Fotbalistky Nesytu nastřílely Ostravě čtrnáct branek

První výhru ve 2.lize slaví fotbalistky Nesytu Hodonín. Až ve třetím zápase sezóny se jim podařilo naplno bodovat a odnesl to Baník Ostrava. Domácí tým nastřílel čtrnáct branek a střelecky vynikla zejména Kristýna Psotková, autorka šesti přesných zásahů.

2. liga žen – 2.kolo

Nesyt Hodonín – Baník Ostrava 14:1 (5:1)
Branky: 1´+15´+22´Blahová, 29´+36´+49´+51´+82´+90´ Psotková, 48´+81´ Kudláčová, 59´ Šťastná, 72´ Podrazilová,  83´ Svobodová – 24´ Šimová. Rozhodčí: Soukupová – Daněček. Diváci: 40

Nesyt: Horáková – Podrazilová, Svobodová, Bučková, Dřímalová, Machová, Blahová (78´ Maršálková), Šťastná, Kudláčová, Guttová, Psotková

Ostrava: Kováčová – Polášková (84´ Mrázková), Witová, Peterková, Šimová, Oborná, Kotalová, Šuranská, Nytrová, Fojtíková, Šprincová

V utkání od úvodních minut dominoval Nesyt, který ihned po rozehrání šel do vedení po brance Blahové. Ta se také postarala o první tři góly svého týmu a po 22. minutách hry zaznamenala hattrick.

Poté se ke slovu dostala Šimová a trefila jediný úspěch Baníku. Následovaly dva góly Psotkové a poločasový výsledek byl příznivý pro Hodonín v poměru 5:1.

Nesyt byl při střelecké chuti a začátek druhého poločasu ozdobil dalšími dvěma góly. Během krátké chvíle se prosadila dvakrát Psotková a jednou Kudláčová. Po hodině hry se mezi střelkyně zapsala také Šťastná.

T-shock

O jubilejní desátou branku v zápase se postarala v 72. minutě Podrazilová. Po klidnější pasáži si domácí fotbalistky schovaly další góly do závěrečné desetiminutovky.

Svým druhým gólem v zápase zvyšovala Kudláčová na 11:0, po ní se do statistik zapsala také Svobodová a debakl hostující mužstva završila dalšími dvěma trefami Psotková. Té vyšlo utkání parádně a se šesti vstřelenými góly se stala hvězdou zápasu.

Nesyt tak dosáhl ve třetím zápase na první vítězství a poskočil na čtvrté místo tabulky. V dalším kole zajíždí Hodonín na hřiště Olomouce.

FOTOGALERII z utkání najdete na facebookovém profilu klubu – ZDE.

You may also like...