Tabulky okresních soutěží

OKRESNÍ PŘEBOR

Rank Teams Played Won Lost Drawn Differential Body
1 SK SvatobořiceSK Svatobořice 10 9 0 1 39 - 8 28
2 Agro VnorovyAgro Vnorovy 9 8 1 0 41 - 4 24
3 SK Dolní BojanoviceSK Dolní Bojanovice 10 6 2 2 17 - 11 20
4 Sokol VlkošSokol Vlkoš 10 5 3 2 39 - 23 17
5 Sokol Hroznová Lhota BSokol Hroznová Lhota B 10 5 3 2 20 - 20 17
6 FC LipovFC Lipov 10 5 4 1 21 - 24 16
7 TJ BukovanyTJ Bukovany 10 3 5 2 25 - 23 11
8 TJ Starý PoddvorovTJ Starý Poddvorov 9 3 4 2 15 - 16 11
9 Sokol PetrovSokol Petrov 10 2 4 4 18 - 25 10
10 Sokol DambořiceSokol Dambořice 10 2 4 4 13 - 25 10
11 SK ŽarošiceSK Žarošice 10 2 4 4 12 - 25 10
12 Sokol NenkoviceSokol Nenkovice 10 3 7 0 28 - 33 9
13 FK HovoranyFK Hovorany 10 2 7 1 12 - 30 7
14 TJ MikulčiceTJ Mikulčice 10 1 8 1 8 - 41 4

III.A TŘÍDA

Rank Teams Played Won Lost Drawn Differential Body
1 Baník Ratíškovice BBaník Ratíškovice B 8 6 0 2 26 - 8 20
2 FC VracovFC Vracov 8 5 3 0 26 - 14 15
3 Baník Dubňany BBaník Dubňany B 8 4 2 2 24 - 11 14
4 Moravia NásedloviceMoravia Násedlovice 7 4 2 1 20 - 13 13
5 Podlužan PrušánkyPodlužan Prušánky 7 4 3 0 18 - 30 12
6 Nesyt HodonínNesyt Hodonín 8 3 3 2 20 - 23 11
7 FK Milotice BFK Milotice B 7 3 4 0 16 - 23 9
8 Baník LužiceBaník Lužice 8 2 6 0 15 - 20 6
9 SK ČejčSK Čejč 7 1 4 2 9 - 21 5
10 FC ČejkoviceFC Čejkovice 6 0 5 1 10 - 21 1

III.B TŘÍDA

Rank Teams Played Won Lost Drawn Differential Body
1 Sokol VřesoviceSokol Vřesovice 10 6 2 2 35 - 24 20
2 Sokol ŽeraviceSokol Žeravice 9 6 1 2 23 - 12 20
3 Sokol SobůlkySokol Sobůlky 10 6 3 1 31 - 12 19
4 Sokol ŽádoviceSokol Žádovice 9 6 2 1 20 - 15 19
5 Slavoj MoravanySlavoj Moravany 10 6 4 0 43 - 23 18
6 Sokol LovčiceSokol Lovčice 10 3 4 3 18 - 25 12
7 SK KostelecSK Kostelec 8 3 3 2 15 - 14 11
8 Vlast JežovVlast Ježov 10 3 5 2 21 - 24 11
9 Sokol VěteřovSokol Věteřov 9 2 5 2 13 - 21 8
10 Sokol ArchlebovSokol Archlebov 8 2 4 2 16 - 27 8
11 Kovo Ždánice BKovo Ždánice B 10 2 6 2 10 - 28 8
12 Sokol BohuslaviceSokol Bohuslavice 9 1 7 1 7 - 27 4

III.C TŘÍDA

Rank Teams Played Won Lost Drawn Differential Body
1 KEN Veselí nad MoravouKEN Veselí nad Moravou 9 6 0 3 35 - 16 21
2 Sokol RadějovSokol Radějov 10 6 1 3 23 - 9 21
3 Kordárna Velká nad Veličkou BKordárna Velká nad Veličkou B 9 6 2 1 18 - 15 19
4 Sokol TěmiceSokol Těmice 9 5 2 2 26 - 16 17
5 Sokol DomanínSokol Domanín 9 4 3 2 27 - 18 14
6 FC Moravský PísekFC Moravský Písek 7 4 1 2 18 - 12 14
7 Horňácko Hrubá VrbkaHorňácko Hrubá Vrbka 9 3 3 3 21 - 30 12
8 FK SuchovFK Suchov 9 3 4 2 29 - 26 11
9 Agro Vnorovy BAgro Vnorovy B 9 3 4 2 18 - 16 11
10 Sokol Tvarožná LhotaSokol Tvarožná Lhota 10 1 7 2 11 - 26 5
11 Sokol LoukaSokol Louka 10 1 8 1 12 - 35 4
12 FK Nová LhotaFK Nová Lhota 10 0 7 3 9 - 28 3

DOROST

Rank Teams Played Won Lost Drawn Differential Body
1 Char. Nová VesChar. Nová Ves 7 5 1 1 22 - 7 16
2 Kobylí/BořeticeKobylí/Bořetice 8 5 2 1 26 - 19 16
3 PodivínPodivín 7 5 2 0 22 - 11 15
4 Hovorany/NenkoviceHovorany/Nenkovice 6 4 0 2 38 - 6 14
5 Agro VnorovyAgro Vnorovy 6 4 2 0 19 - 15 12
6 FK MiloticeFK Milotice 5 3 2 0 10 - 13 9
7 TJ Starý PoddvorovTJ Starý Poddvorov 7 1 6 0 16 - 22 3
8 Sokol LovčiceSokol Lovčice 7 1 6 0 11 - 30 3
9 SK ŽarošiceSK Žarošice 7 0 7 0 7 - 48 0