka Brno “B” 26 16 5 5 55 - 20 53 VVVRP
3 Sokol LanžhotSokol Lanžhot 26 17 1 8 53 - 21 52 PVVVV
4 Start BrnoStart Brno 26 14 7 5 55 - 29 49 RRVVV
5 Sokol TasoviceSokol Tasovice 26 11 7 8 51 - 39 40 VVPRP
6 Slovan Havlíčkův BrodSlovan Havlíčkův Brod 26 11 3 12 43 - 41 36 RPVVV
7 FC PBS Velká BítešFC PBS Velká Bíteš 26 10 6 10 30 - 32 36 VVPRP
8 MSK BřeclavMSK Břeclav 26 10 6 10 37 - 40 36 PRPVR
9 AFC HumpolecAFC Humpolec 26 10 5 11 27 - 40 35 RVPRV
10 SK Bystřice nad PernštejnemSK Bystřice nad Pernštejnem 26 8 5 13 30 - 67 29 PPRPP
11 FC Žďár nad SázavouFC Žďár nad Sázavou 26 6 6 14 38 - 59 24 PPRVP
12 Tatran Ždírec nad DoubravouTatran Ždírec nad Doubravou 26 5 7 14 29 - 39 22 VRPVP
13 FSC Stará ŘíšeFSC Stará Říše 26 5 5 16 32 - 61 20 RPPPP
14 Slavoj PolnáSlavoj Polná 26 1 7 18 15 - 66 10 PPRPP

DIVIZE “E”

# Týmy Odehráno Vítězství Remíza Prohra Skóre Body Současná forma
1 SK HraniceSK Hranice 26 20 3 3 70 - 25 63 RVVVV
2 Viktorie PřerovViktorie Přerov 26 17 5 4 75 - 26 56 RVVVV
3 FK KozloviceFK Kozlovice 26 15 5 6 56 - 43 50 PVVRP
4 FK Nové SadyFK Nové Sady 26 13 6 7 58 - 34 45 VVVPV
5 FC VsetínFC Vsetín 26 10 8 8 36 - 40 38 VPRRV
6 TJ SkašticeTJ Skaštice 26 10 7 9 46 - 49 37 RRVVV
7 TJ Valašské MeziříčíTJ Valašské Meziříčí 26 10 6 10 43 - 48 36 PRPPP
8 FK ŠumperkFK Šumperk 26 10 4 12 40 - 44 34 VPPVP
9 FC TVD SlavičínFC TVD Slavičín 26 9 7 10 42 - 52 34 VVPVV
10 Slovan BzenecSlovan Bzenec 26 8 8 10 36 - 44 32 RPRPV
11 Tatran VšechoviceTatran Všechovice 26 7 5 14 43 - 70 26 PPVPP
12 HFK OlomoucHFK Olomouc 26 7 4 15 33 - 54 25 PPPPP
13 SFK ELKO HolešovSFK ELKO Holešov 26 4 5 17 26 - 46 17 PVPVP
14 FC StráníFC Strání 26 3 5 18 20 - 49 14 PVPPP

KRAJSKÝ PŘEBOR

# Týmy Odehráno Vítězství Remíza Prohra Skóre Body Současná forma
1 Tatran BohuniceTatran Bohunice 30 21 6 3 70 - 23 69 VVVRP
2 FC KuřimFC Kuřim 30 21 3 6 67 - 36 66 VVPVV
3 FC BoskoviceFC Boskovice 30 18 4 8 53 - 30 58 PVVPV
4 Tatran RousínovTatran Rousínov 30 17 6 7 61 - 43 57 PVVVV
5 SK Líšeň “B”SK Líšeň “B” 30 16 5 9 58 - 38 53 RRVVP
6 Olympia RáječkoOlympia Ráječko 30 15 5 10 67 - 48 50 RVVVP
7 Dosta BystrcDosta Bystrc 30 12 10 8 46 - 33 46 VPVVP
8 FC IvančiceFC Ivančice 30 13 5 12 55 - 60 44 PVVVV
9 SK KrumvířSK Krumvíř 30 12 4 14 50 - 59 40 VPVPV
10 Svratka BrnoSvratka Brno 30 10 6 14 44 - 54 36 PPPPV
11 Sparta BrnoSparta Brno 30 11 2 17 64 - 67 35 VRPPP
12 Baník RatíškoviceBaník Ratíškovice 30 10 2 18 46 - 64 32 VPPPV
13 SK BosonohySK Bosonohy 30 9 5 16 42 - 72 32 RPPVV
14 FK MutěniceFK Mutěnice 30 6 8 16 38 - 65 26 PPPPP
15 MS BrnoMS Brno 30 4 9 17 35 - 59 21 RPPVP
16 FC Moravský KrumlovFC Moravský Krumlov 30 2 6 22 25 - 70 12 PPPRP

1.A TŘÍDA, SK. “B”

# Týmy Odehráno Vítězství Remíza Prohra Skóre Body Současná forma
1 Moravan LedniceMoravan Lednice 26 21 2 3 80 - 17 65 VVVVR
2 MFK Vyškov “B”MFK Vyškov “B” 26 16 4 6 82 - 47 52 RVVVV
3 Baník DubňanyBaník Dubňany 26 15 4 7 62 - 38 49 VRPRV
4 FK MiloticeFK Milotice 26 15 3 8 72 - 48 48 PVPVV
5 Sokol Hroznová LhotaSokol Hroznová Lhota 26 14 5 7 61 - 41 47 RRVRP
6 FC Veselí nad MoravouFC Veselí nad Moravou 26 15 1 10 80 - 57 46 PVPVV
7 Slavoj RohatecSlavoj Rohatec 26 11 8 7 54 - 44 41 VVVRV
8 Tatran KohoutoviceTatran Kohoutovice 26 13 2 11 52 - 46 41 PRVPP
9 Slavoj Velké PavloviceSlavoj Velké Pavlovice 26 8 5 13 49 - 51 29 VRPPR
10 FKD NikolčiceFKD Nikolčice 26 9 2 15 46 - 62 29 PPVVP
11 FK ValticeFK Valtice 26 8 4 14 45 - 73 28 VPPRV
12 SK ŠlapaniceSK Šlapanice 26 6 2 18 33 - 78 20 VPVPP
13 SK VacenoviceSK Vacenovice 26 5 3 18 37 - 86 18 PPPPP
14 Kordárna Velká nad VeličkouKordárna Velká nad Veličkou 26 3 1 22 28 - 93 10 PPPPP

1.B TŘÍDA, SK. “C”

# Týmy Odehráno Vítězství Remíza Prohra Skóre Body Současná forma
1 Agro VnorovyAgro Vnorovy 26 16 6 4 62 - 23 54 RVVVP
2 SK Svatobořice/MistřínSK Svatobořice/Mistřín 26 16 3 7 69 - 35 51 VVVPP
3 SK KozojídkySK Kozojídky 26 14 7 5 73 - 34 49 VVVVR
4 SK UhřiceSK Uhřice 26 15 4 7 63 - 49 49 PVVVP
5 FC Kyjov 1919FC Kyjov 1919 26 14 5 7 74 - 49 47 RVVVV
6 Baník ŠardiceBaník Šardice 26 13 2 11 55 - 43 41 PPVVV
7 KOVO ŽdániceKOVO Ždánice 26 11 4 11 49 - 49 37 PVPPV
8 TJ Velké BíloviceTJ Velké Bílovice 26 11 4 11 49 - 50 37 VVPPR
9 Sokol Velké NěmčiceSokol Velké Němčice 26 10 6 10 39 - 41 36 VPPPV
10 TJ PřibiceTJ Přibice 26 9 5 12 47 - 62 32 VPVVP
11 Jiskra StrážniceJiskra Strážnice 26 7 6 13 49 - 64 27 VPPPP
12 Sokol TvrdoniceSokol Tvrdonice 26 6 3 17 41 - 84 21 PPPVV
13 Char. Nová VesChar. Nová Ves 26 6 1 19 28 - 72 19 PPPPV
14 FK BlatniceFK Blatnice 26 3 6 17 36 - 79 15 PPPPP