VÝSLEDKOVÝ SERVIS: Hraje se o víkendu 23.-25. září 2022

Přinášíme přehled zápasů hraných ve dnech 23.-25. září 2022. Všechny zápasy zastupující okres Hodonín mužů od 3.ligy po III. třídy na okresní soutěže najdete uvnitř článku.

PÁTEK 23.9.2022

MSFL 

Hlučín – Hodonín 1:1 (0:0)
Branky: 47´ Buchvaldek – 49´ Dunda


SOBOTA 24.9.2022

1.A třída, sk. B

Pohořelice – Veselí nad Moravou 6:0 (4:0)
Branky: 3´+25´ Fiala, 28´ Lang, 45´ Koch, 71´ Klein, 85´ Yatsyna

1.B třída, sk. C

Ratíškovice B – Kozojídky 2:3 (2:3)
Branky: 15´+29´ Šťavík – 19´ Vardan, 21´ Janík, 34´(PK) Zbytek J.

Velké Bílovice – Uhřice 1:1 (1:1)
Branky: 30´ Mohorko – 32´ Šnejdar

Okresní přebor

Hroznová Lhota B – Násedlovice 3:2 (3:1), hřiště Tasov
Branky: 4´ Smetka, 16´(PK)+18´ Pravda Jiří – 39´ Jankůj P., 88´ Bárta

Dolní Bojanovice – Vlkoš 3:4 (2:1)
Branky: 18´ Dvořák, 44´ Salajka, 72´ Baláš – 38´+86´ Otruba B., 46´ Dobrovský, 76´ Hlaváč

III.A třída

Kostelec – Vřesovice 1:2 (1:1)
Branky: 6´ Kolaja – 25´ Možíš L., 53´ Machala Leoš

Nesyt Hodonín – Lužice 0:0

III.C třída

Tvarožná Lhota – Kněždub 1:1 (0:0)
Branky: 63´ Nesval – 86´ Pavka

Těmice – Domanín 0:5 (0:2)
Branky: 10´+83´ Daňhel, 38´ Klempíř Pavel, 59´ Ficek, 70´ Polášek


NEDĚLE 25.9.2022

Divize E

Kozlovice – Bzenec 4:0 (1:0)
Branky: 15´ Galetka, 65´+80´ Kostka, 83´ Vítek

Krajský přebor 

Mutěnice – MS Brno 2:1 (1:1)
Branky: 4´ Svoboda, 80´ Koplík – 43´  Hanuš

Kunštát – Ratíškovice 4:1 (1:1)
Branky: 40´ Zeman, 55´ Gracias, 64´ Sehnal, 83´ Prokeš – 9´ Antoš

1.A třída, sk. B

Hroznová Lhota – Kohoutovice 7:0 (5:0)
Branky: 2´+60´ Lipčík, 25´+35´ Březina, 38´ Matyáš, 44´(PK) Radmil, 62´ Falešník

Milotice – Nikolčice 1:5 (1:3)
Branky: 18´ Nikl – 7´ Šabata, 22´+37´+79´(PK) Záblacký, 69´ Čapka

Dubňany – Vyškov B 2:4 (1:2)
Branky: 19´ Juřica, 75´ Sasínek – 13´+62´ Williams, 30´ Ouattara, 81´ Moučka

Vnorovy – Rohatec 4:3 (2:2)
Branky: 29´ Vyskočil, 38´ Hodonský, 69´(PK)  Bittner, 76´  Absolon – 6´ Slavík, 35´ Jüstel, 46´ Mazuch

1.B třída, sk. C

Velké Němčice – Svatobořice/Mistřín 3:3 (2:0)
Branky: 34´(PK)+71´ Frank, 42´ Vintrlík – 62´+85´ Kačer, 68´ Kotas

Velká nad Veličkou – Moravská Nová Ves 2:0 (1:0)
Branky: 21´ vlastní (Zlámal), 85´ Černák

Tvrdonice – Šardice 1:2 (0:0)
Branky: 64´ Janulík – 52´ Šimánek, 83´ Blažek

Strážnice – Ždánice 1:1 (0:1)
Branky: 71´ Štítny – 24´(PK) Měřínský

Starý Poddvorov – Kyjov 3:2 (2:0)
Branky: 4´ Čížek, 28´+66´ Gertner – 77´ Hynčica, 85´ Beneš

Okresní přebor

KEN Veselí nad Moravou – Lipov 4:0 (2:0), hřiště Zarazice
Branky: 17´ Tobiáš, 27´ Bureš, 56´+76´ Páč

Bukovany – Dubňany B 2:3 (1:0)
Branky: 23´ Vašíček, 49´ Bláha – 59´(PK) Žurovec, 80´ Wagner, 86´ Pluháček

Petrov – Dambořice 3:0 (1:0)
Branky: 41´(PK) Janeček, 65´ Zlomek, 78´ Benovič

Hovorany – Vacenovice 2:0 (0:0)
Branky: 47´ Peňás, 81´ Dvořák

Blatnice – Radějov 5:0 (2:0)
Branky: 30´(PK) Kolář, 45´+86´ Vaněk, 68´+73´ Janík

III.A třída

Žádovice – Vracov 1:2 (0:1)
Branky: 73´(PK) Bělohoubek – 15´ Říha V., 59´(PK) Vrážel

Žeravice – Ježov 1:5 (1:3)
Branky: 42´ Glos – 3´+48´ Zálešák, 25´ Hlaváč, 40´ Kaiser, 77´ Dobrovský

Mikulčice – Moravany 3:1 (2:1)
Branky: 15´ Lipták, 35´ Procházka, 50´ Bohunský – 29´ Pintera O.

III.B třída

Kyjov B – Sobůlky 2:2 (2:1)
Branky: 17´+26´ Dobeš – 41´ Vrbík, 47´ Petula A.

Věteřov – Bohuslavice 5:1 (1:1)
Branky: 42´ Sklenář V., 52´ Minčík, 56´+82´ Sklenář P., 79´ Sochor – 35´ Vykouk

Nenkovice – Ždánice B 4:0 (3:0)
Branky: 7´(PK)+37´ Stehno, 11´ Polcr, 57´ Kučera

Čejkovice – Archlebov 3:1 (1:1)
Branky: 33´ Šváb, 49´ Bárta, 68´ Horák – 38´ Chytil

Lovčice – Čejč 4:0 (1:0)
Branky: 20´ Matula, 63´  Štěpánek, 65´ Jetelina, 80´ Jelínek

III.C třída

Suchov – Vnorovy B 1:2 (1:0)
Branky: 37´ Mikeska – 55´ Pavlíček, 80´ Polách

Nová Lhota – Velká nad Veličkou B 0:3 (0:1)
Branky: 18´ Pavlinec, 47´ Petrucha, 66´ Kurečka

Moravský Písek – Bzenec B 2:3 (2:1)
Branky: 11´ Kuban, 34´ Neroda – 2´ Válek, 55´ Yakovets, 69´ Andrýsek

You may also like...