Ženy Vlkoše porazily hladce Mostkovice

Nedělní dopoledne na vlkošském pažitu patřilo domácím Kobrám. A bylo to nedělní dopoledne hodně povedené, nejen výsledkem, ale hlavně předvedenou hrou (hlavně v prvním poločase).

NEDĚLE 15.5.2022

MSDŽ – 12.kolo

SOKOL VLKOŠ – SOKOL MOSTKOVICE 5:1 (4:0)
Branky: 18´+22´+36´ Kovaříková, 31´ Lipková, 65´ Lungová – 81´ Hubáčková. Rozhodčí: Ogrodník. Bez ŽK. Diváci: 45

Vlkoš: Áčová – Madajová, Čožíková, Konečná, Osičková, Polešovská J., Košková, Lipková, Polešovská K., Lungová, Kovaříková (Urichová, Žižková)

Domácí hráčky začaly utkání ve vysokém tempu a hlavně hrou po zemi, kdy následovalo několik nahrávek včetně finální. Hostující hráčky se hledaly a dlouho se nemohly dostat za půlku. Všechny domácí holky plnily taktické rady a bylo jen otázkou času, kdy se Kobry prosadí.

Už v 18 minutě se prosadila po sérii přihrávek Justýna Kovaříková…o 4 minuty si své zakončení zopakovala a bylo 2:0. Znovu to bylo po několika přihrávkách z hlouby vlastní půlky. Po půl hodině hry se trefila technickou střelou k tyči Lucka Lipková, kdy měla spoustu času na hranici šestnáctky zamířit a vystřelit.

Holky z Vlkoše se ale pořád tlačily směrem k soupeřově brance a nenechaly soupeřky ani na chvilku vydechnout. Tlak a snahu korunovala svým třetím golem Jusťa Kovaříková a uzavřela účet prvního poločasu na 4:0.

Po poločase už to nebyla taková hitparáda, ale své udělalo asi uspokojení s výsledkem a hlavně sluníčko, které pálilo v plné síle. Navíc soupeřky se pokoušely udělat něco s nepříjemným výsledkem a tak na hřišti více převládaly osobní souboje ve středu hřiště, než pohledné akce.

Přesto po hodině hry dala pátý gól Dáša Lungová. Deset minut před koncem už soupeřky jen zmírnily svou prohru střelou z dálky. Dneska Kobry předvedly a hlavně ukázaly, že fotbal hrát umí, a když k tomu přidají bojovnost, tak můžou konkurovat všem celkům. Zaslouží si dík za předvedený výkon…

Zdroj: facebook Sokol Vlkoš – kopaná holky

You may also like...