KELME Liga: Nováček na úvod porazil pořádající tým

V sobotu odstartoval další ročník Halové ligy Kyjov. Která pro tento rok nese název KELME liga. Úvodní kolo přineslo spoustu branek a v každém zápase jich padlo minimálně osm.

Celý turnaj otevřel duel Zweigeltrebe vs. Chlapíci, jenž nabídl dvanáct branek.Obhájce prvenství ukázal svoji sílu a soupeři nasázel deset góly a dokráčel k pohodlnému vítězství.

Utkání Hurá Team vs. Young Boys přinesl “pouze” osm gólů a z vítězství se radovalo mužstvo nehrajícího kapitána Michala Kůřila.

O dva góly více přinesl zápas Flamenga s Ocelitem. Čtvrtý tým loňského ročníku odehrál vyrovnanou partii, ale na body to nestačilo.

Kuci Vopálený se v předposledním sobotním zápasem rozstříleli a mužstvu Beastie Boys nastříleli jedenáct gólů. Pět gólů si do statistik zapsal Bohumír Doubravský.

Na závěr pořádající Kapacity nestačily na nováčka Lesby a inkasovaly rovněž jedenáct branek. Kapacity sice vyhrály první poločas, ale po změně stran přidaly už jen jeden gól. Lesby po změně stran ožily a sedmi góly zápas otočily.

VÝSLEDKY 1.KOLA

KAPACITY – LESBY 7:11 (6:4)

Branky: Kasala Petr 3, Žák Filip 2, Novotný Tomáš, Valášek Jiří – Janík Lubomír 3, Joch David 2, Polách Radek 2, Šmatelka Pavel, Vaďura Martin, Falešník Miroslav, Podrazil Lukáš

KUCI VOPÁLENÝ – BEASTIE BOYS 11:6 (5:2)

Branky: Doubravský Bohumír 5, Presl David 3 , Hála Roman 2, Horňák Petr – Eliáš Petr 3, Marčík Lukáš, Skřivan Adam, Gebhart Filip

OCELIT – FLAMENGO 6:4 (4:3)

Branky: Kačer Jiří 4, Silný Luděk, Noga Lukáš – Kaňa Dominik, Jančík Miroslav, Hanák Filip, Klimeš Josef
ČK – Tesař Jaroslav ( Flamengo )

HURÁ TEAM – YOUNG BOYS 5:3 (4:2)

Branky: Košut Tomáš 2, Klimeš Lukáš, Horák Martin, Kuchař Dominik – Šimánek David 2, Stehlík Roman

ZWEIGELTREBE – CHLAPÍCI 10:2 (5:0)

Branky: Možíš Lukáš 3, Otruba Bronislav 2, Kundrata Tomáš, Kupčík Lubomír, Štreit Jan, Vanda Filip, Habáň Robin – Zabloudil Tomáš, Doležal Marek

TABULKA TURNAJE


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /data/web/virtuals/39512/virtual/www/wp-content/plugins/joomsport-sports-league-results-management/sportleague/classes/objects/tournament_types/class-jsport-tourn-matches.php on line 144