Béčko Baníku Dubňany ovládlo Okresní pohár pro sezónu 2021/22

Ve středu 25.5.2022 se na hřišti v Šardicích odehrál finálový duel Okresního poháru mezi mužstvy Baníku Dubňany B a FK Hovorany.

Na úvodní branku se čekal až do závěru prvního poločase. Skóre finálového duelu otevřel ve 42.minutě dubňanský Sviták a Baník odcházel do kabiny s jednobrankovým náskokem. Hovorany se po přestávce snažili o vyrovnání, ale narážely na dobrou obranu soupeře.

Baník v závěrečných minutách přidal ještě jednu branku. Pojistku k celkovému vítězství přidal šest minut před závěrečným hvizdem svým druhým gólem v zápase Sviták.

STŘEDA 25.5.2022 (hřiště Šardice)

FINÁLE OKRESNÍHO POHÁRU

BANÍK DUBŇANY B (III.A) – FK HOVORANY (OP) 2:0 (1:0)
Branky: 42´+85´ Sviták. Rozhodčí: Kotýk – Vavřina, Škodák – Konečná. ŽK: Dohnálek Mar., Horný (oba Dubňany). Diváci: 280

Dubňany B: Beneš – Doruška R., Horný, Albert, Sviták, Žurovec, Juřica, Dekař, Skočík, Eremiáš, Dohnálek Mar. (Dohnálek Mil., Wagner, Hartman, Blaha, Bittner, Doruška J., Rusnák)

Hovorany: Puk – Kolařík, Kučera, Ivan O., Jankůj, Ondroušek, Ivan M., Latýn, Rylka, Koutný L., Peňás (Stehlík, Šůrek, Veselka, Jetelina, Koutný O., Grmolec, Andrle)

Zdroj foto: facebook Baník Dubňany

SESTŘIH ZÁPASU

Cesta do FINÁLE

1.kolo

Vřesovice – HOVORANY 2:4

DUBŇANY B – Vlkoš 3:1

Čtvrtfinále

DUBŇANY B – KEN Veselí nad Moravou 4:0

Suchov – HOVORANY 0:6

Semifinále

Vracov  – HOVORANY 1:1 (1:0), 3:4 na PK

Radějov – DUBŇANY “B” 2:3 (1:0)

Zdroj: is.fotbal.cz, tvcom.cz

You may also like...