VÝSLEDKOVÝ SERVIS – hraje se 20.-22.5 2022

Přinášíme přehled zápasů a výsledků hraných ve dnech 20. až 22. května 2022. Sledujte s námi výsledky divizních, krajských a okresních soutěží mužů.

PÁTEK 20.5.2022

Okresní přebor

Ratíškovice B – Lipov 1:0 (1:0)
Branky: 26´ Marcián

III.A třída

Kostelec – Nesyt Hodonín 1:2 (0:1)
Branky: 82´ Janík – 25´ Kořínek, 75´(PK) Valíček


SOBOTA 21.5.2022

Divize D

Hodonín – Břeclav 2:1 (0:1), hřiště Šardice
Branky: 62´ vlastní (Hloch), 90´ Švantner – 37´(PK) Kristoň

Divize E

Přerov – Bzenec 1:1 (0:1)
Branky: 50´ Javora – 18´ Linek

Krajský přebor

Ratíškovice – Bystrc 0:1 (0:1)
Branky: 18´ Hilscher

Mutěnice – Krumvíř 2:2 (0:2)
Branky: 50´+81´ Koplík – 27´ Gloz, 36´ Ondroušek

1.A třída, sk. C

Veselí nad Moravou – Vacenovice 5:2 (2:1)
Branky: 15´ Zbytek F., 16´ Vardan, 49´+71´+72´ Vaďura – 5´ Gál, 67´(PK) Rehák

Velká nad Veličkou – Milotice 3:5 (2:2)
Branky: 1´ Štolba, 41´ Koželuha, 75´(PK) Maňák – 8´+76´ Novák, 23´+68´ Nikl, 82´ Bartoň

1.B třída, sk. B

Kyjov – Blatnice 7:1 (1:0)
Branky: 1´+49´ Svoboda J., 46´ Macek, 47´+ 83´ Riedl, 74´(PK) Bartoň, 81´ Večeřa – 55´ Schmeister

Okresní přebor

Vlkoš – Starý Poddvorov 2:4 (0:2)
Branky: 58´ Dobrovský, 66´ Vašíček – 5´+14´(PK)+50´(PK) Kašík, 66´ Bařina

III.A třída

Vřesovice – Mikulčice 8:0 (4:0)
Branky: 25´+78´ Možíš Z., 27´ Bilíček, 39´+88´ Možíš L., 43´ Zelinka, 47´ Zedník, 55´ Červenka

III.B třída

Ždánice B – Nenkovice 0:2 (0:2), hřiště Želetice
Branky: 33´ Pánek, 38´ Stehno


NEDĚLE 22.5.2022

1.A třída, sk. C

Rohatec – Šlapanice 5:0 (1:0)
Branky: 11´ Křivák, 49´(PK)+51´ Vanda, 77´ Jüstel, 89´ Konečný

Dubňany – Hroznová Lhota 0:0

1.B třída, sk. B

Kozojídky – Velké Němčice 3:2 (1:1)
Branky: 38´ Pollák, 62´(PK)+85´ Ťok – 19´ Frank, 78´ Vintrlík

Ždánice – Šardice 3:1 (2:0)
Branky: 1´+28´Pavlech, 50´ Horňák – 84´ Voříšek

Uhřice – Charvátská Nová Ves 3:1 (2:0)
Branky: 30´ Rotrekl, 34´ Hovězák, 75´ Pěnčík – 67´ Zháňal

Vnorovy – Přibice 4:1 (2:0)
Branky: 27´+33´+60´ Bittner, 66´ Kočiš – 82´ Šťastný

Svatobořice/Mistřín – Strážnice 4:0 (3:0)
Branky: 7´ Čechovský, 24´+27´ Nauš, 72´ Pazderka

Okresní přebor

Žarošice – KEN Veselí nad Moravou 0:3 (0:3)
Branky: 13´ Grossman, 19´+23´ Tobiáš

Dambořice – Žeravice 4:2 (1:1)
Branky: 14´ Rojík, 80´Šebesta, 81´ Zimin, 90´ Mahmoud  – 18´+56´ Glos

Petrov – Kněždub 3:0 (1:0)
Branky: 21´ Benovič, 68´ Macháček, 90´ Janeček

Hovorany – Hroznová Lhota B 2:1 (1:1)
Branky: 3´ Stehlík, 85´ Ivan – 9´ Pravda Jiří

Dolní Bojanovice – Bukovany 6:0 (2:0)
Branky: 16´+20´+68´ Siwiec, 62´ Sklenský, 65´ Lekavý, 82´ Miklík

III.A třída 

Žádovice – Dubňany B 0:5 (0:2)
Branky: 22´ Albert, 39´+72´ Skočík, 68´ Eremiáš, 89´ Rusnák

Milotice B – Moravany 3:0 (1:0)
Branky: 37´ Snopek, 50´+84´ Novák

Lužice – Vracov 1:2 (1:0)
Branky: 38´ Němec – 60´ Knee, 83´ Říha L.

Kostelec – Ježov 2:3 (0:1)
Branky: 69´+81´ David – 44´+79´(PK) Čada M., 58´ Reiter

III.B třída

Sobůlky – Čejkovice NESEHRÁNO

Věteřov – Kyjov B 1:12 (1:5)
Branky: 30´ Kadleček – 5´+13´ Chrena, 28´ Něnička, 35´+60´ Dejdar, 43´+88´ Večeřa, 50´+87´ Eliáš, 65´+85´ Žandovský, 80´ Gebhart

Lovčice – Násedlovice 1:4 (1:3)
Branky: 2´ Matula – 13´ Jankůj F., 33´ Konečný, 37´ Jankůj P., 56´ Horák

Archlebov – Čejč 1:0 (0:0)
Branky: 74´ Jarolík

III.C třída

Velká nad Veličkou B – Nová Lhota 2:1 (0:1)
Branky: 47´+71´ Maňák – 38´ Malár T.

Hrubá Vrbka – Domanín 2:4 (1:0)
Branky: 33´(PK) Mlýnek, 67´ Paška – 52´ Klempíř Pavel, 54´+59´ Toman, 85´ Blažek

Tvarožná Lhota – Radějov 0:1 (0:1)
Branky: 45´ Matyáš

Těmice – Vnorovy B 2:2 (1:1)
Branky: 33´ Souček, 75´ Řihák – 10´ Mánek, 70´ Pátek

You may also like...