Vnorovy poprvé narazily, když ve Vyškově vyšly střelecky naprázdno

První porážku v sezóně zaznamenali fotbalisté Vnorov, když v nedělním dopoledním zápase 1.A třídy nestačili na rezervní tým Vyškova. Duel čtvrtého s prvním mužstvem tabulky rozhodly góly v závěru obou poločasů.

Na úvodní branku se čekalo do závěru prvního poločasu, kdy se z protiútoku prosadil Kratochvíla. Hosté střelecky pohořeli a poprvé vyšli bodově naprázdno. Pojistku přidal v nastaveném čase z pokutového kopu Lička.

V dalším kole se Vnorovy představí opět doma v zápase proti Valticím a budou se chtít vrátit na vítěznou vlnu. Hrát se bude v neděli 9.10.2022 od 15:30 hodin.

Za měsíc se odehraje derby v nedaleké Hroznové Lhotě. TJ Sokol Hroznová Lhota se zapojila do soutěže o vysílání právě našeho zápasu na ČT a dostala se do finálové desítky. Stačí jen kliknout na odkaz, zaregistrovat se a hlasovat pro náš zápas. Soutěž končí v neděli ve 12 hodin.

HLASUJ ZDE

NEDĚLE 2.10.2022

1.A TŘÍDA, SK. B – 9.KOLO (osmé hrané)

MFK VYŠKOV “B” – AGRO VNOROVY 2:0 (1:0)
Branky: 42´ Kratochvíla, 90´ (PK) Lička. Rozhodčí:  Stejskal – Burgr, Adler. ŽK: Mach, Formánek – Absolon, Růžička, Motyčka Jan. Diváci: 120

Vnorovy: Motyčka M. – Motyčka Jiří – Vyskočil, Bittner, Janoušek (61´ Slavík), Absolon, Růžička, Zachar, Hodonský, Motyčka Jan, Janda (61´ Pelucha)

Zdroj: is.fotbal.cz

Mohlo by se vám líbit...