Výsledkový servis – hraje se 17.-19.9.2021

Přinášíme výsledkový servis zápasů hraných ve dnech 17.-19. září 2021. Sledujte výsledky divizních, krajských, okresních a dorosteneckých soutěží.

PÁTEK 17.9.2021

Okresní přebor – dorost

Ratíškovice B – Brumovice (16:30) – ODLOŽENO na 28.9.2021

1.třída – dorost

Vracov – Hovorany/Čejkovice 3:3 (1:3)
Branky: 31´ Fridrich, 56´ Vrážel, 85´ Podskalský – 16´ Šůrek, 27´ Bíza, 39´ Kolář


SOBOTA 18.9.2021

Divize E

Bzenec – Nové Sady 1:1 (0:0)
Branky: 55´ Kasala – 48´ Opatřil

Krajský přebor 

Boskovice – Mutěnice 4:2 (1:0)
Branky: 8´ Paděra, 75´ Hlaváček, 81´ Fadrný, 87´ Novák – 46´ Mokruša, 63´ Schüller

Moravský Krumlov – Ratíškovice 1:4 (0:2)
Branky: 90´ Pospíšil – 6´ Kočiš, 13´+62´(PK)+73´Marcián

1.A třída, sk. B

Vacenovice – Kohoutovice 1:6 (1:2)
Branky: 43´ Špaček – 26´ Hála, 30´+68´Vránek, 74´ Krejčí, 76´ Hála, 77´ Kajanovič

Šlapanice – Velká nad Veličkou 6:0 (3:0)
Branky: 7´+47´ Příkrý, 25´+41´+83´ Piák, 66´ Vlach

1.B třída, sk. C

Vnorovy – Kozojídky 1:1 (1:1)
Branky: 31´ Živěla – 41´ Hodonský D.

Velké Bílovice – Šardice 4:1 (1:1)
Branky: 45´+67´+76´ Ferbar, 89´ Salajka – 21´ Novotný

Přibice – Kyjov 0:1 (0:0)
Branky: 81´ Eliáš

Okresní přebor 

Hroznová Lhota B – Dolní Bojanovice 2:1 (0:0)
Branky: 67´ Čápek, 84´ Smetka – 63´ Blaha V.

III.A třída

Vracov – Žádovice 3:0 (0:0)
Branky: 49´+88´ Žandovský, 50´ Vrážel

Dubňany B – Milotice B 9:1 (1:1)
Branky: 16´ Albert, 48´ Horný, 50´+69´+72´+73´ Měchura, 67´ Dohnálek, 76´+87´ Doruška – 30´(PK) Klvaň

Nesyt Hodonín – Vřesovice 6:4 (3:1)
Branky: 11´ Snášel, 15´ Gertner, 37´(PK)+51´ Březina, 59´ Tvarůžek,  – 42´ Jakubíček, 60´+81´ Možíš L., 87´ Možíš Z.

Ježov – Moravany 6:0 (2:0)
Branky: 21´ Exel, 29´ Kozák, 51´ vlastní (Kalinec), 69´ Dobrovský, 87´+89´ Čada T.

III.C třída

Moravský Písek – Těmice 2:1 (1:1)
Branky: 6´ Kuban, 86´ Vrána – 22´ Šik

MSDD – starší dorost

Hodonín – Bedřichov 7:2 (3:1), hřiště Šardice
Branky: Čech 2, Jáger 2, Šťastný, Mazuch, Kaizar – Pavlíček, vlastní

MSDD – mladší dorost

Hodonín – Bedřichov 5:1 (0:0), hřiště Šardice
Branky: Teraz 2, Mívalt, Novák, Vybíral – Ustohal

Krajský přebor – starší dorost

Veselí n/Mor./Strážnice – Ivančice 4:1 (2:0)
Branky: Janík 3, Randa – Kožnar

Krajský přebor – mladší dorost

Veselí n/Mor./Strážnice – Ivančice 0:3 (0:0)
Branky: Bártl, Adam, Jeřábek

1.třída – dorost

Krumvíř – Ratíškovice 3:3 (2:2)
Branky: 17´(PK) Chotovinský, 19´ Němeček, 82´Konečný – 38´ Svoboda, 41´ Leskovan, 71´ Ondrouch

Okresní přebor – dorost

Vnorovy – Žarošice (13:45), NESEHRÁNO (hosté nepřijely)

Bukovany – Těmice/Mor. Písek 6:5 (3:2)
Branky: 14´ Kučera J., 17´+62´ Selucký, 22´+80´ Vojta, 57´ Kučera Č. – 19´+55´+73´ Grabec, 21´ Řihák, 74´ Svěchota


NEDĚLE 19.9.2021

Divize D

Žďár nad Sázavou – Hodonín 0:6 (0:3)
Branky: 4´ Dunda, 5´ Galuška, 23´(PK) Dressler, 63´ Holek, 71´ Švantner, 79´ Urbančok

1.A třída, sk. B

Hroznová Lhota – Lednice 0:2 (0:1)
Branky: 13´ Osička, 59´ Netopilík

Nikolčice – Veselí nad Moravou 1:6 (1:1)
Branky: 30´ Nasadil – 13´(PK)+51´ Chytka, 70´ Sedlář, 73´ Vardan, 81´ Vaďura, 83´ Břečka

Milotice – Vyškov B 3:1 (1:0)
Branky: 36´ Habáň, 67´ Kundrata, 73´ Holub – 47´ Zbořil

Rohatec – Dubňany 1:2 (1:0)
Branky: 10´ Herzán – 64´(PK) Zelinka, 82´ Čerňan

1.B třída, sk. C

Velké Němčice – Svatobořice/Mistřín 2:2 (1:1)
Branky: 25´ Bažant, 75´ Macek – 7´ Kačer, 82´ Čechovský

Blatnice – Uhřice 2:2 (2:0)
Branky: 7´ Bachan, 13´ Vaněk – 67´ Hroudný, 88´ Neumann

Strážnice – Ždánice 2:2 (2:0)
Branky: 5´ Rybár, 32´ Chlud – 70´ Snášel, 83´ Zálešák

MSLŽ

Jihlava – Hodonín (11:00), NESEHRÁNO

MSDŽ

Vlkoš – Uherský Brod 2:3 (0:2)
Branky: Dohnálková, Fritzová – Smělíková 2, Psotková

Mutěnice – Březůvky 1:0 (1:0)
Branky: Rathouská

Okresní přebor

Žarošice – Hovorany 2:0 (1:0)
Branky: 42´ Frýbort, 75´ Huščava

Bukovany – Ratíškovice B 2:3 (1:2)
Branky: 45´ Vašíček, 65´ Vykouk – 10´(PK) Vacenovský, 27´ Durin, 82´ vlastní (Vašíček)

KEN Veselí nad Moravou – Vlkoš 1:2 (0:2)
Branky: 68´ Bíla – 16´ Bílý, 34´ Valenta

Žeravice – Lipov 1:1 (1:1)
Branky: 4´ Farmačka – 45´ Čerešňák M.

Kněždub – Dambořice 1:0 (0:0)
Branky: 60´ Grabec D.

Starý Poddvorov – Petrov 1:0 (0:0)
Branky: 54´(PK) Skočík

III.A třída

Mikulčice – Kostelec 3:2 (1:1)
Branky: 14´ Urbánek, 59´ Osička, 73´ Zachara – 26´ Brhel, 70´ Horák

III.B třída

Kyjov B – Nenkovice 6:0 (2:0)
Branky: 18´ Dejdar, 22´ Svoboda, 58´ Gebhart, 60´+67´ Rotrekl, 76´ Dobeš

Čejkovice – Věteřov 2:0 (1:0)
Branky: 20´ Šťastný, 77´ Šváb

Bohuslavice – Sobůlky 0:7 (0:3)
Branky: 7´ Jelínek, 16´ Buštík, 20´+76´+90´(PK) Petula M., 73´ Křižka, 83´ Laža

Čejč – Lovčice 3:0 (2:0)
Branky: 25´+39´ Bíza, 66´ Dohnálek

Násedlovice – Ždánice B 11:0 (8:0)
Branky: 9´ Jankůj P., 10´+15´ Konečný, 20´+23´ Jankůj F., 28´ Pokorný, 33´ Cigánek, 44´+48´+88´ Vahala, 54´ Svozil

III.C třída

Suchov – Hrubá Vrbka 3:5 (1:4)
Branky: 38´ Horňák J., 68´+86´ Mikeska – 10´ Ševečka, 24´ Blažek J., 35´ Horák, 42´ Sečkář, 89´ Jagoš

Radějov – Vnorovy B 2:0 (1:0)
Branky: 5´ Helísek, 85´ Svejkovský

Domanín – Tvarožná Lhota 3:1 (3:1)
Branky: 16´+21´ Daňhel, 40´ Mikéska – 38´ Sporysz

Nová Lhota – Louka 3:2 (0:1)
Branky: 53´(PK) Ťok, ?´ Tomčala, 87´(PK)  Gulán – 37´+60´(PK) Škodák

Krajský přebor – starší dorost

Dubňany/Mutěnice – Tišnov 3:1 (2:1)
Branky: Mega, Kunis, Konečný – Svoboda

Kyjov – Soběšice 1:3 (1:2)
Branky: Igaz – Procházka 2, Svoboda

Krajský přebor – mladší dorost

Dubňany/Mutěnice – Tišnov 1:1 (1:0)
Branky: Kabela – Pavlas

Kyjov – Soběšice 2:7 (1:4)
Branky: Polcr 2 – Vaněk 2, Horčička 2, Melkes, Michalík, Kolek

1.třída – dorost

Bzenec – Dambořice 0:3 (0:2)
Branky: 38´+41´+88´ Svoboda P.

Starý Poddvorov – Podluží 4:1 (3:0)
Branky: 16´+63´ Procházka, 40´+45´ Musial – 83´ Brázda

Hroznová Lhota – Lednice 0:3 (0:1)
Branky: 7´+65´+79´ Lucký

Rohatec – Hovorany/Čejkovice 2:1 (0:1)
Branky: 62´ Ohrazda, 71´ Rosypálek – 25´ Hoff

Okresní přebor – dorost

Milotice – Kobylí/Bořetice 2:1 (2:0)
Branky: 8´ Luža, 11´ Popelka – 60´ Kolek

Charvátská Nová Ves – Kostelec 9:0 (5:0)
Branky: 16´+18´ Dostál, 26´+43´ Sadílek, 39´ Valeš, 46´ Koch, 73´ Zich, 77´+81´ Košťál